Oldal: 320 / 326 ElsőElső ... 220270310318319320321322 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.191 - 3.200 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3191

    Alapbeállítás

    Ezzel a hajós résszel még én sem találkoztam....
    Megnéztem a képeidet, és tök jók!
    De! Gondolom ez a PC-s változat, a haj effekttel. Hát elnézegettem Larát a PC-s verzióban, és így birtokomban a PS4-es Def. editionnal, egyszeri végigjátszás után kissé csalódott vagyok. ( és ahogy olvasom a fórumokon, nem vagyok egyedül). A Lara modell sokkal szebb, élethűbb full grafikán, a hajas extrával....Def. editionban meg mintha a bejátszásokban sokkal szebb lenne, mint a játékban....

    Amúgy úgy veszem észre Michele, hogy lassan mintha te is megkedvelted volna ezt az új TR-t Pedig emlékszem anno, hogy az elején nem fűztél hozzá jó reményeket.
    Én úgy vagyok vele, hogy ha el tudok vonatkoztatni a régiektől, és mint független játékként tekintek az új TR-re, be kell hogy valjam, egész megszerettem végül....
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2014-03-28 22:02

  2. #3192
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Spoiler!
    Amm.... ezt hogy???? O.o
    "Need doctor bad..."


  3. #3193
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Azt hiszem nem játszottál még eleget ahhoz, hogy tudd, a TR Csodákra képes - ez is egy ilyen

  4. #3194
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amm.... ezt hogy???? O.o
    http://www.youtube.com/watch?v=pUpJs3Gbpm8 5:24
    Én csak ott hátranéztem, és ez fogadott.

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a hajós kimaradt nekem eddig, de tök jó, köszi
    A képek meg nem különben!
    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a hajós résszel még én sem találkoztam....
    Megnéztem a képeidet, és tök jók!
    Köszi!

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De! Gondolom ez a PC-s változat, a haj effekttel. Hát elnézegettem Larát a PC-s verzióban, és így birtokomban a PS4-es Def. editionnal, egyszeri végigjátszás után kissé csalódott vagyok. ( és ahogy olvasom a fórumokon, nem vagyok egyedül). A Lara modell sokkal szebb, élethűbb full grafikán, a hajas extrával....Def. editionban meg mintha a bejátszásokban sokkal szebb lenne, mint a játékban....
    Öhm, szóval neked jobban bejön a PC-s, jól értem? Pedig én ölnék egy DE-ért. XD Azzal milyen képeket lehetne csinálni!! Oké, néha a haj zsírosnak hat, annyira élesek a hajtincsek, de az legyen a legnagyobb baj. xD Nekem elég gyakran nem is működik rendesen, és ezernyi színt felvonultat, de tényleg. A feketétől a barnákon át a szőkéig. Fényviszonytól függően. :/

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy úgy veszem észre Michele, hogy lassan mintha te is megkedvelted volna ezt az új TR-t Pedig emlékszem anno, hogy az elején nem fűztél hozzá jó reményeket.
    Ó, szidom én, nyugodj meg. De haragudni, azt valahogy már nem tudok rá annyira. Jó és szép játék, csak éppen köze nincs a címéhez, és az, hogy most Laura (ahogy én hívom ezt a harmadikat ) éppen a nulláról kezdte, az nem mentség. A pályatervezéssel vannak a legnagyobb gondok, meg a filmszerűségével.
    Amúgy már jó ideje elkezdtem Wordben írni a nehézségéről meg úgy a pályamenetéről, és ezeken hogyan lehetne javítani, stb. De olyan hosszú, még mindig nem akaródzok a végére érni... xD Szóval megvan a véleményem, csak még nem adtam ki magamból teljesen.
    Utoljára módosítva: Michele által : 2014-03-28 23:57 Oka: mert nem szeressem a szóismétlést

  5. #3195

    Alapbeállítás

    Az biztos, hogy a régiekhez nem fogható.... Nekem a személyes kedvencem, a Tr1, bármikor, bárhol, bármilyen körülmények között újra tudom játszani. Nekem valamiért (lehet a pasztell színek, és a pályák felépítése miatt), nagyon tetszik a grafikája, pedig a mai játékokhoz képest... (na de nosztalgia befejez, tovább lép!)
    Szerintem ami még jó az új TR-ben, hogy elég hosszúra csinálták (nem úgy mint az Underworld-öt)

    Igen, nekem a PC- s Lara jobban bejön, de aztán ki tudja... ha meg az lenne meg, lehet másképp vélekednék, mert játszani a PC-s változattal még nem játszottam. Illetve elhozta a nővérem, hogy na nézzük meg bírja e a gépem, de már közepes grafikus beállításon is akadozott.....nekem gyengébb gépem van, inkább konzolon szeretek játszani. Van egy 3 éves PS3-am, és most, két év tudatos gyűjtögetés után sikerült beszereznem egy PS4-et. Én PS3-an is kijátszottam az új TR-t, nekem ott is tetszett Lara külseje.

  6. #3196
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem nem játszottál még eleget ahhoz, hogy tudd, a TR Csodákra képes - ez is egy ilyen
    Áhh, játszodtam vele, de nem túlságosan sokat Én is fedeztem már fel olyan dolgokat, hogy csak na Ezen a TR-n lehet a legtöbbet nevetni szerintem ^^
    Szerk: itt egy kis ízelítö xD

    https://www.youtube.com/watch?v=je4Ps-d_OnA

    https://www.youtube.com/watch?v=c9xU0DfdUN8
    Ez am nem nagy glich de na xDD

    https://www.youtube.com/watch?v=5I-93cFMfa0
    Itt hátulról kerültem meg Jonah-t s ezért lett ilyen xD Mikor meg leültem a tábolba megkaptam a továbbfejlesztett íjjat O.o

    https://www.youtube.com/watch?v=EKdmvbcjFSg

    https://www.youtube.com/watch?v=9As5RUNatYU
    Mint a csörgöóra basszús xDDDD
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2014-03-29 09:53
    "Need doctor bad..."


  7. #3197
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Cool Az én véleményem az új részről

    Ez a Tomb Raider messzemenő nem olyan mint az előzőlek.
    Akció játéknak nagyon jó de tr-ileg viszont nem csak a neve Tomb Raider.

    Viszont az irányítása jó, bár nehezebb a többinél, de amúgy nem lett olyan rossz kis játék. A filmszerűsége viszont jó. Bár már kissé átmegy Ramboba Lara.
    Most a véleményemet már úgy alakítottam, hogy már játszottam vele, nem pedig végigjátszások alapján, bár amit eddig láttam játékokról videót ha tr az ha nem eddig amit sikerült kipróbálni pl. wanted nem csalódtam még játékban. Viszont végül is nem egy rövid játék lett belőle.


    szerk:
    írok egy két hátrányi részt is a játékról
    A játék jó lenne így ennyi gyilkolászással ha lenne olyan szekció benne hogy túlélő és oda rakni ezt a sok hentelést, úgy kellett volna kivitelezni mint az anniversaryben. A kaladra kellett volna hangsúlyt fektetni nem pedig az akcióra, ez a rész inkább túlélő kaland akció lett.
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-03-30 10:56
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #3198

  9. #3199
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Szerintem meg túl sok a film benne. Anélkül is könnyen elboldogúlnék. Szinte már az egész játék filmbö ál és tulajdonképpen azt is lehetne mondani, hogy a játék vezet téged nem pedig fordítva.

    Roli
    "Need doctor bad..."


  10. #3200
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, nekem a PC- s Lara jobban bejön, de aztán ki tudja... ha meg az lenne meg, lehet másképp vélekednék, mert játszani a PC-s változattal még nem játszottam. Illetve elhozta a nővérem, hogy na nézzük meg bírja e a gépem, de már közepes grafikus beállításon is akadozott.....nekem gyengébb gépem van, inkább konzolon szeretek játszani. Van egy 3 éves PS3-am, és most, két év tudatos gyűjtögetés után sikerült beszereznem egy PS4-et. Én PS3-an is kijátszottam az új TR-t, nekem ott is tetszett Lara külseje.
    Aha. Mondjuk nem mondhatom én se, hogy a PC-s rosszabb lenne, játék közben úgyis azzal van elfoglalva az ember, amit éppen lát, tehát közben nem gondolok a DE-re. Szóval el lehet lenni ezzel is, na.
    De olyan igazságtalanság, hogy nekem nem jár hozzá outfit csak úgy.

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg túl sok a film benne. Anélkül is könnyen elboldogúlnék. Szinte már az egész játék filmbö ál és tulajdonképpen azt is lehetne mondani, hogy a játék vezet téged nem pedig fordítva.
    Azok a részek kifejezetten idegőrlőek, amikor csak egy előre gombot kell nyomni, de az interaktivitás ennyiben ki is merül. Valaki szóljon már nekik, hogy ez elsősorban egy játék.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •