Oldal: 316 / 326 ElsőElső ... 216266306314315316317318 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.151 - 3.160 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3151

    Alapbeállítás

    Elég horrorisztikus lesz ez az új képregény....
    Azt lehet tudni, hogy lesz valami köze a játék 2. részéhez?
    Régebben mintha valami ilyesmit írtatok volna.......

  2. #3152
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Lesz, a képregények egyenesen bele fognak vezetni minket a "TR2"-be. Legalábbis a képregényesek ezt nyilatkozták...

  3. #3153
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Ez nem csak egy poén volt "ízelítő" gyanánt , miféle eszement látomás lenne ez?
    Jelenlegi aláírás képed

  4. #3154

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem csak egy poén volt "ízelítő" gyanánt , miféle eszement látomás lenne ez?
    Ugyanerre gondoltam.....hogy nem e valami kis komisz poénkodásról van szó.
    Mindenesetre Lara végre elfogadhatóbban néz ki itt, az előző képregényhez képest.
    Ott elég fura feje volt.....
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2014-02-13 22:09

  5. #3155
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Nem értem, nem éri meg nekik szerződtetni valami híresebb rajzolót? Ha elég eye-candy, nem csak a rajongók vennék meg a képregényt. Ez annyira átlagos, és semmilyen, hogy ha a színező nem próbálna kihozni belőle valamit, nem érne semmit az egész... Olyan, mint egy grafikus novella. Azokban a rajz csak kiegészítő elem, nem a fő. De ebben nincs sok szöveg első látásra, se túl szép rajz, ha ezzel akartak vevőt csalogatni... :/ Nekem főleg az élettelen arcokkal van bajom.

  6. #3156

    Alapbeállítás

    Boldog Születésnapot Larának!

  7. #3157

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanerre gondoltam.....hogy nem e valami kis komisz poénkodásról van szó.
    Mindenesetre Lara végre elfogadhatóbban néz ki itt, az előző képregényhez képest.
    Ott elég fura feje volt.....
    Valójában ezeket szerintem ugyanaz rajzolta, mint aki az első képregény első felét. Azok a rajzok szinte pont ugyanilyenek voltak, csak a második felük volt olyan gusztustalanul összehányva.

    Egyébként ha március közepéig sikerül beszerezni digitális formában, én most is vállalom a fordítását, utána kérdéses a dolog.

  8. #3158
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Egyébként ha március közepéig sikerül beszerezni digitális formában...
    Efelől kezeskedem. És köszönjük szépen, előre is!

  9. #3159

    Alapbeállítás

    Azért nézd meg ott Lara fejét, és itt....némelyiken szabályosan ocsmányul nézett ki.
    Lehet igazad van, nem tudom ki rajzolta őket, de így én is le tudnám rajzolni Larát.... hamár képregény, legalább találjanak olyat, aki meg is tudja normálisan rajzolni...nem kötekedésből, de szörnyű volt az előző képregény. Én nem tudom kik döntik el, hogy ez most mehet e nagyvilág felé, jó e a rajzoló munkája......vagy elment az összes pénzük a játékra, és nem maradt egy normális grafikusra?

  10. #3160

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért nézd meg ott Lara fejét, és itt....némelyiken szabályosan ocsmányul nézett ki.
    Lehet igazad van, nem tudom ki rajzolta őket, de így én is le tudnám rajzolni Larát.... hamár képregény, legalább találjanak olyat, aki meg is tudja normálisan rajzolni...nem kötekedésből, de szörnyű volt az előző képregény. Én nem tudom kik döntik el, hogy ez most mehet e nagyvilág felé, jó e a rajzoló munkája......vagy elment az összes pénzük a játékra, és nem maradt egy normális grafikusra?
    Az biztos, hogy nem a legjobb rajzolókat kérték fel Viszont azt továbbra is tartom, hogy az újat ugyanaz rajzolta, mint az első rész első felét. Nézd csak meg azt a képregényt. A fordítás idején eleget láttam azokat a képeket, így eléggé biztos vagyok a dologban. Ha megnézed az első részt, akkor láthatod, hogy a befuccsolt műkincs eladás alatt hatalmasat változik a rajzok stílusa és minősége.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •