Oldal: 261 / 326 ElsőElső ... 161211251259260261262263271311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.601 - 2.610 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2601
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Szívesen látnék erről szavazást. Kíváncsi vagyok, hogy a régi/új TR játékosok hogyan látják ezt az akció dolgot.
    Szerintem pont jó ennyi, amennyi van, főleg, hogy illik a történethez. Nem szeretnék lopakodni, és ellenségeket kerülgetni ehelyett. Viszont olyat sem szeretnék, hogy pl- nekromanta lich sírját raboljuk ki, és egy Painkillerré változna a játék, mert annyi zombit, csontávzat meg egyebet idézget.

    Bár aki ClanBasen multizgatott div1-2-ben, annak ez nem sok, és hardon sem kihívás, aki meg a háta közepére kívánja a célozgatós, lövöldözős vacakokat, annak meg csak idegesítő... Hogy lehetne egyensúlyt teremteni?
    Utoljára módosítva: Thak által : 2013-03-20 17:39

  2. #2602

    Alapbeállítás

    Szerintem kellett ilyen mennyiségbe az akció ebbe a játékba, és kelleni is fog, véleményem az, hogy nagyon élvezetes lett, az ellen értelmes manuális célzás van ami nekem tetszik. Mivel a nehézségi szintet könnyűre is lehet állítani így ezek az akció részek hatványozottan könnyebbek lesznek, emellett számos lehetőséget adtak a készítők az ellenfél legyilkolására, robbanó hordók, gáz stb.... A fejtörők viszonylag jók voltak, igaz, hogy a korábbi TR játékosoknak nagyon könnyűek, pláne hogy telepakolták segítséggel, sírok felkutatása NAGYSZERŰ :-D. Ami a legjobb, az a hangulat... Ezt igen eltalálták, valami fantasztikus. Az egész játékról csak áradozni tudok ennyi... Ne változtassanak radikálisan a recepten.

  3. #2603

    Alapbeállítás

    Én azt mondom, hogy több, és nehezebb fejtörő, kevesebb harc. Itt egy kicsit túlontúl központi szerepet kapott a harc. Még pont az elviselhető határon belül volt, de a következőben lehetne kevesebb.

  4. #2604
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Szerintem Painkillerré sosem fog változni... Az, hogy iylen zombis dolgokat beletettek, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy legyenek olyan buták és lealacsonyodjanak egy ilyen 3-adrangú játék szintjére. Az, hogy más játékokból hoztak ötleteket. Ez jó is meg nem is. Lehet köpködni, de viszont szerintem ez számukra kétoldalú: ők ezzel az újítással több felhasználót próbálnak megfogni, nagyobb réteget, mivel így többen veszik. Amit szerintem az eladási statisztikák is mutatnak. Szerintem a lényeg, hogy olvasom legalább 90% a a hozzászólásoknak pozitív, sőt nagyon is. Ami azt jelenti, hogy elfogadta mindenki az új TR-t. Én is így vagyok vele...sőt...nagyon nagyon bejövős. A hangulat, a feszültség, a zenei aláfestés, a grafika, és még sorolhatnánk. Ilyennek kell lennie egy mai akciójátéknak. És ebből még simán lehet olyan folytatás, amiben több lesz a logikai feladvány, amit én is hiányolok. De megmaradt szerintem a TR jelleg, csak egy kicsit átalakult. Egy szó mint száz, számomra nagyon kellemes órákat szerez, és ez a lényeg. Többször is végigjátszom, élményt ad a játék. És ettől nem kell több

  5. #2605
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Rihanna Pratchett interjú,

    tizenkarikás.

    http://www.killscreendaily.com/artic...ara-croft-gay/

    A közösség elég békésen tűri a khmm... liba ámokfutását egy lassan 20 éves hagyományokkal rendelkező játékkal.

  6. #2606
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Durva leárazások vannak a S-E store-ban:

    25% kedvezmény az új részre, 75% a régebbiekre (eurós ár):
    TR: €49,99 helyett €37,47
    TR SE: €57,99 helyett €43,49
    Anniversary, Legend: €1,99
    Underworld: €3,74
    AoD: €1,12

    https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/

    Letölthető változatok, természetesen.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-04-02 12:42

  7. #2607

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rihanna Pratchett interjú,

    tizenkarikás.

    http://www.killscreendaily.com/artic...ara-croft-gay/

    A közösség elég békésen tűri a khmm... liba ámokfutását egy lassan 20 éves hagyományokkal rendelkező játékkal.
    Egyrészt nem igazán vágom, hogy mégis mi a túróért akart leszbikust csinálni egy már jól ismert legendás karakterből. Egy új karakterrel csináljon amit akar, de azért ne essünk már túlzásba okba... Másrészt, leszbikussá tenni egy kemény női karaktert, aki bármelyik pasinak szétrúgja a ****ét? Ennél kevés klisésebb húzást lehetne elképzelni.
    De úgy látszik a női videojáték íróknál ez valami mánia, mert a Mass Effect 3 egyik írója is nagyobb energiát áldozott a meleg kapcsolatok játékba írására, mint a történet egyéb részeire, aztán elég közismert, hogy hogy elszarták a játék végét.

    Amúgy komolyan nem értem ezt a trendet, hogy mostanában már mindenkiből leszbikust, meg meleget akarnak csinálni. Ott van pl Sherlock és Watson, akikről állítólag már könyv is készül(t?) ebben a témában, vagy mondjuk Batman és Robin. A homoszexualitás mostanában kerülget be a mainstream médiába, szóval csináljanak maguknak saját legendás karaktereket (és van is már egy pár, pl a Dark Angel Cindy-jéből is az lett volna, ha a sorozat még fut pár évig), ha akarnak, de a már meglévő, jól bejáratott figurák népszerűségét a saját elfogadásuk növelésére ne akarják már használni.

  8. #2608
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    A vámpírt, vérfarkast és a zombikat kihagytad a trendekből

  9. #2609

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vámpírt, vérfarkast és a zombikat kihagytad a trendekből
    Várj, már a zombik is lehetnek homokosok? Ez új A Warm Bodies-ról mondjuk hallottam, de az nekem jópofa filmnek tűnik, legalábbis a bemutató alapján.

    Mindegy is, mert szerintem a Crystal Dynamics-et, vagy akár a Square Enix-et felgyújtanák feldühödött rajongói tömegek, ha Larából megpróbálnának leszbikust csinálni. Sőt, most lehet, hogy pont emiatt az interjú miatt majd be is pakolnak valami minimális szerelmi szálat a következőbe, hogy tompítsák az írócsaj szavait. Nekem mondjuk nem hiányozna :/

  10. #2610
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Nekem sose tetszett, ha Larát akárkivel is összehozták. Még a Sammel való túlzott közelsége is zavart.

    A kurtisos románc (inkább utalások) is ehh. Egyébként sosem volt határozottan lefektetve a szexualitása, mivel nem volt előtérben. Szerintem most sincs... nem hiszem, hogy számítana, hogy ez vagy amaz, vagy egyik sem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •