Oldal: 224 / 326 ElsőElső ... 124174214222223224225226234274324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.231 - 2.240 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2231
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    nagy csiraság az egész ahogy van....

  2. #2232

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Collectors Edition-höz járó letölthető zenei CD csak egy töredékei a teljes albumnak, így a maradék számokat majd külön lehet megvásárolni (kb. 6 ilyen szám van)

    _________________

    Najólvan ezek most már tényleg röhejesen pénzéhesek. Ilyen egy slendrián bandát... hihetetlen..
    És majd még milyen pénzéhesek lesznek!
    Azt olvastam,hogy elég sok plusz letölthető dolog lesz pénzért!
    Ruhák,plusz pályák,fegyverek stb.......

  3. #2233
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Utána számolgattam most így "nagyjából" a dolgoknak, ha EDDIG minden DLC-t meg szeretnénk venni, lassan 5-6 e Ft-nál járnánk alaphangon.

  4. #2234

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utána számolgattam most így "nagyjából" a dolgoknak, ha EDDIG minden DLC-t meg szeretnénk venni, lassan 5-6 e Ft-nál járnánk alaphangon.
    Menjenek a francba!
    A legendnél volt egy csomó választható ruha,az anniversaryban is,de ott már nem vitték túlzásba.
    Az underworldban 2-3 lehetőséged volt,hogy milyen ruhában akarod végig vinni a pályát,de ha megtaláltál minden ereklyét,csak képeket kaptál szinte,a legend azért jobban díjazta az ereklyék megtalálását,tényleg rengeteg ruhát adott,plusz nálad lehetett a kard,végtelen fegyver kód,ezt nagyon értékeltem benne......most meg?
    Semmi plusz a játékban,ha kell,"fizessé érte vazzeg!!"
    Ez már túlzás,azért ha megveszem pl a collector editiont,akkor ne zenét adjanak hozzá,ami youtubon úgyis fenn lesz,meg azt a kis vizálló táskát,hanem több dlc-t!
    A bábút nem dobnám ki......

  5. #2235
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagy csiraság az egész ahogy van....
    Sztem is.. nagyon elb@--ták az egészet szerintem. jobb lett volna ha folytatják az undit..azt szivesebben meg is venném! (ha csinálnának még egy játékot, remélném hogy az undit folytatják..)

  6. #2236

    Alapbeállítás

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem is.. nagyon elb@--ták az egészet szerintem. jobb lett volna ha folytatják az undit..azt szivesebben meg is venném! (ha csinálnának még egy játékot, remélném hogy az undit folytatják..)
    Valamelyik fejes azt nyilatkozta,hogy az Underworldot nem akarják,és nem is fogják folytatni,bár szerintem a végén,kiderült hogy hiába kutatja az anyját,az már meghalt.......
    Kizárt hogy folytatják,azt hangoztatják,hogy ha az új TR sikeres lesz,akkor ezt fogják folytatni...

  7. #2237
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Mi folyik itt gyerekek??Miaz hogy ha kell valami vedd meg??Ez mi???Ezektöl már mondjuk jobbat nem is vártam hogy szakadjanak meg úgy ahogy vannak..
    Mocsok csemer emberek akik csak a pénzre hajtanak...ahejett hogy a játékot 1 kicsit jobban kidolgozzák azt akarják hogy minél több pénzt kicsaljanak az emberekböl....
    Én sem multizni nem fogok sem megvenni a kib@szott DLC-eiket, amit ezek csinálnak az már felháboríto, mostmár minnyá úgy járok jobban ha nem is foglalkoznék evel.........ezen nagyon felhúztam magam........
    "Need doctor bad..."


  8. #2238

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi folyik itt gyerekek??Miaz hogy ha kell valami vedd meg??Ez mi???Ezektöl már mondjuk jobbat nem is vártam hogy szakadjanak meg úgy ahogy vannak..
    Mocsok csemer emberek akik csak a pénzre hajtanak...ahejett hogy a játékot 1 kicsit jobban kidolgozzák azt akarják hogy minél több pénzt kicsaljanak az emberekböl....
    Én sem multizni nem fogok sem megvenni a kib@szott DLC-eiket, amit ezek csinálnak az már felháboríto, mostmár minnyá úgy járok jobban ha nem is foglalkoznék evel.........ezen nagyon felhúztam magam........
    Multizni én se fogok,a szememben most nagyon lejáratták magukat ezzel a pénzéhséggel,ez is milyen,hogy nem az egész játék zenei albumot kapod meg,ha megveszed a DRÁGÁBB kiadást,hanem ha kell a többi is,fizetsz érte szépen?!
    Ilyen egyik TR esetében sem volt.
    Az alapjáték miatt megveszem az új TR-t,aztán megnézem az milyen lesz.....remélem legalább azt jóra megcsinálták,a multi meg nagyon hidegen hagy......

  9. #2239
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Multizni én se fogok,a szememben most nagyon lejáratták magukat ezzel a pénzéhséggel,ez is milyen,hogy nem az egész játék zenei albumot kapod meg,ha megveszed a DRÁGÁBB kiadást,hanem ha kell a többi is,fizetsz érte szépen?!
    Ilyen egyik TR esetében sem volt.
    Az alapjáték miatt megveszem az új TR-t,aztán megnézem az milyen lesz.....remélem legalább azt jóra megcsinálták,a multi meg nagyon hidegen hagy......
    Hát én még azon is gondolkodom h érdemes lenne-e a játékért pénzt kiadni, de lassan már ott tartok hogy töllem nem kapnak semmit szakadjanak meg...
    "Need doctor bad..."


  10. #2240
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Van benne valami nagyon rossz irányba halad ez az egész.
    Jelenlegi aláírás képed

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •