Oldal: 214 / 326 ElsőElső ... 114164204212213214215216224264314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.131 - 2.140 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2131
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Végig lehet azt vinni 2,5 óra alatt is. A PS2 verziót pláne, agyon van butítva, bár néhol jobb, mint a másik konzolokon.

    Na de itt nem lehet ilyen, mivel nem jön ki old-gen konzolra. (Hála égnek!)

  2. #2132
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Ha sokszor kitoltad csak tetszett... én csak 2x. Az Anniversary nekem is jobban tetszik. Na, de ez off most bántani fognak minket a modik.
    Az új TR pedig biztos jobb lesz mindenben. Nekem még az Underworld sem volt vontatott elsőre. Szóval ez tuti befog jönni, főleg ha olyat mernek kijelenteni, hogy nagyobbat fog ütni mint a klasszikusok.
    youtube.com/ScureHD

  3. #2133

    Alapbeállítás

    Hátha most kiengesztelnek minket majd,az Underworld után maradó,rossz száj íz miatt........
    Szerintetek Lara,melyik részben nézett ki a legjobban?

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha sokszor kitoltad csak tetszett... én csak 2x. Az Anniversary nekem is jobban tetszik. Na, de ez off most bántani fognak minket a modik.
    Az új TR pedig biztos jobb lesz mindenben. Nekem még az Underworld sem volt vontatott elsőre. Szóval ez tuti befog jönni, főleg ha olyat mernek kijelenteni, hogy nagyobbat fog ütni mint a klasszikusok.
    Persze,nem volt rossz,csak pofátlan rövid!
    Nekem az új,azért is bejövősebb,mert itt Lara jobban néz ki.
    Amúgy idevágó kérdés!
    Szerintetek az Endurance DlC,a hajón fog játszódni?

  4. #2134
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Én nem tudnék mit kitalálni hajóra... Miről szólna az a DLC? Amúgy vicces, hogy még meg sem jelent de már DLC-kről beszélünk. xd
    youtube.com/ScureHD

  5. #2135
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Ez a zsongás hiányzott itten
    Tuti benne lesznek ezek a szörnyek ha alapjátékban nem is de mint dlc én eltudom képzelni!
    Egyes jelenetekben simán verte az Uncharted 3 grafikáját! És a végén az a CG jelenet ahhhh

  6. #2136

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudnék mit kitalálni hajóra... Miről szólna az a DLC? Amúgy vicces, hogy még meg sem jelent de már DLC-kről beszélünk. xd
    Ja,nem jelent meg,de olvastam valahol,hogy ez lesz az egyik DLC,aztán felkeltette az érdeklődésemet,hogy ha jól emlékszem,ez a hajó neve,akkor vajon azon fog játszódni?
    Pont most játszok,az Uncharted 3-mal
    Hát.....szerintem A TR-nek jobb a grafója...jah
    szörnyek.....nem tudom,DLC ben lehet,de szerintem most kihagyják a játékból....bár megértelek,szörnyeknek én is örülnék
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2012-12-09 11:28

  7. #2137
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Engem az érdekelne,h kincsvadászat lesz-e??Nem hiszitek el mennyire várom már a játékotNagy elismerésem, megérte várni enyit
    "Need doctor bad..."


  8. #2138

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem az érdekelne,h kincsvadászat lesz-e??Nem hiszitek el mennyire várom már a játékotNagy elismerésem, megérte várni enyit

    Én elhiszem,mert nálam jobban,szerintem senki sem várja ))
    Kincsvadászat lesz,ha arra érted,hogy adott e a lehetőség gyűjtögetni ereklyéket?
    Az egyik vidiben mintha láttam volna,hogy valami kis szobrokat gyűjtöget,amik után kap
    pontot,mert felvillant valami összeg,gondolom ezt az összeget,majd a fejlesztésekre lehet beváltani.....
    Ha jól emlékszem,ezt annál a gameplaynél láttam,ahol a szemüveges fószerral van,mielőtt elkapják őket a zsoldosok.
    Amúgy azt a rész érti valaki?
    Olyan mintha a csávó felajánlaná nekik Larát,mert Lara az íját nekik szegezi,a csávó meg nem csinál semmit.....
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2012-12-09 11:23

  9. #2139
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Aha, olvastam h az a hajó, de ott nem nagyon lehetne kitalálni dolgokat. Vagy csak simán bejárható lenne az egész? Majd kiderül.
    Robbie: Melyik volt CG jelenet?
    youtube.com/ScureHD

  10. #2140

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aha, olvastam h az a hajó, de ott nem nagyon lehetne kitalálni dolgokat. Vagy csak simán bejárható lenne az egész? Majd kiderül.
    Robbie: Melyik volt CG jelenet?
    Szerintem a vizes,barlangos kiemelkedésre gondol......
    Amúgy lehet bejárható lesz az egész hajó.....és mindenfelé be lehet barangolni,én gyerekek arra is gondoltam,hogy nem kell a hajóban harcolni,olyan lesz mint anno a Croft Manor.......tehát ilyen lazulás,ugra bugra.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •