Oldal: 180 / 326 ElsőElső ... 80130170178179180181182190230280 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.791 - 1.800 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1791
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haladni kell a korral és annak igényeit kielégíteni
    Nem. Egyszerűen csak követik a divatot. Így hívják. Ezt kell annyira szorgalmazni? Ejha.

  2. #1792
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem. Egyszerűen csak követik a divatot. Így hívják. Ezt kell annyira szorgalmazni? Ejha.
    Magyarul akkor csináljanak még mindig 8bites platform játékokat a fejlesztők.(mert ugye divat 3Dben fejleszteni új lehetőségeket kiaknázni) okéééé
    Tr5 szerinted miért olyan "kevesen" vették meg? nem azért mert szar játék volt, hanem ugyan az mint az előző 4 rész.
    És az AoD sem követett semmilyen divatot mégis azt is tekinthetjük egy rebootnak.
    Kezdem azt gondolni AoDot itt a többség csak azért szereti mert a Core készítette és nem a csúnya rossz Crystal.

  3. #1793
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarul akkor csináljanak még mindig 8bites platform játékokat a fejlesztők.(mert ugye divat 3Dben fejleszteni új lehetőségeket kiaknázni) okéééé
    Tr5 szerinted miért olyan "kevesen" vették meg? nem azért mert szar játék volt, hanem ugyan az mint az előző 4 rész.
    És az AoD sem követett semmilyen divatot mégis azt is tekinthetjük egy rebootnak.
    Kezdem azt gondolni AoDot itt a többség csak azért szereti mert a Core készítette és nem a csúnya rossz Crystal.


    Ah,kezdtem belefáradni de valaki átvette a stafétabotot és legalább érti miről van szó.
    (Persze vannak még páran )
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  4. #1794
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Sz@rok a Core-ra, hogy őszinte legyek. De olyan érdekes, hogy mindig ti emlegetitek fel őket. Azt hiszitek, a Crystalnak nincsenek önmagukban is problémái; csak arra gondolhatunk, hogy "nyááj, nem olyanok, mint a klasszikusok...!" - "áá, biztos nem vagytok nyitottak az újdonságok felé, azért kritizáljátok". Aha. Arról már nem én tehetek, hogy sokan nem látják a hibákat/beetetéseket/divatelemeket.

    Azt meg ki mondta, hogy "akkor csináljanak még mindig 8bites platform játékokat"? Nem a technológiai fejlődős ellen vagyok, értelmezd újra.

  5. #1795
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Szerintem csak azt nézi a kiadó, hogy melyik játék rendelkezik jó eladásokkal. CoD, vagy ami hasonló is az Uncharted. (többek között persze). Ezekre pedig általában ennyi jellemző: átvezető videók minden percben, izgalmas, akciódús játékmenet, persze minden csak scriptelve. A lényeg, hogy az arcodba robbanjon fél percenként a képernyő és fent legyen az adrenalin. Ez egy jó dolog, csak ezzel tényleg nagyon sok játék hasonló lesz. Elhiszem, hogy kevesen vannak akik szeretik az olyan játékot mint a klasszikus TR-ek és egyszerűen nem éri meg azt csinálni. Vagyis megéri, de nem fognak pár millás eladásokkal megelégedni, ha akár 10millásat is elérhetnek. Én nem örülök, hogy a TR játékmenete is elmegy egy ilyen irányba, bármi is az oka. Ha maradi vagyok akkor maradi...
    youtube.com/ScureHD

  6. #1796
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Nem lehet olyan játékot csinálni amely nem tartalmazz valami féle "divatelemet".Vagyis lehet,de az csak veszteség.Ez van a mai emberek döntő többsége -sajnos- a divatra megy minden téren (zene,öltözködés,játék stb..)Ezt utálom egyáltalán nem követem a divatot egyik értelemben sem,de egy öltözködési és egy játék divat teljesen más.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  7. #1797
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Remélem, a vendégeink jól elvannak, ha követik ezt a topicot.

  8. #1798
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem, a vendégeink jól elvannak, ha ezt követik.
    Imádkozok, hogy minden rendben legyen velük és ne kelljen mentőt hívni

  9. #1799
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Ennyit erről. De ami tény az az, hogy a TR3 után újítás semmi nem volt szinte, kivétel az AOD, ott volt pár dolog, de nagyon is béta volt még az AOD amikor kiadták és érdekes, az igazi TR fanoknak tetszett. A legend sem olyan rossz, csak rövid... Az anniversary meg már a végén kifejezetten nehéz, elején könnyű, de már Görögországot is nehezen vittem át. Underworldnek szép a grafikája. Most amúgy meg nem tök mindegy, hogy milyen lesz az új TR?! Bakter! Eddig szuperül néz ki. Akkor megy mi a phöcs a bajotok vele, ha????? Inkább aki nem érzi magát igazi TR fannak, akkor az menjen már és játsszon a kis f@szával! Komolyan, elegem van már ebből! A TR-ekből mind jó, de már én a TR3-mat untam egy kis idő után, TR!, no comment, mert úgy sz@r a betöltési rendszere ahogy van, TR5 na az nekem jó kis kikapcsolódást nyújt még mindig, az AOD is tök jó, imádom és nem tudom megunni, Legend is jó, megunhatatlan, Anniversary megintcsak jó, mert szép és ráadásul nehéz is, Underworld no comment, mert a gépemen szaggat, a TR1-et imádom mai napig is, nem tudom megunni és ez is nehéz játék, tök hangulatos, TR2 is megunhatatlan, imádom, hangulata jó, játékmenet jó, ráadásul nehéz is. azt megértem, hogy ez már nem lesz olyan, mint az old schhol TR-ek, de akkor is jó lesz. Bízok bennük. Tehát mindenki más is bízzon egy picit bennük és majd meglátjuk, hogy milyen lesz, ha játszunk vele.

  10. #1800
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nekem is tetszik eddig, dehát könyörgöm azért mégsem mondunk ilyent h ha nem vagy igazi TR fan menny s játszodj a micsodáddal....
    Tény ami tény nem lessz régi, ezt nem is tom mért vitatjuk még mindigDe szerintem az idö múlásával a TR az én szemszögemben vagy jobb lessz v rosszabb....
    Nekem a Crystalos részek tetszenek, az undival is csak annyi baj volt, hogy sok a bug benne, és h még mindig anyucit és apucit kerestük.....
    Régebb azt mondtuk, h a történet legyen másabb...másabb lett????Hát nagyon is...mivel ez 1 reboot...
    Bizni lehet, de azért mégiscsak felháborító, hogy a játékot, amit régen úgy ismertél meg azt a szemed elött úgymond rontják mégjobban el....
    Én tovább már nem is fárasztom magam ezzel, ennyi már tényleg sokk!!
    Még amúgyis csak alfa stádiumban vann ejsze a kiadásig még javítanak rajta...
    "Need doctor bad..."


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •