Oldal: 172 / 326 ElsőElső ... 72122162170171172173174182222272 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.711 - 1.720 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1711
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Én a fáklya lángját furcsálltam az előzőben és a mostaniban is - ha már apróságokról van szó. Minden helyzetben függőlegesen lobog.

    Spoiler!

  2. #1712
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én még nem láttam játékot amiben ne lett volna baj a hajjal... ne várj csodákat szerintem
    ez az... ha elfogadható lesz a haj, akkor már le van tudva... a haj mindig is probléma volt a játékokban, lásd pl. a TR1-et xDD ott kis is vették a copfot. xD ami nem jó, tegyük el láb alól. legjobb logika.
    vagy Pl. a TRU? a TRU-nak nagyon-nagyon szép volt a grafikája, és még ott is, úgy volt, hogy valami "valós idejű hajszimulációt" alkalmaznak a Crystalosok, aztán mi lett belőle... Lara haja állandóan "remegett", mint a kocsonya, ha éppen trükköket csináltál (levegőben szaltózás, stb.), akkor meg olyan volt, mint egy kifeszített kötél...
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jujj örülök neki, hogy az idöjárás vátozni fog^^
    DLC-k is lesznek PC-re ennek is örülök
    ne haragudj Iza de ezt honnan veszed? ilyen válasz nem is volt. O__o semmi szó nem volt a DLC-kről. (sőt, asszem még a változó időjárásról se)
    Idézet TheMasterOfTRA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan jó hogy válaszoltak a kérdésemre. Örülök.
    Szegény Lara ha nem etetjük éhenhal x(
    milyen kérdésedre? O_______o" másik névvel adtad meg a kérdésedet? és ráadásul honnan veszed az éhenhalást?! OMG, valami nagyon kimaradt nálam, vagy csak ti mondtok légből kapott cuccokat, vagy én nem tom...... >________<
    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a fáklya lángját furcsálltam az előzőben és a mostaniban is - ha már apróságokról van szó. Minden helyzetben függőlegesen lobog.
    aaasszem ezzel még nincs gond, hiszen barlangban vagyunk, ahol lehet, nincs légmozgás.
    Anything could happen
    And it will

  3. #1713
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aaasszem ezzel még nincs gond, hiszen barlangban vagyunk, ahol lehet, nincs légmozgás.
    Csak nagy futkározás és ugrándozás közben is olyan.

  4. #1714
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak nagy futkározás és ugrándozás közben is olyan.
    szóval azt akarod, hogy Lara ugrás közben légáramlatokat kavarjon? xDDD Jesus.
    Anything could happen
    And it will

  5. #1715

    Alapbeállítás

    Nekem mind a 3 kérdésemre válaszoltak Nah örülök, hogy begyógyulnak majd a sebek és nem marad úgy.

  6. #1716
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nem válaszoltak még senkiére, még el sincsenek még küldve, ki sincsenek választva. De amikre már voltak válaszok, én írtam mellé oda őket (A félreértések elkerülése végett! )

    Viszont az új hírhez mit szóltok?

  7. #1717
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Akkor félreértettem??xDBocsi
    Ez akkor azt jelenti, hogy Lara helyében vagyunk és mindent helyette kell csinálni??Szuper!!
    Akkor kb olyan fellingem lessz benne, mint az Amnéziánál, ha megtámad 1 szörny...
    De ez nagyon klassz, lehet upgrade-elni és pihenni, aztán még közelharc is lessz^^
    "Need doctor bad..."


  8. #1718
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    "Adott esetben a környezettel is interakcióba léphetünk, például amikor Lara egy farkassal birkózik, nekünk kell leszúrnunk egy éles tüske segítségével. Az első ilyen alkalom nagy hatással lesz rá."
    Rá biztos, de minket valamiért már meg se fog lepni...
    Különben is vajon hány gombot kell lenyomni hozzá? Ááá, csak el ne tévesszem majd.

    [...]"hódolhatunk a felfedezés örömének."
    Talán így negyedik alkalommal összejött. Szurkolok.
    Utoljára módosítva: Michele által : 2012-06-03 13:06

  9. #1719
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    én személy szerint nagyon nem örülök ennek a fegyver-upgradelésnek.
    nyitott vagyok az újdonságokra, de....
    mégiscsak Tomb Raiderrel játszok, nem egy ilyen fejlesztgetős, skill-pointokon alapuló izével.... ilyen Dead Islandos lesz tőle majd a játék, vagy Final Fantasys....
    kikérem magamnak, ha ennyire átformálják a játékot, hogy fegyókat fejlesztgetünk meg Lara képességeit formálgatjuk, akkor mia f@sznak TR a címe?
    majd visszajön az AOD-ból a mondatunk.... a kedvenc kis mondatunk: I'M NOT STRONG ENOUGH!
    TR + képesség- és fegyófejlesztés = WTF?!

    remélem nem nagyon lesz benne ilyen fejlesztgetősdi...
    Anything could happen
    And it will

  10. #1720
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    "Javíthatjuk nyilaink pontosságát és sebességét többek között, de ahogy haladunk előre a játékban, úgy formálhatjuk a hőst saját stílusunknak megfelelően."
    Mint egy RPG játékban lesz X fajta képességünk (pontosság, erő, stb.?), megölünk 20 állatot kiírja, hogy level up és akkor kiválaszthatjuk melyik képességet szeretnénk fejleszteni? Én csak így tudom elképelni a saját stílusunknak megfelelő formálást. De ez már tényleg erősen RPG elem.
    "A levegőben zuhanva lehetőségünk lesz arra, hogy kiválasszuk saját utunkat. Egy B-52-es bombázóból elrugaszkodva kezdődik a tutorial."
    Milyen tutorial? Tutorial nem az ami a játék elején szokott lenni és megtanítja az alapokat? Akkor... ez most mikor fog megtörténni, hogy jön ide? O: De egyébként ez a része jól hangzik.
    youtube.com/ScureHD

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •