Oldal: 135 / 326 ElsőElső ... 3585125133134135136137145185235 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.341 - 1.350 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1341
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem igaz Olvastam itt-ott a Tomb Raider cikkek alatti kommenteket magyart,angolt is és mindenki azt írja,hogy eddig nem szerette a sorozatot de ezt tuti,hogy kipróbálja.
    Minden eddigi résznél ezt mondták
    Undinál is ez volt, Legendnél is, "jujj ezt kiprobálom ez jo lessz uccsó tr a tr1 volt amivel jatszottam de ezt nagyon jo lessz... " tipikus szöveg minden egyes résznél, Anninál is ez volt.... megse lett belőle semmi... sőt TR csődbe vitte az Eidost... Nem hiszek a cikkek alatti komentekben
    TR9nél meg olyan oldalon volt kitéve cikk amely nem TR fan oldal és ott azt irta a döntő többség h nem kéne már annyi bőrt húzni a TR-ről hanem abbahagyhatnák már....
    szal ennyit az uj fanokrol...

  2. #1342
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem igaz Olvastam itt-ott a Tomb Raider cikkek alatti kommenteket magyart,angolt is és mindenki azt írja,hogy eddig nem szerette a sorozatot de ezt tuti,hogy kipróbálja.
    +1.
    Tényleg sok helyen látni hogy ez sokkal jobb mint az eddigi, ezt kifogom próbálni még egyet se próbáltam de ez jobban bejön stb...
    Valahogy nekem esik jól, hogy így vélekednek róla az emberek

  3. #1343
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Igen Már-már ilyen sablon szöveggé válik,hogy -Eddig egy Tomb Raiderrel se játszottam de ez tuti vétel...stb...

    Szerintem ez a nagy érdeklődés a horror beütésnek és Lara testi,lelki megváltoztatásának köszönhető.Meg elrugaszkodnak a megszokott dologtól,szerintem ez is rátesz.

    Én nagyon örülök,hogy 18-as besorolású lett a játék,már ideje volt
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  4. #1344
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Na végre valami fejlemény. Valószínűleg lesz dupla pisztoly is és még van egy csomó idejük befejezni. Csupa jó hír... A sztorinak pedig jónak kell lennie, ha kb. ez lesz a filmé is.
    Amúgy ha nem lenne ott a Square Enix az Eidos ezt a verziót már kiadatta volna... trololol xd
    youtube.com/ScureHD

  5. #1345
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem igaz Olvastam itt-ott a Tomb Raider cikkek alatti kommenteket magyart,angolt is és mindenki azt írja,hogy eddig nem szerette a sorozatot de ezt tuti,hogy kipróbálja.
    na Öcsi, most úgy tűnik, egyformán látjuk a dolgokat.

    ja, és a 18-as izének én is örülök. tán komolyabbnak tűnik tőle, ha mást nem. ^^

    SZERK.:
    húúú, most olvastam el a cikket (a Crystal habit podcastosat), és örülök neki, hogy kész van, és annak is örülök, hogy a duplapisztiket is megkapjuk. TR nem TR duplapisztolyok nélkül. (kivéve persze AOD. xDD)
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2012-01-20 15:34
    Anything could happen
    And it will

  6. #1346
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Annyit azonban már most is elárult az új Tomb Raider harcrendszeréről, hogy többféle stílusban megoldhatjuk a játék konfrontációit: közelharc útján, távolsági fegyverekkel, valamint lopakodással is. Szintúgy nem csak egy út fog vezetni a rejtélyek megoldása felé, több irány lesz majd választható, annak függvényében, hogy a játékos melyik stílust favorizálja.
    ha eddig nem is örültem ennek a a szabadon bejárható, sandboxos dolognak, (aminek még most se ), annak viszont örülök, hogy többféleképpen lehet harcolni. én ugyanis igyekeznék valami kevésbé látványos akciót kihozni a játékból, sőt, ha lehet, el is kerülném a harcot.

    Majd egyszer, egy későbbi Tomb Raider epizódban megismerhetünk egy "emberibb" Lara Croftot, amint összejön a nagy Ő-vel, de ez még jócskán a látóhatáron túl van.
    na neeeeee. na. ne.
    nagyon örülök, hogy nincs a láthatáron "románc".
    talán a legutolsó dolog, amit egész életemben látni akarok, hogy Lara szerelembe essen. egyszerűen nem passzol hozzá, ezzel le se állok vitatkozni.
    ennyire ne térjünk már ki Lara életére, hagyjunk már neki kicsi rejtélyességet, mint régen.
    de mindenesetre örülök, hogy a Crystallal ennyire azért egyetértek, hogy TR = NUKU SZERELEM.
    de azért kiváncsi vagyok, hány idióta volt az, aki felhozta ezt a fórumon.

    Az irányítással kapcsolatosan annyit árult el, hogy a realisztikusság felé igyekeztek elmozdulni Lara mozdulatainak és lehetőségeinek kidolgozásánál.
    ennek is örülök, hiszen mindig is nagy gyagyám volt a realisztikusság.
    pedig ebben hibás vagyok, mert nem kéne túlságosan realisztikusnak lennie.
    ha már a realisztikusságnál tartunk - remélem ott kezdődik ez a dolog, hogy JÓÓÓCSKÁN lerövidítik az ugrások nagyságát, mint amit még régen, az E3-mas demóban láttunk. de szerintem azóta már minden megváltozott, sztem több, mint valószínű, hogy a mostani állapotot és az E3-mas demós állapotot már szinte össze se lehet hasonlítani.
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  7. #1347
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na neeeeee. na. ne.
    nagyon örülök, hogy nincs a láthatáron "románc".
    Egyet értek max még jöhetne AoD folytatásként Kurtisel való találkozás de nem ilyen együtt éléses dolog xD

  8. #1348
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Lehet benne románc, csak az attól függ hogy ábrázoljak azt, Mass Effectben is milyen jó volt már Meg Alan Wake-ben is nagyon ott volt... szal ha nem ilyen nagyon nyálas sztem jöhet...

  9. #1349
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Háááááátt.... nem is tudom, szerintem akkor inkább csinálják meg az aod2-t a Tomb Raider után, hiszen jövőre már 2013 és az aod 10 éves szülinapja, akkor ott lehetne pici románc Kurtissel, ha nem halt meg ez alatt a tíz év alatt. Bocsi az offért.

  10. #1350
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyet értek max még jöhetne AoD folytatásként Kurtisel való találkozás de nem ilyen együtt éléses dolog xD
    jaj, igen, Kurtist elfelejtettem. maximum vele, de akkor sem olyan nyíltan.
    Anything could happen
    And it will

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •