Oldal: 287 / 326 ElsőElső ... 187237277285286287288289297 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.861 - 2.870 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2861
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor végülis prestige-be se kell lépni?
    Nem, a prestige - trófea szempontjából teljesen lényegtelen most már. Egyedül a 60-as szint a lényeg + legyen még sok salvage.

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi? Szent ég. Az komoly.
    De ennek szerintem nagy részét a multi teszi ki, mert az a single player felszerelés fejlesztések teljes ára kb. :

    17 000
    Nem viccelek, 1-1 karakter 10.000 salvage + még rengeteg elmegy a fegyverek fejlesztésére. :S Az íjnál pl. már alapból csak majdnem 30.000, és akkor a többi fegyverről még nem is beszéltünk.

  2. #2862
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Most csak a multiról volt szó. Az ottani fegyverek fejlesztéséhez kell ennyi.

    Így azért már mindjárt más! Már csak 6 szintlépés, és 2 fegyver fejlesztése van hátra + azokhoz a salvage, meg ugye Lara is 10ezer-be kerül. De még akkor is jobb deal, mint 3x "kipörgetni" a multit. Jó-jó, meg minden... De azért nem ennyire! Más játék is van, amivel szívesen játszom.

    Apropó a prestige ugye nem automatikus? Ha akarom elkummanthatom az egészet 60. szinten, ha már egyszer kimaxoltam minden fegyvert?!

  3. #2863
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Nem automatikus a prestige. A kellemes része viszont az, hogy ha promotálod magad, akkor minden megvett fejlesztésed elúszik a kukába. Azt nem tudom, hogy számolja-e így acsinak. A karakterek megmaradnak.

    Multizással sem lassú a szintelés, pláne ha az az XP plecsnid aktív. Úgy random elszórakozgatok, salvaget akkor szoktam gyűjteni, ha enemytől kilép valaki, és túl sokan vagyunk. Szerintem privátban unalmaskodni acsiért fárasztóbb. Azt már csináltam eleget WoWban, soha többé

    Ha a meccseket úgy intézed, hogy gyűjtögesd a salvaget, akkor olyan 1000-2000 között lehet aratni.
    Utoljára módosítva: Thak által : 2013-04-12 20:40

  4. #2864
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Azt tudom, hogy prestiggel nullázódik minden fejlesztés. De a patch miatt nem kell a general-t megszerezni, szóval 60. szintig minden megszerezhető. Ha meg már egyszer kimaxolok mindent, akkor nem szívesen lépek prestigebe. De ha esetleg idővel mégis... akkor az azután összegyűjtött xp halmozott szintlipéshez vezet, vagy akármennyit szerzek akkor is csak prestige 1 lvl 1-be kerülök?

    Jah, elég unalmas az ön-boostolás, de most úgy vagyok vele, hogy legyen meg a platina, aztán pihentetem, mert van még más játék, amire rá kell feszülnöm.
    20 perc alatt 30ezer xp, 15ezer salvage azért nem olyan rossz, még ha "hóóótunalmas" is.

  5. #2865
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, elég unalmas az ön-boostolás, de most úgy vagyok vele, hogy legyen meg a platina, aztán pihentetem, mert van még más játék, amire rá kell feszülnöm.
    20 perc alatt 30ezer xp, 15ezer salvage azért nem olyan rossz, még ha "hóóótunalmas" is.
    Hát nem tudom. Nekem nem annyira fontos a 60. szint és a kimaxolódás, hogy ezért órákat pörögjek egyedül egy pályán. Inkább játszok és majd előbb-utóbb összegyűlik.

  6. #2866
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Ja, az nem rossz. Kicsit erre emlékeztet az ilyesfajta számolás
    http://thenoobcomic.com/index.php?pos=215

    Nem fogsz auto átlépni prestige-be, nyugodtan ülhetsz lvl 60-on, és összegyűjthetsz mindent. Nem halmozódik az xp, kezded lvl1-ről.

  7. #2867
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás



    Ez az ucccsó, törölve lett, amikor Lara visszatért a hajóra, visszaemlékezett, és onnan volt. Remélem hogy a scuval majd meglehet nézni!
    Utoljára módosítva: Rumplestillskin által : 2013-04-13 19:58

  8. #2868

    Alapbeállítás

    Ezt látta már valaki?

    Itt még elég érdekes a haja,és asszem a felkapaszkodó ellenfeleket (0:49) sem lehet leütni a végleges verzióban,bár én nem próbáltam még....
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2013-04-13 21:14

  9. #2869

    Alapbeállítás

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az ucccsó, törölve lett, amikor Lara visszatért a hajóra, visszaemlékezett, és onnan volt. Remélem hogy a scuval majd meglehet nézni!
    A Hunteres rész még a nyelvi fájlban is benne van

  10. #2870
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt látta már valaki?
    Ez de jó!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •