Oldal: 254 / 326 ElsőElső ... 154204244252253254255256264304 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.531 - 2.540 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2531
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A newgen életrajzában törölték a születési évét, tehát már az előző három játékban sem volt meghatározva a pontos kora.
    Pont annyira kortalan, mint James Bond

    Én, mióta részenként más az arca, a gesztikulációja, sokszor a hangja, vagy épp a kastélya(!) nem nagyon keresek összefüggéseket a részek között
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-13 11:21

  2. #2532

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként mikor játszódik a történet? Mert ha Lara születésnapját veszem alapul, akkor olyan 1989 körül, de akkor se olyan kézikamerák nem voltak, amit Lara néz a tábortűznél, sem számítógépnerdek... Továbbá azok az 1987-es feljegyzések a szigeten is elég öregnek tűnnek ahhoz, hogy csak két évesek legyenek.

    Vagy már ez is megváltozott? Az életrajzaiba már kezdek belegabalyodni... eredeti, filmek, képregények, NewGen, és a mostani?
    Hát én ugy tudom, hogy 2013-ban és Lara 1995 ben szuletett ))

  3. #2533

    Alapbeállítás

    Idézet avalon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én ugy tudom, hogy 2013-ban és Lara 1995 ben szuletett ))
    95-ben semmiképp sem születhetett, mert már elvégezte a fősulit.

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont annyira kortalan, mint James Bond

    Én, mióta részenként más az arca, a gesztikulációja, sokszor a hangja, vagy épp a kastélya(!) nem nagyon keresek összefüggéseket a részek között
    Az összefüggések megvannak, csak generációváltásonként vesznek el Még mindig jobb a helyzet, mint a Hegylakónál, ahol még a mozifilmeket sem lehet hatalmas lyukak nélkül összepasszítani

  4. #2534

    Alapbeállítás

    jah tényleg xDDDDDD De nem az volt, hogy itt 18 éves? :3

  5. #2535

    Alapbeállítás

    Idézet avalon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jah tényleg xDDDDDD De nem az volt, hogy itt 18 éves? :3
    Eleinte mintha tényleg lett volna ilyesmiről szó, de akkor még arról is beszéltek, hogy másokat is kell majd irányítani Larán kívül. Későbbről már olyasmi rémlik, hogy 21 évesnek írták (bár a fősuli elvégzése akkor is minimum kérdéses, mondjuk az angol iskolarendszerről nem sokat tudok.)

  6. #2536
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Szerintem egy jó fejhallgatóval maximalizálódik az izgalom... Mintha ott lenne az ember Még csak az elején járok, de ilyen izgalmas játékmenetet régen tapasztaltam

  7. #2537

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eleinte mintha tényleg lett volna ilyesmiről szó, de akkor még arról is beszéltek, hogy másokat is kell majd irányítani Larán kívül. Későbbről már olyasmi rémlik, hogy 21 évesnek írták (bár a fősuli elvégzése akkor is minimum kérdéses, mondjuk az angol iskolarendszerről nem sokat tudok.)
    A Svájci Leányiskolát 21 évesen végezte el, tehát így eléggé reális lenne az eredeti sztorihoz, de így is van belekötnivaló.

  8. #2538

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Svájci Leányiskolát 21 évesen végezte el, tehát így eléggé reális lenne az eredeti sztorihoz, de így is van belekötnivaló.
    Hát igen, csak ott a szülei pénzelték, itt pedig már jó ideje halottak. Végülis az alappillérek hasonlóak... Egyébként nem olyan nagy baj, hogy az eredeti életrajzot átírták, mert oltári nagy baromságok voltak benne. A második verzió már jó volt, csakhát abba nem lehetett volna beilleszteni ezt a reboot-ot.

  9. #2539

    Alapbeállítás

    Hát egyáltalán nem hasonlók hogyha a Von Croy-os részt nézzük. Az eredeti életrajz nekem jobban tetszik.

  10. #2540

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát egyáltalán nem hasonlók hogyha a Von Croy-os részt nézzük. Az eredeti életrajz nekem jobban tetszik.
    Von Croy mondjuk tényleg hiányzik. Nagyon jó karakter volt, és igen dicstelen véget adtak neki az AoD-ben :/ Nekem az eredeti életrajzzal inkább az volt a problémám, hogy olyan baromságok is belekerültek, hogy Lara olyan könyveket írt, mint pl: "Egy Tyrannosaurus tátog a fejem mellett" Az ilyen marhaságok mindig idegesítettek benne. Viszont a reboot után még vissza lehet tenni Von Croy-t. Lara ugyebár keleti történelmet tanult az egyetemen, simán lehetne Von Croy az ő professzora, akivel később még lesz valami kalandja (akár közös oldalon, akár egymás ellen)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •