hááááátttt.....
1. horusnak igaza van.... ez egy interaktív mozi. itt-ott harccal.
2. láttátok, hányszor találják el Larát harc közben, fejét, hasát, sőt, egyszer még néztem is, hányszor megsorozzák. O___o életkijelző nincs? vagy legalább pulzálhatna a képernyő, vagy felvillan, amikor eltalálják, vagy esetleg fekete-fehéres árnyalatot kap, nem?
3. az ugrás még mindig hatalmasan nagy. ÉS ahogy felmászik, még mindig ugyanolyan sz@r, mint volt, szó szerint felrántja magát a puszta karjaival.
4. ebből a vidiből nekem ez jön le: harcolsz, mész a szigeten, harcolsz, átmész a folyón, ott a repülő, leejtőernyőzöl, kikötsz a sziget másik felén..... de mindezt olyan hihetetlen gyorsasággal, hogy már kapkodva néztem vissza videót, hogy most hol van, Lara hova megy, mi van?

két lehetőség van:
- vagy ez a pasas aki játszotta a videót speedrunnozni próbált egy bemutató gameplayen
- vagy pedig a játékban is így lesz hogy megyünk, mendegélünk, ellenségekbe botlunk, lenyilazzuk őket, megyünk tovább, megpróbálunk átmenni egy patakon, levisz minket a víz, lezuhanunk a Niagarán, leejtőernyőzünk, 3x kitörik a derekunkat a faágak (csak hogy sajnáljuk azt a szegény lányt), aztán szépen csak úgy véletlenül belebotlunk egy óriási templomba.
ÉS MINDEZT NÉHÁNY PERC ALATT!

nem TR, nem TR. elfogadtam.
de hogy ennyire tele legyen ilyen mindent-túlélünk akciózással?! Crystal, hol van amit ígértél? hol van a realisztikusság? a grafikán?
JA, már értem.
Spoiler!