Oldal: 178 / 326 ElsőElső ... 78128168176177178179180188228278 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.771 - 1.780 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1771

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden ami jó volt...ja végül is azért lett sikeres az AOD xD
    Most lehet vitatkozni az AOD-n is, de én az összes CORE részre gondoltam. Amúgy az AOD-ben is vannak jó dolgok.

  2. #1772
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Az,hogy nincs többé klasszikus TR hatalmas köszönet a Core-nak,ez nem a Crystal hibája,de sokak számára lehetetlen ezt felfogni.A Core cseszte el semmi újat nem tudott mutatni.A Crystal is " elcseszte " ezt a 3 TR részt (persze teljesen más értelemben) de ők legalább képesek arra,hogy újat mutassanak.Abban a korban a klasszikus TR-k voltak a jók,de ebben a korban az ilyen játékok mint ez az új TR,ezek számítanak jó játéknak,ez van,köszönjétek a technológia fejlődésének,az emberek mai felfogásának vagy nem tudom minek.EZ az elvárás ezt viszik.Abban az időszakban azt vitték.Ennyi.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  3. #1773
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Öcsí: Nem kezdek vitába, mert fölösleges - se te, se én nem tanulnánk belőle. Csak annyit kívánok (és nem kizárólag neked...), hogy egyszer láss majd a dolgok mélyére. Illúzióromboló, de jó dolog.

  4. #1774
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az,hogy nincs többé klasszikus TR hatalmas köszönet a Core-nak,ez nem a Crystal hibája,de sokak számára lehetetlen ezt felfogni.A Core cseszte el semmi újat nem tudott mutatni.A Crystal is " elcseszte " ezt a 3 TR részt (persze teljesen más értelemben) de ők legalább képesek arra,hogy újat mutassanak.Abban a korban a klasszikus TR-k voltak a jók,de ebben a korban az ilyen játékok mint ez az új TR,ezek számítanak jó játéknak,ez van,köszönjétek a technológia fejlődésének,az emberek mai felfogásának vagy nem tudom minek.EZ az elvárás ezt viszik.Abban az időszakban azt vitték.Ennyi.
    Így van, arról nem is beszélve, hogy a Core már a TR3 után abba akarta hagyni sorozatot, szó szerint rájuk lett erőltetve. De ettől függetlenül a TR4 és az AoD is jó volt, ha nem a legjobbak, csak ugye az AoD-nál voltak problémák az idővel.

    Viszont nem szabad ítélkezni ezekből a gameplay videókból sem! Azért ilyen moziszerű és szinte nonstop, mert mit mutassanak be egy ilyen nagyszabású rendezvényen a milliók előtt? Azt, hogy 20 percig botorkál az erdőben és az egész közönség bealszik ezen?! Nem! Muszáj volt valami mutatósat, lenyűgözőt mutatni a játékukból, nem pedig az "unalmasabb" részeket.

    És tessék, most ezeknek a gameplayeknek köszönhetően ki is kiáltották az E3 legjobbjának (nem is egy oldalon), míg a Resident Evil 6-ot és a COD-ot az E3 szégyenének.

  5. #1775
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Az a helyzet,hogy én látok a dolgok mögé és nem akarom azt ami lehetetlen.Ez egyáltalán nem vita csak nagyon nem egyezik a véleményünk.

    Most láttam egy német magazinba képeket ahol Lara valamilyen templom féleségbe volt.Erről is ennyit,hogy semmi köze nincs a TR-hez csak annyi,hogy Lara van benne.
    Ha semmi köze nem lenne a TR-hez akkor egy autós játékot kaptunk volna ahol Lara a sofőr xD
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  6. #1776

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az,hogy nincs többé klasszikus TR hatalmas köszönet a Core-nak,ez nem a Crystal hibája,de sokak számára lehetetlen ezt felfogni.A Core cseszte el semmi újat nem tudott mutatni.A Crystal is " elcseszte " ezt a 3 TR részt (persze teljesen más értelemben) de ők legalább képesek arra,hogy újat mutassanak.Abban a korban a klasszikus TR-k voltak a jók,de ebben a korban az ilyen játékok mint ez az új TR,ezek számítanak jó játéknak,ez van,köszönjétek a technológia fejlődésének,az emberek mai felfogásának vagy nem tudom minek.EZ az elvárás ezt viszik.Abban az időszakban azt vitték.Ennyi.
    A Core cseszte el??? Na hagyjuk...
    Amúgy nem azt mondtam, hogy csináljanak egy klasszikus TR-t. Hanem például Lara karaktere jó volt. Azt kár volt így összetörni.

  7. #1777
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Hát a Resi6 az biztosan is szégyen!!
    A régi idök elmultak, nincs mit csinálni, már a Crystal kezében van a TR sorsa, és eddig szépen haladnak!!
    Nekem személyszerint megtetszett ez az új TR most igazán nem élhetünk abban a hitben, hogy hátha visszajön a régi TR mert 100% hogy nem fog!!
    Ez teljesen új, és ebbe bele kll törödni!!
    Én és szerintem minden 1-es rajongó csak reménykedni tudunk....amúgy meg minek izélünk, amikor már vártuk h kiderüljön, h addig mi lessz és lám megint úgy vagyunk mint a hírekkel
    Amint kiderül mi lessz benne, már nem tetszik....na jó valóban lehangoló, hogy ezzé vált, dehát Istenem az idö változik és az emberek is vele eggyütt...
    Nekem eddig tetszik grafó szép meg a táj meg Lara meg mindenDehát aztán mad 2013-ban elválik minden...
    Én is sajnálom, dehát nincs mit csinálni

    Nekem is az íj lessz a kedvenc fegyóm
    Amúgy azt vettem észre, mintha Lara úgy célozna mit a Resi4-benxDD
    "Need doctor bad..."


  8. #1778
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Barney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Core cseszte el??? Na hagyjuk...
    Amúgy nem azt mondtam, hogy csináljanak egy klasszikus TR-t. Hanem például Lara karaktere jó volt. Azt kár volt így összetörni.
    Csak azt ne mond,hogy amikor a Core fejlesztette a TR-t akkor a Crystal miatt lett olyan amilyen xD.Ez nevetséges.Neked,nekem TR fanoknak lehet,hogy jó volt de a kívülállók a "két lábon járkáló csöcs terminátoron" kívül semmi mást nem láttak benne.Most is olvasgatok itt-ott kommenteket,minden második ember azt kérdezi,hogy hol vannak a nagy csöcsök.Ez már vicc
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  9. #1779

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak azt ne mond,hogy amikor a Core fejlesztette a TR-t akkor a Crystal miatt lett olyan amilyen xD
    Én ilyet nem mondtam

  10. #1780
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Akkor miért is nem a Core cseszte el?
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •