Oldal: 158 / 326 ElsőElső ... 58108148156157158159160168208258 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.571 - 1.580 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1571

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy mint TR sz@r lesz, de mint játék jó.
    Az biztos, hogy TRnek nem jó Nem is értem miért nem shipwrecked a címe.

  2. #1572

    Alapbeállítás

    Nem hiszem eeel hogy jövőre adják ki Nem bííííírok várni XD Remélem jövő tavasszal nem fognak azzal jönni hogy ááh eltolják nyárra XD mert mert mert lelvövöm magam XD
    Mondja valaki hogy ez csak egy vicc hogy jövőre adják ki

  3. #1573
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Spoiler!

    Az a kb 5 év pedig nem fix, hogy folyamatos munkával telt - olyan értelemben, hogy ezen a darabon dolgoztak annyit. És hát én amúgy még mindig csak annyit látok, hogy próbálnak valami "trendit" összehozni. Na, nekem ez a méreg, nem a--

    A fél év késés miatt meg nem érdemes kétségbe esni. Olyan gyorsan elrepül majd az egész idő, és már nyomathatjátok is.

  4. #1574

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fél év késés miatt meg nem érdemes kétségbe esni. Olyan gyorsan elrepül majd az egész idő, és már nyomathatjátok is.
    Remélem, hogy valóban olyan gyorsan elfog szállni a fejünk felett az ólomszárnyú idő. Hogy tudsz ilyen nyugodt lenni? :O
    Spoiler!

  5. #1575

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a kb 5 év pedig nem fix, hogy folyamatos munkával telt - olyan értelemben, hogy ezen a darabon dolgoztak annyit. És hát én amúgy még mindig csak annyit látok, hogy próbálnak valami "trendit" összehozni. Na, nekem ez a méreg, nem a--

    A fél év késés miatt meg nem érdemes kétségbe esni. Olyan gyorsan elrepül majd az egész idő, és már nyomathatjátok is.
    Pedig régen maga a Tomb Raider volt a trendi...
    Amúgy tök mindegy az a félév. Szerintem láthattuk mi lesz, ha valakivel kiadatják a félkész munkáját.

  6. #1576
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Barney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig régen maga a Tomb Raider volt a trendi...
    Amúgy tök mindegy az a félév. Szerintem láthattuk mi lesz, ha valakivel kiadatják a félkész munkáját.
    Na ja. Mondjuk tudom, hogy az undira gondolsz. Én meg a Sonic 4 Episode 2-re, amit április végén kiadtak félkész béta állapotban. XD De van benne valami, hogyha siettetik az embert, ráadásul ha félkészen adják ki a cuccot, az sz@r dolog....

  7. #1577
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Én személy szerint nem bánom azt a fél évet, legalább még dolgoznak rajta.....
    Spoiler!
    "Need doctor bad..."


  8. #1578
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint nem bánom azt a fél évet, legalább még dolgoznak rajta.....
    Spoiler!
    Na ja.

  9. #1579

    Alapbeállítás

    Idézet Barney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért nézd már meg milyen hosszúak. Az egy vicc. Most pedig hosszabb játékot terveznek kiadni. Amúgy én nekem se ér sokat a Crystal szava.
    Egyetértek. A Legend langyi lett (Nekem legalábbis), kihívás nuku, a nehézségi fokozatok is inkább a sebződésre vonatkoznak. (Volt nehézségi fokozat, ha jól emlékszem) A TR Anniversary nem lett valami jó remake, és szerintem nem is méltó a TR1 (Ami számomra máig etalon a játéktörténelemben) remake -jének. Rövid lett, és túlontúl leegyszerűsített, de egy - két végigjátszásra nagyon jó volt, de ma már nincs nagyon türelmem végigvinni. Ezután az Underworld sem győzött meg, így nem csodálkozok magamon, hogy valahogy nem ujjongok az új TR képeinek, videóinak, stb. láttán, de nem mondom azt, hogy nem fogok kipróbálni, de ahhoz, hogy meg is vegyem, nagyon de nagyon bizonyítania kell a Crystal -nak.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  10. #1580
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek. A Legend langyi lett (Nekem legalábbis), kihívás nuku, a nehézségi fokozatok is inkább a sebződésre vonatkoznak. (Volt nehézségi fokozat, ha jól emlékszem) A TR Anniversary nem lett valami jó remake, és szerintem nem is méltó a TR1 (Ami számomra máig etalon a játéktörténelemben) remake -jének. Rövid lett, és túlontúl leegyszerűsített, de egy - két végigjátszásra nagyon jó volt, de ma már nincs nagyon türelmem végigvinni. Ezután az Underworld sem győzött meg, így nem csodálkozok magamon, hogy valahogy nem ujjongok az új TR képeinek, videóinak, stb. láttán, de nem mondom azt, hogy nem fogok kipróbálni, de ahhoz, hogy meg is vegyem, nagyon de nagyon bizonyítania kell a Crystal -nak.
    Az igaz, hogy az Anniversary lebutított változata a TR1-nek, de még így is nagyon jó. A TR1 meg fontos számomra, met születési évemben adták ki, öregebb vok a játéknál, mert én február 1.-i vagyok a játék megh őszi, de imádtam az első részt, még mindig az a legjobb, a többi is szuper (kivétel az Undi) de az első rész a legjobb, egyszerűen megismételhetetlen, kihívások vannak benne, változatosak a helyszínek, egyszerűen tökéletes.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •