Oldal: 268 / 326 ElsőElső ... 168218258266267268269270278318 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.671 - 2.680 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2671
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ha többször nyomod meg egymás után a Shiftet, először kikerülést csinál, aztán bukfencet.

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A dokumentum fordítások kapcsán eszembe jutott, hogy más is észrevette-e, hogy mennyi helyen ütköznek az ott leírtak a képregényben látottakkal. Most így hirtelenjében kettő: a doksikban Whitman a feleségének írt levélben a védenceként/tanítványaként említést tesz Larára, mintha az asszonynak ismernie kellene (a képregényben Whitmanék már szét is költöztek, mire Whitman megismeri Larát) A másik, hogy Reyes azt írja a lányának egy levélben, hogy Roth az apa. Eddig tiszta sor, de azt is állítja, hogy Alisha SOHA nem találkozott Roth-szal, miközben a képregényben régi ismerősként üdvözölték egymást.
    Ha egyszer ugyanaz volt a játék, és a képregény vezető írója is, vajon hogy fordulhatnak elő ilyenek?
    Ez feltűnt nekem is, érdekes... Lehet, más felelt a dokumentumokért, és a képregény írásakor nem nézték ennyire részletesen a történetet, vagy fordítva.

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Körkérdés, ki mit hiányol leginkább az új részből?
    Értem ez alatt azokat a dolgokat, amik a régi részekben voltak:
    A kihívás triviális, de valami ilyesmikre gondoltam:
    - Manor
    - járművek
    - feloldható outfitek
    - úszás
    - time trial
    - medipack
    - végtelen pisztolylőszer
    - dupla pisztoly
    - csáklya
    - élő Lara modell
    Úszás és a járművek talán. A mediket nem hiányoltam annyira, a klasszikusoknál is folyton aggódtam, hogy mikor fogyok ki belőlük, itt aztán pláne bajban lettem volna. És nem nagyon lett volna időm meg kapacitásom arra, hogy harc közben még beugorjak egy fal mögé, és le is álljak, hogy elhasználjak egy medit, kicsit megakasztaná az egészet szerintem.
    A lőszer miatt is szoktam aggódni, és örülök, hogy mindig ott vannak a pisztolyok, de itt ez egyáltalán nem volt gond, nagyon jól megoldották az újra feltűnő lőszereket.

    És elég lehetetlen dolog, de egy pályaszerkesztő tényleg eszméletlen lenne. Érdekesek ezek a tesztpálya-videók.

  2. #2672

    Alapbeállítás

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak egy van :O
    nekem kettő, de a másik azt hiszem szlovák nyelvű, amből egy kukot sem értek,így nem mertem vele semmit kezdeni.

  3. #2673

    Alapbeállítás

    Idézet zsibaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a játék dobozában miért van két lemez?
    Én ezzel nagyon megszívtam, mert az egyik lengyel (a dvd-re PL,ENG van írva) a másik meg cseh (CZ, ENG). Azt hittem, hogy mindegy melyiket rakom fel, ezért a lengyelt vettem ki. De azon lengyel szinkron volt, és angol nem! A menü nyelvét még csak-csak átállítottam angolra, de a szinkront nem lehet. Úgy hogy újra kellett installálnom a másik lemezzel. Azon a cseh csak felirat volt. A hang eredeti. Azért ezt jobban kiemelhették volna, ha már ez a magyar kiadás is...

  4. #2674
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Vannak benne outfitek. (Gear menüpont)
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  5. #2675
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel nagyon megszívtam, mert az egyik lengyel (a dvd-re PL,ENG van írva) a másik meg cseh (CZ, ENG). Azt hittem, hogy mindegy melyiket rakom fel, ezért a lengyelt vettem ki. De azon lengyel szinkron volt, és angol nem! A menü nyelvét még csak-csak átállítottam angolra, de a szinkront nem lehet. Úgy hogy újra kellett installálnom a másik lemezzel. Azon a cseh csak felirat volt. A hang eredeti. Azért ezt jobban kiemelhették volna, ha már ez a magyar kiadás is...
    Ja, nekem is olyan fajta vásárolt verzióm van... A lengyel lemez lengyelül telepíti a steamet, és az úgy használhatatlan. Letöltöttem egy angol steamet, azzal meg kódbeírással meg is volt a TR. Valamiért angol volt minden rajta, nem tudom azért-e, mert a Steam alapnyelv-beállítása szerint telepíti a játékot (angol/angol) vagy mert már volt fent a gépemen egy crackelt... csak ráküldtem egy verifyt, és ugyanazt tudtam használni. Persze a mentéseim elszálltak, mert azok nem léteztek a steam cloudban, de a gombok beállításai, grafikabeállítások mind megmaradtak. Egyébként tudom egymástól függetlenül használni mindkettőt, és nekem jobban bejön a crackelt, mert azt nem teríti be az az idegesítő esőcsepp ha felfelé fordítom a kamerát, vagy ömlik tele vérrel, hogy ne lássak semmit.

  6. #2676
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Underpus:


    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, nekem is olyan fajta vásárolt verzióm van... A lengyel lemez lengyelül telepíti a steamet, és az úgy használhatatlan. Letöltöttem egy angol steamet, azzal meg kódbeírással meg is volt a TR. Valamiért angol volt minden rajta, nem tudom azért-e, mert a Steam alapnyelv-beállítása szerint telepíti a játékot (angol/angol) vagy mert már volt fent a gépemen egy crackelt... csak ráküldtem egy verifyt, és ugyanazt tudtam használni. Persze a mentéseim elszálltak, mert azok nem léteztek a steam cloudban, de a gombok beállításai, grafikabeállítások mind megmaradtak. Egyébként tudom egymástól függetlenül használni mindkettőt, és nekem jobban bejön a crackelt, mert azt nem teríti be az az idegesítő esőcsepp ha felfelé fordítom a kamerát, vagy ömlik tele vérrel, hogy ne lássak semmit.
    Ha steamen regisztrálod a kódodat, letölti neked.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-24 17:26

  7. #2677
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    A képen a szőke lány kicsoda?:
    http://www.tombraiders.hu/galeria/di...418&fullsize=1
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #2678
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    A sminkes?
    Jelenlegi aláírás képed

  9. #2679
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ő Steph. Ha jól tudom, eredetileg több szerepet szántak neki a történetben, de csak a játék legelején láthatjuk megkötözve, illetve multiplayer karakterként is elérhető.

    Szerk.: az Underpus-easteregg annyira jópofa! Lehet még találni más érdekességet is abban a szobában, megéri körülnézni.

  10. #2680
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    rákerestem gugliban az "underpus" szóra. hejjjjj hát nekem most esik le, hogy az az TR: UNDERworld vízalatti octoPUSa.
    Anything could happen
    And it will

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •