Oldal: 285 / 326 ElsőElső ... 185235275283284285286287295 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.841 - 2.850 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2841
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Pontos helyre már nem emlékszem, hogy hol vannak ellenségek. De nekem is kimaradtak trophyk, amiket különböző módozatú gyilkolásokra kapok. Visszatérés után meg tudtam csinálni mindent.

    Idézet BulletBill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    A ,,Former Adventurer" (Cselekvésképteleníts 25 ellenséget kitérítéses kombóval) trófeát hogyan kell megszerezni? Már többször utánanéztem, de nem lettem okosabb..
    OBig, szerintem is nagyon jól összefoglaltad
    Roli, véletlenül nem veled futottam össze csütörtökön a multiban? Nem vagyok benne biztos, de mintha Te lettél volna
    Először is meg kell legyen a képességed, aztán amikor rád támadnak karddal/késsel akkor "körrel" kitérsz és (ha meg van a képesség) "háromszöggel" nyílat vág az ellen térdébe. 2x megcsinálod, akkor a földön marad ártalmatlanítva. Ezt kell 25 ellenségen végre hajtani.

  2. #2842

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontos helyre már nem emlékszem, hogy hol vannak ellenségek. De nekem is kimaradtak trophyk, amiket különböző módozatú gyilkolásokra kapok. Visszatérés után meg tudtam csinálni mindent.
    Ha visszatérsz a játék befejeztével, találsz solariikat akár megölted őket korábban, akár nem. Igaz nem mindenhol ahol voltak, de ha csak úgy jössz-mész tuti belebotlasz párba.

    Amúgy a Former Adventure achievement az egyik legnagyobb easter egg a játékban (a Skyrim rajongók biztos értik )

  3. #2843
    Kezdő BulletBill logója
    Csatlakozott
    13-03-28
    Hely
    Szeged
    Üzenetek
    6
    Gamer ID-k

    PSN ID: TombRaiderFan27

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is meg kell legyen a képességed, aztán amikor rád támadnak karddal/késsel akkor "körrel" kitérsz és (ha meg van a képesség) "háromszöggel" nyílat vág az ellen térdébe. 2x megcsinálod, akkor a földön marad ártalmatlanítva. Ezt kell 25 ellenségen végre hajtani.
    Köszi szépen, majd megpróbálom

  4. #2844
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Valamelyikőtök nem tud xbox 360-hoz save-ket?

  5. #2845
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Remélem a Square Enix nem azt akarja kitalálni, hogy itt a vége, fuss el véle TR folytatás...

  6. #2846
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    A TR-t biztos, hogy folytatni fogják. Annyira nem lett veszteséges és ki tudja mennyit fognak még belőle eladni. Meg is érdemlik amúgy... Legközelebb ne új réteget célozzanak meg, ne a marketingre és csoda motion capture költsenek a kismillió interaktív átvezető miatt.
    youtube.com/ScureHD

  7. #2847
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A TR-t biztos, hogy folytatni fogják. Annyira nem lett veszteséges és ki tudja mennyit fognak még belőle eladni. Meg is érdemlik amúgy... Legközelebb ne új réteget célozzanak meg, ne a marketingre és csoda motion capture költsenek a kismillió interaktív átvezető miatt.
    Ha nem új réteget céloznának és marketingre kevesebbet költenének még ennyit se adtak volna el....

  8. #2848
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem új réteget céloznának és marketingre kevesebbet költenének még ennyit se adtak volna el....
    Igazából a reboot alapjainak megteremtése azért a többi részhez képest sok munkába kerülhetett. Egy második rész már épülhet ennek az alapjaira, mind elképzelésben, mind játékmotorban. A multiplayer vonal se nevezhető bukásnak.

    Nem hiszem, hogy érdemes lenne most abbahagyni, csak ésszel kell csinálni.

    Egyébként meg minden elérhető réteget meg kell célozzanak. Nincs mese, ennyi eladott példányt a HC rajongók nem dobtak volna össze.

  9. #2849
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem új réteget céloznának és marketingre kevesebbet költenének még ennyit se adtak volna el....
    Hát igen, de ha ugyan azoknak az embereknek csinálják akkor nem kell marketing. Kérdés mire mennyi pénz ment el.
    Azért kíváncsi vagyok lesz-e 4x annyi eladások 1 év alatt, mint anno Anniversary vagy Underworld-nél. Mert akárhogy is nézzük, ennyi ideig még nem fejlesztettek TR játékot és nagyon sok pénz lehet benne.
    youtube.com/ScureHD

  10. #2850
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    A marketing mindig fontos.
    Nézzük pl az én esetemet. A Legend nekem csalódás volt, de akkor még óriási hévvel lobogott bennem a TR szeretet, Anniversary tetszett, de végülis nem fejeztem be rajtam kívül álló ok miatt. Underworld meg már nem érdekelt... valahogy nem.

    Ha nem csapnak ekkora hajcihőt, valszeg kimaradok ebből a játékból is, ami így utólag megmondva elég nagy kár lett volna. Semmi kifogásolnivaló nincs benne, sehol, sem az animációk, mozgások, grafika, interakció terén. Megérte szerintem a ráfordított időt, és a motion capture, vagy egy jó animátor igenis fontos! Nagyon. Borzasztóan illúzióromboló, ha bénán mozog egy karakter, ami jól néz ki. Pláne a legrosszabb, amit 3D játékoknál elég sokáig (és most sem nagyon) nem tudtak megoldani, az két vagy több karakter interakciója érintéssel... Azt elég nehéz, rajzolni kellene kézzel, de ki fog 34 lapot másodpercenként ennyi poligonnal igazítgatni?
    Jó animációval meg egy pálcikaember is király.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •