Oldal: 283 / 326 ElsőElső ... 183233273281282283284285293 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.821 - 2.830 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2821
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    legalábbis nem tudok minden ''sarkot'' totál felfedezni..
    Ez viszont télleg igaz! A sziget felét nem is jártuk be..

  2. #2822

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na megvásároltam a (Tomb Raider: Hitman: Absolution Weapons Pack 1)-et, de nem vont le többet, mint amennyit írt, összesen 449 kemény forintba került

    Amúgy néztem, ha levont volna tényleg 1500 Ft-ot, hogy a többi tartalék "elkölthető összeg"... (szóval nem találtam olyan oldalt a menüben ahol ezt meglehetne nézni, hogy mennyi van a "steam számládon")...

    na mindegy (mondjuk lehet amiről beszéltetek az nem steam-es vásárlás)
    Korábban amit én említettem,az Ps3-as Store vásárlás volt....

  3. #2823
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lara egy gyilkológép lett. Több pontot kapsz azért, ha brutálisan gyilkolsz, mintha simán lelövöd az ellenséget. Fújj. A készítők a brutalitásra pedzették ki ezt a kalandot. Fújj.
    Nem tudom, nekem ez teljesen normálisnak tűnt. Szokványosnak. Nem vagyok annyira benne a jelenlegi trendekben, de benne vagyok. Lehet, sokat változtak a dolgok és így apránként adagolódva már fel sem tűnik... Pl. régen imádtam pl a Starship Troopers (csillagközi invázió) filmet, talán 1997-ből van... hát az is csupa vér és robbantás. Valahogy van különbség az ilyen játékbeli brutalitás közt - nagyon steril, akármennyi vér is folyik benne - és egy horror brutalitás közt. Amikor megnéztem a Fűrészt, azt hittem elmebeteg maradok hátralevő életemre, de szerencsére nem hagyott nyomot. Horror az egyetlen, amit nem vagyok hajlandó nézni, csak ezt mindenki ajánlotta...

    Azt meg kell mondjam, hogy ez a töménytelen szenvedés TR-ben valahol megérintett. Valahogy közelebb hozta hozzám Larát. Bár amikor rácsapódott a
    Spoiler!

  4. #2824
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!
    Azért neki annyira nem hatolt bele, mivel csizma volt rajta, és az felfogta a csapda erejét.. úgy gondolom.

  5. #2825

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, nekem ez teljesen normálisnak tűnt. Szokványosnak. Nem vagyok annyira benne a jelenlegi trendekben, de benne vagyok. Lehet, sokat változtak a dolgok és így apránként adagolódva már fel sem tűnik... Pl. régen imádtam pl a Starship Troopers (csillagközi invázió) filmet, talán 1997-ből van... hát az is csupa vér és robbantás. Valahogy van különbség az ilyen játékbeli brutalitás közt - nagyon steril, akármennyi vér is folyik benne - és egy horror brutalitás közt. Amikor megnéztem a Fűrészt, azt hittem elmebeteg maradok hátralevő életemre, de szerencsére nem hagyott nyomot. Horror az egyetlen, amit nem vagyok hajlandó nézni, csak ezt mindenki ajánlotta...

    Azt meg kell mondjam, hogy ez a töménytelen szenvedés TR-ben valahol megérintett. Valahogy közelebb hozta hozzám Larát. Bár amikor rácsapódott a
    Spoiler!
    Mindenki írja,hogy tényleg elég brutális lett az új TR...
    Nem tudom,viszont azt igen,hogy azért a régi Tr-ekben is voltak olyan dolgok,amik elég kemények voltak.
    Az első részben azok a megnyúzott szörnyek,akiket Natla irányított,akkor az Anniversaryban ahol a nyomkodós részeknél ha rosszul csináltad,a néger nagydarab csávó hasba szúrta Larát....a Tr-2 ben mikor Bartoli szíven szúrja magát,én anno ott is felszisszentem.A harmadik részben pedig az India pályán volt egy olyan rész,hogy Lara találkozott egy kivágott szívű hullával,meg a maszkos elrohadt arcú csövesek(igaz azt nem mutatták),de elég morbid volt az Antarktiszos pályán a sok mutáns muksó is...meg a pókká alakult csóka,na engem attól rázott ki a hideg a legjobban,bár az ötödik részben lévő akasztott embertől (Lara és az atya kalandja) és 2 napig rémálmaim voltak
    Kinek mi a durva.....
    Most meg nem igazán sajnáltam a dögevőket,elég alattomosak,és kegyetlenek voltak a játékban.
    Igaz a régi TR-ekben Lara csak lelőtte az embereket.
    Viszont aki játszott az 5. résszel,az biztos emlékszik arra,hogy ha a főmenü sokáig állt,akkor elindult egy videó,és abban volt egy olyan rész,hogy Lara vmi kazán féleségbe belök egy csávót,majd az élve elég......

    Én is csak az említett részen voltam kiakadva az új Tr esetében,szóval egyetértek veled!Lehet rajtad dupla bőr csizma is,azért egy ilyen eset után nem hiszem hogy lenne kedvem rohangálni,meg ugrálni!
    De ettől függetlenül szeretem a játékot,csak na!
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2013-04-08 18:22

  6. #2826

    Alapbeállítás

    Gyerekek!

    Tök jó lett a végigjátszás!
    Külön tetszik,hogy a párbeszédek,és a dokumentumok is le lettek fordítva.

  7. #2827
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Ez a medvecsapdás dolog szerintem belefér... Ez különben is játék, nem a real life... ha összeszednénk h milyen játékokban mennyire vannak elrugaszkodva....meg mik vannak... emberfeletti dolgok, amiket úgy is lehet nevezni, hogy nevetségesek... de szerintem egy játék esetében ez megbocsájtható... nem kell ezt ennyire komyolyan venni... a tom & jerryben mik vannak... és az meg gyerekeknek szól... na mind1

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez viszont télleg igaz! A sziget felét nem is jártuk be..
    jogos... meg a játékidővel van baj, túl rövid.
    de hátha a következő részben megoldódik az a probléma is, ami mindnekinek nagy szívfájdalma: a régi klasszikus TR stílus. elvileg azt ígérték ha jól emlékszem, hogy ez a kezdet, ugye nyomon követhetjük, hogyan lett Larából az ami a régi részekben volt... elvileg ezért nem voltak nagy fejtörő feladványok, mert nincs meg a képesség... ezeket most szerezte meg. legalábbis én így értelmeztem.
    Utoljára módosítva: Corty által : 2013-04-10 17:59

  8. #2828

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jogos... meg a játékidővel van baj, túl rövid.
    de hátha a következő részben megoldódik az a probléma is, ami mindnekinek nagy szívfájdalma: a régi klasszikus TR stílus. elvileg azt ígérték ha jól emlékszem, hogy ez a kezdet, ugye nyomon követhetjük, hogyan lett Larából az ami a régi részekben volt... elvileg ezért nem voltak nagy feltörő feladványok, mert nincs meg a képesség... ezeket most szerezte meg. legalábbis én így értelmeztem.
    Nah pont ezzel a magyarázattal próbálom nyugtatni magam még nem játszottam ki teljesen a game-t most járok ott hogy Alex-et próbálom kiszabadítani. valamint megnéztem az elkészült végigjátsztást és látom, hogy 84%-ra fogjuk kitolni ergo nem 99 vagy 100% és írja, hogy visszatérhetünk a szigetre mellék küldikért. Na a kérdésem ebből kifolyólag, hogy ha visszatérhetünk a szigetre akkor alapból a már felfejlesztett és meglévő fegyóinkkal/képességeinkkel? és mennyire lesz bejárható a sziget?
    Légyszi választ várok!

    Ja és w7-en hova kell bemásoljam a mentéseket? nem találom a tr mentési könyvtárát :/

  9. #2829
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Vissza lehet térni, miután kipörgetted és minden marad azon a szinten, amin volt. Amit fejlesztettél megmarad és a maradék tuningra és gyűjtögetni valókra is rá lehet menni. Minden, ami a 100% eléréséhez kell... Fast Travel marad, újra járhatod az egész szigetet, néhol még ellenségek is maradtak. Konzolosoknak jó, mert nem feltétlenül kell új játékot kezdeni a clean up-oláshoz.

  10. #2830

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    néhol még ellenségek is maradtak.
    Hol? Mert le kéne még lőnöm pár ellent a shotgunnal és nem feltétlenül akarom még újrakezdeni az egészet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •