Oldal: 218 / 326 ElsőElső ... 118168208216217218219220228268318 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.171 - 2.180 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2171

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Láccik, hogy nem tood mi az a játékmenet....Igaz ez az új TR tele van izgalommal meg jó történettel, de akkor is láccik, hogy csak az alapján döntesz, amit látsz ahelyett 1 kicsit utánnaolvasnál, hogy bár tájékozodj....

    Tudom mi az a játékmenet.
    Nem csak ez alapján döntök,megnéztem a 30 perces gameplayt,meg ezt is,ami azért igencsak sok volt,és ezért,illetve a történet,és a grafika miatt úgy döntöttem,hogy mindenképp kell nekem!!!!!

    Most miért kell belekötni abba,hogy nekem az esetleges hibáival együtt,úgy tetszik ahogy van?
    Nagyon megfogott az új Lara Croft,szimpatikus a játékban,tetszik hogy kissé sötét a hangulata .....
    Az a nagy álmom,hogy megszerezzem,nincs nap,hogy ne gondolnék az új TR-re,hogy ne jutna eszembe,hogy mennyire várom,hogy mennyire szeretnék már a tulajdonosa lenni.....ez miért baj?
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2012-12-11 22:41

  2. #2172
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ahogy korábban is elhangzott, ezt tényleg nem itt kéne lefolytatni.
    A témához visszakanyarodva, itt vannak a beígért scanek.


    Köszönet Rolinak a képek javításáért!

    Lehet benne érdekes dolgokat olvasni, néhol kicsit ellentétes is azzal, amit a fejlesztők korábban mondtak, pl. hogy a QTE-k mennyisége állítólag csökkenni fog. Na erről meg pont azt olvastam, hogy nem csökken, hanem továbbra is ennyi lesz. Meglátjuk...

  3. #2173

    Alapbeállítás

    A témához kapcsolódva,(én hangsúlyoznám hogy szeretnék folyamatosan a témával kapcsolatban megnyilvánulni) én nagyon örültem a scaneknek!
    Köszönöm szépen,ha kipróbálták,és tetszett nekik,biztos jó lehet.....azért élőben játszani vele,és nézegetni a gameplayeket,egészen más
    Azt írták,hogy a környezet,a grafika élőben sokkal jobb,nekem a videókból ítélve is nagyon tetszik!
    hhmmmm.....messze van még Március 5.

  4. #2174
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A témához kapcsolódva,(én hangsúlyoznám hogy szeretnék folyamatosan a témával kapcsolatban megnyilvánulni) én nagyon örültem a scaneknek!
    Köszönöm szépen,ha kipróbálták,és tetszett nekik,biztos jó lehet.....azért élőben játszani vele,és nézegetni a gameplayeket,egészen más
    Azt írták,hogy a környezet,a grafika élőben sokkal jobb,nekem a videókból ítélve is nagyon tetszik!
    hhmmmm.....messze van még Március 5.
    hát de nem kötekedésből(de az már kicsit off)
    meg visszaolvastam én úgy tudom hogy a tr kaland tipusú nem pedig akció ami csak lövöldözés és missiók küldetések végrehajtásából áll pl a james bond gémek stb.stb.

    nem kötekedésből írtam.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #2175
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Caro ez nem kicsit, hanem nagyon off
    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom mi az a játékmenet.
    Nem csak ez alapján döntök,megnéztem a 30 perces gameplayt,meg ezt is,ami azért igencsak sok volt,és ezért,illetve a történet,és a grafika miatt úgy döntöttem,hogy mindenképp kell nekem!!!!!

    Most miért kell belekötni abba,hogy nekem az esetleges hibáival együtt,úgy tetszik ahogy van?
    Nagyon megfogott az új Lara Croft,szimpatikus a játékban,tetszik hogy kissé sötét a hangulata .....
    Az a nagy álmom,hogy megszerezzem,nincs nap,hogy ne gondolnék az új TR-re,hogy ne jutna eszembe,hogy mennyire várom,hogy mennyire szeretnék már a tulajdonosa lenni.....ez miért baj?
    Ezt mondom neked, hogy vidi alapján döntöd el hogy jó, vagy nem....Dehát levegöbe beszél az ember(neharagudjatok az offért)
    "Need doctor bad..."


  6. #2176
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Köszi a scaneket, Matie!

    Ha még nem untatok bele a gameplay videókba...


  7. #2177
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás


    Na ennek örültem még lehet látjuk a régi Larát *.* (Bár a mellei már nem lesznek a régiek de sebaj jó az is ami van neki D) Kösz a Scanneket Matie DDDD

  8. #2178
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ezzel az utolsó videóval kellőképpen fel lettem izgatva ismét,úgyhogy márciusig nincs több videó számomra.
    Nem azért de ebben a TR játékban több minden van mint ez eddigi össze TR-ben
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  9. #2179
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel az utolsó videóval kellőképpen fel lettem izgatva ismét,úgyhogy márciusig nincs több videó számomra.
    Nem azért de ebben a TR játékban több minden van mint ez eddigi össze TR-ben
    Nem tudom, de szerintem csak azzal van több benne, hogy Larcsi kicsit bekeményitettxDAmi nem baj söt!!Annál jobb, a helyszínek is nagyon tetszenek, meg ezek a karcjelenetek, én meg vagyok eddig elégedveMég most is vannak hibái, amik nekem sem tetszenek, de nem hozom fel öket, mert nem vagyok pesszimista
    "Need doctor bad..."


  10. #2180

    Alapbeállítás

    Jó volt ez a kis gameplay,köszönjük Roli!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •