Oldal: 177 / 326 ElsőElső ... 77127167175176177178179187227277 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.761 - 1.770 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1761
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Tényleg nagyon kis szerencsétlen Meg a játékos is az volt...szegény szarvast nem tudta egyből lelőni
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  2. #1762
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Annyit írjátok hogy ez nem Tomb Raider...
    Rejtvény pipa, fegyver pipa, gyönyörű helyszínek pipa, akció pipa,szép idomok pipa, akkor? (vége fele már p helyett mást olvastam xd)
    Nem ugyan az ami volt, megváltozott de minden eleme megtalálható a korábbi részekben.

  3. #1763

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3. az ugrás még mindig hatalmasan nagy. ÉS ahogy felmászik, még mindig ugyanolyan sz@r, mint volt, szó szerint felrántja magát a puszta karjaival.
    Engem ez az ugrás dolog sose zavart. Talán ez maradt meg A Larából. (ne de miért pont ez...? )

  4. #1764
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Nekem az íj lesz a kedvencem ezt már most tudom
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  5. #1765
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    túl sok hollywoodi akciófilmes-akció van benne.

    reménykedek, hogy nem nagyon lesz benne több, mint amennyi ebben a vidiben van. (de ez kizárt.)
    Anything could happen
    And it will

  6. #1766
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Miért ne legyen benne akció?Legyen benne sok akció,sok kaland,izgalmas helyzetek,nem akarok egy Anniversary-t
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  7. #1767
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért ne legyen benne akció?Legyen benne sok akció,sok kaland,izgalmas helyzetek,nem akarok egy Anniversary-t
    az Anniversary az egyetlen igazi Crystalos TR. O_o
    én még mindig azt szeretném, hogyha a sírrablásról szólna a játék, nem csak az eszetlen "túlélek-mindent-mert-én-egy-survivor-vagyok" akciózásról.
    izgalmas helyzetek, kalandok az Anniversaryban is voltak egyébként. igaz, ott még nem az a lövöldözéses "szétlőnek-mindent-csak-éppen-Larát-nem" cucc ment, de voltak jó sok puzzlejei, és ott még többé-kevésbé a valódi Larát láttuk. (bár amikor Larsont lelőtte már ott is ment az érzelgősség)

    azt tudtam, hogy nem is igazán lesz TR ez az új játék, de hogy ennyire szakítson a hagyományokkal.... egyáltalán miért TOMB RAIDER a címe? köze nincs a régebbikhez. még Larát is annyira átformálták... na de hagyjuk is inkább a nosztalgiázást.
    Anything could happen
    And it will

  8. #1768
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az Anniversary az egyetlen igazi Crystalos TR. O_o
    én még mindig azt szeretném, hogyha a sírrablásról szólna a játék, nem csak az eszetlen "túlélek-mindent-mert-én-egy-survivor-vagyok" akciózásról.
    izgalmas helyzetek, kalandok az Anniversaryban is voltak egyébként. igaz, ott még nem az a lövöldözéses "szétlőnek-mindent-csak-éppen-Larát-nem" cucc ment, de voltak jó sok puzzlejei, és ott még többé-kevésbé a valódi Larát láttuk. (bár amikor Larsont lelőtte már ott is ment az érzelgősség)

    azt tudtam, hogy nem is igazán lesz TR ez az új játék, de hogy ennyire szakítson a hagyományokkal.... egyáltalán miért TOMB RAIDER a címe? köze nincs a régebbikhez. még Larát is annyira átformálták... na de hagyjuk is inkább a nosztalgiázást.
    Anniversary nekem a Crystalos munkák közül nem tetszik.Nincs TR1-es hangulata.Underworld volt ami még inkább TR-s mint az Anni.Élvezetesebb volt minden benne,engem nem zavart a kamera,puzzle-k jók voltak.Lara meg ugyan az mint az Underowlrdös Lara csak emberibb a kinézete,nekem nem hiányoznak a ballon csöcsök.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  9. #1769

    Alapbeállítás

    Ma megnéztem a gameplayeket és hát... ez egy interaktív videó. Ezeknek komolyan filmet kéne rendezni. Most mit kell izélni, hogy Lara nem természetes, közelebb hozzuk érzelmileg (és egyéb sz@rságok). Az egyetlen dolog amit elfelejtenek, hogy nem ők találták ki a játékot. Szerintem ez a Lara olyan egyszerű, felejthető.
    Minden ami jó volt azt dobjuk el és mutassuk meg, hogy mi jobbak vagyunk?

  10. #1770
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Barney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden ami jó volt azt dobjuk el és mutassuk meg, hogy mi jobbak vagyunk?
    Minden ami jó volt...ja végül is azért lett sikeres az AOD xD
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •