Oldal: 302 / 326 ElsőElső ... 202252292300301302303304312 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.011 - 3.020 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3011
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    Ja,azt én se!

  2. #3012

  3. #3013

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy kontrollerrel játszik-e, és hogy átvált-e XBOXos gomb ikonokra, ha azzal viszi... De én ilyet PC-n olyanoknál láttam, akik nem vették meg eredetiben a játékot. Szóval akkor valószínűleg tényleg nem eredetiben van meg neki. :/ Ez megmagyarázza akkor a ruhákat is.
    Ha nem eredetiben van meg neki, akkor honnan lehetne letolteni ruhakat? Otlet?

    Valaki otlet?

  4. #3014
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Úúú, én tudom, én tudom!!

    Spoiler!


    Manapság már van, ahol pl. 2200-ért meg lehet venni a TR-t. És pont most kezdődött Steamen a Summer Sale, a Tomb Raider és az összes DLC 50%-osan le van árazva.

    Szerk.: most nézem, hogy még 22 órán át 75%-os leárazás van!
    Utoljára módosítva: Matie által : 2013-07-13 20:37

  5. #3015

    Alapbeállítás

    Nem pont erre gondoltam akkoris ha hivatalos oldal ez ... Ha milliomos lennek sem tamogatnam ezt az igergetos - igazabol sokkal tobbet kihozhatnanak magukbol - fejleszto gardat. Enelkul is lehet nagyon szeretni es rajongani Lara Croftert Amugy meg ha nem a sok warez megneznem hany haztartasban diszelegne szamitogep...viccen kivul is. Es most lehet offolni meg tiltani...

  6. #3016
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha milliomos lennek sem tamogatnam ezt az igergetos - igazabol sokkal tobbet kihozhatnanak magukbol - fejleszto gardat.
    Ha szerinted a játék egy fillért sem ér, akkor minek hozzá plusz ruha? Nem kell játszani a játékukkal, ilyen egyszerű.

  7. #3017

    Alapbeállítás

    A magyarítással mi a helyzet srácok? Utoljára 1,5 hónapja volt róla egy hír, de abban is csak annyi volt a lényeg, hogy készül. Jó lenne valami infó, hogy mikorra várható, vagy, hogy jelenleg hány %-nál jártok?!

  8. #3018
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Hát szerintem azért idő kell neki ha jól olvastam egy korábbi bejegyzésen van mit fordítani jó sokat-
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  9. #3019
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet MoRT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A magyarítással mi a helyzet srácok? Utoljára 1,5 hónapja volt róla egy hír, de abban is csak annyi volt a lényeg, hogy készül. Jó lenne valami infó, hogy mikorra várható, vagy, hogy jelenleg hány %-nál jártok?!
    Szia!

    Rengeteg javítani való akadt azóta (több száz), de rajta vagyunk az ügyön. Már tényleg nem kell sokat várni!

  10. #3020
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Miért van az, hogy teljesítettem minden kihívást (chAllange-t), de a játék még mindig 99%-on van, és "természetesen" az összes kihívás teljesítéséért járó trófeát sem kaptam meg...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •