Oldal: 286 / 326 ElsőElső ... 186236276284285286287288296 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.851 - 2.860 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2851
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    De azért érdekesek vagyunk mi felhasználók... Túl sokat adnak látványban az új hardverek... Régen nem volt probléma, hogy pixeles volt a grafika, meg sorolhatnám... Nem volt ennyire kidolgozott, szép, stb... Szerintem érti mindenki, nem kell ezt ragozni mire gondolok. És most mi van... Kaptunk csilli-villit, az igények nagyok, ők próbálnak lépést tartani a többiekkel, sajna ez a rohanó világ következménye, és a fejlődő elektronika ipar. Full HD korszakában mindenki természetesnek tartja, hogy maximális minőséget kapjunk. Ez valahol rendben is van... De akkor most mi is a lényeg? A képi hatás vagy a játékélmény? A régi játékélmény... Valahol a kettő közt kellene meghúzni egy határvonalat, és így továbblépni... Egy a lényeg... A mostani motorra igazán lehet építeni, szerintem kifogásolhatatlan... Már csak a régi stílust kell ötvözni az újdonságokkal, és kész a tuti recept... Vagy ez nem ennyire egyszerű? De akkor kérdem én, hogy milyen emberek ülnek ott, ahol nem látják be azt, hogy a régi fanoknak mi kell? Azért szívesen meghallgatnám az illetékesek válaszát ezen kérdéseimre...

  2. #2852
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Most mentünk át azon a szakaszon, ahol a grafikával lehetett eladni mindent. Mivel most már ez megvan, azt hiszem, remélem, hogy ismét jön egy olyan korszak, ahol a minőségre fogják helyezni a hangsúlyt.
    Tényleg nagyon sokat változott 6 év alatt a grafika.
    Nem hiszem, hogy elég lenne a régi TR felújítani. A mostani játékos generáció (szerintem ők a 12-22 éves korosztály) már nem rendelkezik annyi türelemmel, hogy végigülje a régieket, pláne hogy értékelje is a nehézséget, mert nem abban nőttek fel. Elég volt ránéznem a válaszokra, amit a Razer tett fel a játékosainak, hogy mi volt gyerekkora legmeghatározóbb játéka. És ilyen Splinter Cell2 meg hasonló, 2002 utáni játékokat mondanak. Páran nagyon öregnek éreztük magunkat, hogy 1986-os meg 1994-es játékokkal jöttünk elő... Érthető, amikor ma már egy mobilalkalmazás is összetettebb, mint azok a régi kis játékok... Alley Cat, ez az én kedvencem, és mai napig röhögök azon a macskán. Öregebb, mint én...
    Az idősebb generáció másik típusú játékokkal játszik - ha egyáltalán van rá idejük, ami nekik készül, az nem is helyez akkora hangsúlyt a grafikára - stratégiák, szerepjátékok, MOBA, MMO...

    Amiatt is reménykedem, hogy a játékélmény kerül ismét előtérbe, mert beharangozták az újabb szuperprodukciót, a Planescape Torment folytatását. És mivel már minden játék ilyesféle grafikával operál, mint a Tomb Raider is, azzal nem lehet már eladni játékot. Amikor a Crysis megjelent, akkor is micsoda felzúdulások voltak, hogy grafika így meg úgy... ez már nincs, elérték azt a határt, ahol kellően élethű minden. Szerintem.

  3. #2853
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De akkor kérdem én, hogy milyen emberek ülnek ott, ahol nem látják be azt, hogy a régi fanoknak mi kell? Azért szívesen meghallgatnám az illetékesek válaszát ezen kérdéseimre...
    Ezt én is feszegettem pár nappal ezelőtt.
    Jópár év eltelt, mióta a Crystal Dynamics átvette a sorozatot. Azóta a sorozat inkább a casual játékosok felé húz. Eyecandy, epic történet, nullához konvergáló kihívás. Legjobb tudásom szerint ennek a sorozatnak van a legnépesebb online rajongótábora.
    A TRF-es topicok, hozzászólások alapján bőven lett volna lehetőségük arra, hogy a régi és az új játékosok igényét is lefedjék az új részekkel.
    Egyszerűen csak úgy kellett volna skálázni a játék kihívásait, hogy mindkét véglet megtalálja benne a saját igényeinek megfelelő nehézséget. Az Underworld "Player tailoring" szisztémája jó lett volna, de jópár nekifutás után is az a véleményem, hogy csak parasztvakítás, látványos változásokat nem hozott.

    Valamiért szándékosan nem kerül bele a játékba olyan, ami egy kicsit nehezebb az átlagosnál.
    Pedig annak idején a dupla pisztoly és az örök pisztolylőszer mellett a nehézsége volt a védjegye.

    Blood cheats:
    ...
    lara croft - All weapons Unlimited ammo
    ...
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-04-12 14:10

  4. #2854
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    TR kiplatinázva. (Nem volt egy könnyű menet, az fix...)

  5. #2855
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TR kiplatinázva. (Nem volt egy könnyű menet, az fix...)
    Grat Roli! Shopaholic trophy végül hogy lett meg?

    Főleg most nézem, a True Commitment és a Shopaholic között alig több, mint fél nap telt el pedig az kb 120 szintlépést kell jelentsen.
    Utoljára módosítva: Tyler által : 2013-04-12 16:24

  6. #2856
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Köszi!

    A True Commitment az a 60-as szint, az viszonylag gyorsan meglett. A Shopaholichoz viszont nem kell most már a prestige 3-as generális, mert kijött a legújabb patch, ami eltörli.

  7. #2857
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Akkor mi kell hozzá?

  8. #2858
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Minden karakter (kivéve a generális) -> Tehát Laráig bezárólag minden karaktert meg kell vásárolni + a fegyverek összes fejleszthető dolgát. (Mondjuk ehhez kell kb. 200.000 salvage.)

  9. #2859
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Akkor végülis prestige-be se kell lépni?

  10. #2860

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ehhez kell kb. 200.000 salvage.
    Mennyi? Szent ég. Az komoly.
    De ennek biztos nagy részét a multi teszi ki, mert az a single player felszerelés fejlesztések teljes ára kb. :

    17 000
    Utoljára módosítva: Milan által : 2013-04-12 16:56

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •