Oldal: 281 / 326 ElsőElső ... 181231271279280281282283291 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.801 - 2.810 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2801
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ma akarok majd vásárolni, legalábbis steamen, (multis fegyver csomagot :P) remélem nem fog többe kerülni mint ami ír!!!
    Nem hiszem.
    Én a square-enix-nél vásároltam, és párszáz forinttal kevesebb lett a vége, mint amire számítottam.

    A Hitman-es Silverballer pisztolyt és a HX AP-15-ös puskát szoktam használni.
    De nekem az újabb Hitman-es puska mozgatja a fantáziámat. Egyre többször halok meg tőle

    offtopic:
    Ma fogalmazódott meg bennem a gondolat, hogy a most elérhető DLC-k 15,5 euróba kerülnek, ez kb. 4500.- a (sima, nem a SE/CE kiadású) alapjáték árának a fele. (Ennél kevesebbért adták pár hete az Underworlddel bezárólag a teljes sorozatot online)

    És ezért a pénzért olyasmiket kap az ember, ami a régi részekben némi küzdelemmel ugyan, de elérhetők voltak.

    Sőt, az outfitek még látványosabbak is voltak.

    Egyékbént belegondolva egy kizárólag multis pályaszerkesztő nem lenne vészesen bonyolult. És az életben tartaná a játékot 2+ évig biztosan.
    Ha fél évente kiadnak egy igényesebb 3-4 pályás multi csomagot pénzért (és az új objektumokat ezt elérhetővé teszik a pályaszerkesztőben), és támogatják a custom pályákat, akkor évekig.
    Új játékmódot is találhatnának ki. Legyen mondjuk 1-2 hónapig fizetős DLC, utána meg ingyenes. Lesz aki párszáz (ezer) forintot nem fog sajnálni a helyzeti előnyért.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-04-05 13:46

  2. #2802
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    én is a HX AP-15-ös géppisztoly miatt veszek DLC-t (mondjuk valószínűleg sajna hétfőre csúszik a dolog) remélem kicsit erősebb lesz mint a normál géppisztoly, aztán mehet a móka

  3. #2803
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ma akarok majd vásárolni, legalábbis steamen, (multis fegyver csomagot :P) remélem nem fog többe kerülni mint amit ír.
    Kíváncsi leszek, hogy neked mennyit vesz le a 750-en felül.

  4. #2804

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi leszek, hogy neked mennyit vesz le a 750-en felül.
    Én most nemrég vásároltam meg az Outfit packot,szintén 750-ért.
    Úgy van,hogy beírod a bankkártyaszámot,majd fel kel töltened az egyenleged,amit le tudsz vásárolni az áruházban,a legkisebb összeg 1500 forint,nekem is csak ennyivel engedte,levonta mikor megerősítettem a vásárlást,maradt az a 750,amit jóváírt,és legközelebb tudok abból is vásárolni.Továbbá valamiért még levonásra került kemény 35 forint,de nem tudom miért....gondolom valami tranzakciós összeg......
    Tehát 750-ért nem tudsz vásárolni,előtte fel kell tölteni az egyenlegedet minimum 1500 forinttal.
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2013-04-05 19:39

  5. #2805
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én most nemrég vásároltam meg az Outfit packot,szintén 750-ért.
    Úgy van,hogy beírod a bankkártyaszámot,majd fel kel töltened az egyenleged,amit le tudsz vásárolni az áruházban,a legkisebb összeg 1500 forint,nekem is csak ennyivel engedte,levonta mikor megerősítettem a vásárlást,maradt az a 750,amit jóváírt,és legközelebb tudok abból is vásárolni.Továbbá valamiért még levonásra került kemény 35 forint,de nem tudom miért....gondolom valami tranzakciós összeg......
    Tehát 750-ért nem tudsz vásárolni,előtte fel kell tölteni az egyenlegedet minimum 1500 forinttal.
    Így már teljesen világos. Ezt nem tudtam. Csak furcsállottam, hogy miért vont le a számlámról 1500 at... De így már okés, köszi

  6. #2806

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így már teljesen világos. Ezt nem tudtam. Csak furcsállottam, hogy miért vont le a számlámról 1500 at... De így már okés, köszi
    Nincs mit.
    Először én is paráztam,hogy na most fizetem majd a dupláját,de aztán láttam hogy az áruházban kiírta miután már megvettem,és letöltöttem hogy vásárlásra költhető további összeg 750,vagy vmi ilyesmi,tehát ott van az is

  7. #2807

    Alapbeállítás

    Most látom hogy az a mobilos TR tréfa, és hát: ÓÓÓ DE KÁÁÁÁÁR

  8. #2808
    Kezdő Amane logója
    Csatlakozott
    13-04-06
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    21
    Gamer ID-k

    PSN ID: LucAmane

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Érdekességnek mondom, hogy a hegyi templom résznél 5 lámpás kell a "piromániás" befejezéséhez, de én találtam +1-et.
    Ki találta még meg?

  9. #2809
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Erre gondolsz? Én is 6-ot lőttem ki.


  10. #2810

    Alapbeállítás

    Idézet Amane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Érdekességnek mondom, hogy a hegyi templom résznél 5 lámpás kell a "piromániás" befejezéséhez, de én találtam +1-et.
    Ki találta még meg?
    Szerintem sokan megtalálják, nincs annyira elrejtve.

    Sőt ha nagyon körülnézel a területen még fogsz találni eggyet.
    Tehát ötöt kell elpusztítani, de összesen 7 van a pályán.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •