Oldal: 299 / 326 ElsőElső ... 199249289297298299300301309 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.981 - 2.990 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2981

    Alapbeállítás

    Na,tegnap este megrendeltem a Survival Edition-t,és ma délelőtt már telefonáltak is,hogy holnap érkezik. Úgyhogy köszönöm a segítséget!Alig várom,hogy kipróbáljam a multit is.

  2. #2982
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Survival, és a Collectors között csak annyi külömbség van, hogy a gyűjtőiben benne van a kis Lara figurácska.
    Ha ez szükséges neked akkor maradj a gyűjtőinél, de ha nem olyan fontos a babú akkor inkább a Survival edition.
    Meg a túlélődobozos csomagolás. Ami fura nekem, hogy a játék belül egy külön becsomagolt SE.
    Akartam mondani valamelyik nap, hogy figyelj arra, hogy honnan veszed, mert a Steam-en korlátozva van a regkódok aktíválás helye (gondolom geoip alapján).
    Belefutottam a listába pár hete, hogy az itthoniak kikkel vannak egy régióban, de az istenért se sikerült megtalálni amikor neked kerestem.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-06-13 11:36

  3. #2983

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg a túlélődobozos csomagolás. Ami fura nekem, hogy a játék belül egy külön becsomagolt SE.
    Akartam mondani valamelyik nap, hogy figyelj arra, hogy honnan veszed, mert a Steam-en korlátozva van a regkódok aktíválás helye (gondolom geoip alapján).
    Belefutottam a listába pár hete, hogy az itthoniak kikkel vannak egy régióban, de az istenért se sikerült megtalálni amikor neked kerestem.
    Felraktam és letöltöttem a DLC-t is.Beléptem a multiba és minden okés. Szóval szerintem nincs gond vele.

  4. #2984

  5. #2985

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Van/varhato valami extra single player tartalom?

  6. #2986
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Ami van, az a Tomb of the Lost Adventurer (választható sír), de eddig semmi hír, hogy jönne egyéb is.

  7. #2987

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Ami van, az a Tomb of the Lost Adventurer (választható sír), de eddig semmi hír, hogy jönne egyéb is.
    Koszi. Kivetelesen nem viszik tulzasba, mas jatekon meg se szarad a kiadasi datumon a tinta es mar lehet elorendelni 15 dlc-t.

  8. #2988
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    sziasztok!
    hogyan kell ruhát cserélni?
    Hogyan tudom beüzemelni a multiplaert?
    Nem vagyok túl jó angolos pár szót értek abból amit kiír.

  9. #2989
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Keress egy alaptábort, a Gear menüpontnál az utolsó kis ládaszerű ikonhoz tartoznak a ruhák, ott lehet lecserélni.
    A multiplayer pedig a főmenüből érhető el, a Quickmatch berak egy random meccsbe, ahol van hely, Find match-nél a négy mód közül lehet választani. Rescue-t és Cry for Helpet érdemes először kipróbálni, nem sima lövöldözés, hanem stratégia is, és gyorsabban lehet fejlődni. A felszerelést, fegyvereket a Loadouts menüben lehet választani/beállítani.

  10. #2990

    Alapbeállítás

    Ruhát csak a nagy kapunál tudsz először cserélni(Mountain Temple) ,mikor frissíted a csákányt,előtte nem engedi......

    Más:

    Roli!

    Semmi hír még a Lara Croft-Reflections-ról?

    Van egy Youtubos interjú Camilla Luddingtonnal,amiben azt nyilatkozta,hogy most épp egy új játékon dolgozik

    Talán köze lehet a Tomb Raiderhez?
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2013-06-20 17:11

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •