Oldal: 267 / 326 ElsőElső ... 167217257265266267268269277317 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.661 - 2.670 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2661
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Jó lenne ha lehetne ehhez a TR-hez pályákat készíteni.. És átvinni más konzolokra is...hmm

  2. #2662
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    A csáklya és manoron kívül minden, amit felsoroltál

    A multit még nem próbáltam. Lehet olyat, hogy csak ismerősökkel játsszon az ember? Vagy pl. megbeszélnénk hogy melyik módban melyik szerveren találkozunk...?

  3. #2663
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bukfenc-vetődés, guggolás, úszás, manor, feloldható outfitek. ezek nélkül elég sivár. no meg kezd unalmas lenni pedig csak 3órája hogy játszom vele A multiból szerintem a cry for help a legjobb

    Egyébként ide is beírom lehet hamarabb választ kapok rá: pc-n játszok, változó időközönként meghatározatlan időre eltűnik a kép és színes objektumok jelennek meg a játék ugyanúgy megy és hang is van, majd visszajön a rendes játékkép. valakinek hasonló probléma, vagy ötlet hogy miért van?
    bukfencezni lehet.

    Nekem is vannak olyan grafikai beállítások (jobbára minimum szintre levéve) ahol akadnak hibák. Volt, hogy egy komplett kerítés nem látszott az egyik oldalról és nem értettem miért nem enged két oszlop között átmenni. Aztán amikor megkerültem kiderült, hogy ott van az oszlopok között a kerítés is.

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A multit még nem próbáltam. Lehet olyat, hogy csak ismerősökkel játsszon az ember? Vagy pl. megbeszélnénk hogy melyik módban melyik szerveren találkozunk...?
    Lehet privát meccset csinálni, ahova meghívással lehet belépni csak.

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne ha lehetne ehhez a TR-hez pályákat készíteni.. És átvinni más konzolokra is...hmm
    A pályaszerkesztő biztosan nagyot durranna, de azért az rohadt nagy meló megcsinálni úgy, hogy mindenki tudja használni (ne csak belső fejlesztésekre legyen alkalmas). Bírnám én is. Ha lenne, szerintem simán kibírnánk 3+ évet új rész nélkül A gyakorlat azt mutatja, hogy konzolokra nem nagyon szokták lehetővé tenni a saját anyagok felpakolását. Én ezért vagyok PC-s, kontrollerrel.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-23 10:36

  4. #2664
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Volt, hogy egy komplett kerítés nem látszott az egyik oldalról és nem értettem miért nem enged két oszlop között átmenni. Aztán amikor megkerültem kiderült, hogy ott van az oszlopok között a kerítés is.
    Ezzel én is találkoztam lehetett játszani, ha forgattad a nézőszöget: "van kerítés, nincs kerítés"
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-03-23 10:35

  5. #2665
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet privát meccset csinálni, ahova meghívással lehet belépni csak.
    Van kedvetek így privátban multizni? Mondjuk a platformom PS3

  6. #2666

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Körkérdés, ki mit hiányol leginkább az új részből?
    Értem ez alatt azokat a dolgokat, amik a régi részekben voltak:
    A kihívás triviális, de valami ilyesmikre gondoltam:
    - Manor
    - járművek
    - feloldható outfitek
    - úszás
    - time trial
    - medipack
    - végtelen pisztolylőszer
    - dupla pisztoly
    - csáklya
    - élő Lara modell
    Hát nekem kb ebben a sorrendben

  7. #2667

    Alapbeállítás

    A dokumentum fordítások kapcsán eszembe jutott, hogy más is észrevette-e, hogy mennyi helyen ütköznek az ott leírtak a képregényben látottakkal. Most így hirtelenjében kettő: a doksikban Whitman a feleségének írt levélben a védenceként/tanítványaként említést tesz Larára, mintha az asszonynak ismernie kellene (a képregényben Whitmanék már szét is költöztek, mire Whitman megismeri Larát) A másik, hogy Reyes azt írja a lányának egy levélben, hogy Roth az apa. Eddig tiszta sor, de azt is állítja, hogy Alisha SOHA nem találkozott Roth-szal, miközben a képregényben régi ismerősként üdvözölték egymást.
    Ha egyszer ugyanaz volt a játék, és a képregény vezető írója is, vajon hogy fordulhatnak elő ilyenek?

  8. #2668

    Alapbeállítás

    Kijátszottam, jó volt...
    Spoiler!


    Egyébként a játék dobozában miért van két lemez?

  9. #2669
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet zsibaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a játék dobozában miért van két lemez?
    Nekem csak egy van :O

  10. #2670

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bukfencezni lehet.
    Nekem is vannak olyan grafikai beállítások (jobbára minimum szintre levéve) ahol akadnak hibák. Volt, hogy egy komplett kerítés nem látszott az egyik oldalról és nem értettem miért nem enged két oszlop között átmenni. Aztán amikor megkerültem kiderült, hogy ott van az oszlopok között a kerítés is.
    Nekem minimum maximum beállítással ugyanúgy csinálja tökre véletlenszerűen és ameddig akarja :/ És nem bírok rájönni mi okozza, de már nagyon idegesítő.
    Valakiiiiiiiii légysziiiiiiii!!!!

    Hogy kell bukfencezni? Ha shift-re gondolsz az más az nem olyan rendes bukfencet vagy vetődést szeretnék vagy a játék végén válik elérhetővé ?
    Utoljára módosítva: Szajuri által : 2013-03-23 19:05

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •