Oldal: 246 / 326 ElsőElső ... 146196236244245246247248256296 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.451 - 2.460 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2451
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

  2. #2452

    Alapbeállítás

    Úgy olvastam elsőre hogy Tombi Raider De szuper!

  3. #2453

    Alapbeállítás

    A maradék gyüjtögetésével kicsit elakadtam. Nem tud valaki egy részletes térképet vagy videot arrol hogy hol vannak az apróságok ? Nem találok az istennek se 2 aknát a beachen, és egy zászlót az utána lévő bunkerben.

  4. #2454
    Kezdő nemrike logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Sátoraljaújhely
    Üzenetek
    13

    Alapbeállítás

    Idézet GrammarLord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://cdn.connecteddigitalworld.com/wp-content/uploads/2012/06/Camilla-Luddington-photo-2125-Final.jpg?76a6e8
    Camilla Luddington aka Lara Croft
    Nekem mondjuk ő már örökre Lizzie a fehérmájú törtető babysitter marad a Kaliforgiából...

    Én is kivégeztem, 15h, 77%, mittom, meh.

    Az "utálom a sírokat" meg ez azért jó poénok voltak:
    Utoljára módosítva: nemrike által : 2013-03-07 00:19

  5. #2455
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Hát most éreztem rá az új TR igazi ízére nagyon-nagyon jó!

    Élvezet vele játszani

  6. #2456
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Szép a játék, és eddig tetszik is a játékmenet. Pörgős, ebből kifolyólag a harcok sem nehezek, főleg, hogy egy headshottól mindegyik enemy meghó. Viszont azokat a gombnyomogatós, ostoba átvezető animációkat kihagyhatták volna... Még mindig nem jöttem rá, mit is kéne megnyomni- és az idegbaj kerülget a nonstop visszajátszásoktól, úgyhogy faceroll, aztán valahogy sikerül... Szerintem ma azzal az orosz pasival fogok álmodni, vagy félórát vacakoltam vele. A farkasnál meg inkább feladtam.

    Ami még nem tetszik, hogy cuki állatkákat kell öldösni xp-ért...ha egyáltalán kell? Legalább akkor raktak volna be veszett farkasokat, nyuszik meg csirkék helyett.

  7. #2457

    Alapbeállítás

    Ütős lett az új Tomb Raider. Nem gondoltam, hogy ennyire leköt, Azért volt benne egy-két könnyebb fejtörő. Olyan brutálisan jó hangulatot sugárzott a játék nekem amit 8 éve a Half-Life 2, nem tudom mi miatt hiszen két eltérő játékról van szó, de mégis. Most, hogy elértem a végére azt kell, hogy mondjam megéri ezt a játékot megvásárolni, PC-n meg pláne. Erősen gondolkodtam rajta, hogy x360-ra vagy pc-re vegyem meg. PC-s verziót választottam, és a négy éves gépemen (igaz, hogy a videókártyát azt most cseréltem) tökéletesen ment Normál grafikai beállításon és még így is szép volt a játék. Nem semmi jelen konzol és játék generáció végére érve, megkaptam azt amire vágytam, minden megvolt benne ami jó úgy, hogy Lara Croft-ot irányítottam... Köszönöm...

  8. #2458
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ez véletlenül nincs meg valakinek?

  9. #2459

  10. #2460
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Egyszerűen lerakhatatlan

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •