Oldal: 239 / 326 ElsőElső ... 139189229237238239240241249289 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.381 - 2.390 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2381
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Holnap nem is megyek suliba,nem bírnám ki ha megjönnek én meg nem vagyok itthon.
    Mindenképpen hard-on és mindenféle segítség nélkül kezdem el.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  2. #2382
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnap nem is megyek suliba,nem bírnám ki ha megjönnek én meg nem vagyok itthon.
    Mindenképpen hard-on és mindenféle segítség nélkül kezdem el.
    Én ma nemvoltam suliba (remény hal meg utoljára hátha gyorsan elküldik) viszont munkahelyemről nem maradhatok ki

  3. #2383
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet BobaFett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jók a launch parti képek! Az egyik lány nem ugyanaz, aki pár hónapja abban a fotósorozatban is szerepelt ?

    Egyébként miért úgy fordítottátok , hogy "egy túlélő született" ? szvsz csakis túlélő születik. múlt időben semmi értelme.
    Ha arra a lányra gondolsz aki a launch parti-s képeken is rajta volt, akkor igen! Le is fotóztattam magamat vele, elkaptam a folyosón, hogy: "hopp, gyere csak ide egy fotóra "

    Hehe, látom nagyon beindult itt az élet, már mindenkinek izzad a tenyere.

  4. #2384

    Alapbeállítás

    Gyerekek, mit stresszeltek ennyire rá? Nem akarok ünneprontó lenni, de ha nekem az lenne a legnagyobb problémám hogy 12 órát kell várni mire hozza a futár, akkor én lennék a világ legboldogabb embere. Lehet hogy csak egy hónap múlva lesz meg nekem és halálnyugodt vagyok.

  5. #2385
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek, mit stresszeltek ennyire rá? Nem akarok ünneprontó lenni, de ha nekem az lenne a legnagyobb problémám hogy 12 órát kell várni mire hozza a futár, akkor én lennék a világ legboldogabb embere. Lehet hogy csak egy hónap múlva lesz meg nekem és halálnyugodt vagyok.
    Majd a hónap utolsó napján te is így fogsz érezni

  6. #2386

    Alapbeállítás

    Nyehheehehe Nem, lehet hogy megveszem és nézegetem egy hétig a dobozát hogy milyen szép, majd ha nem leszek túl lusta letörlök pár másik játékot hogy legyen neki szabad hely.

  7. #2387
    Orsi
    Vendég

    Alapbeállítás

    Már alig várom,hogy megvegyem!!! Remélem siekrül az extrák-kal megvennem ami jár a PC verzióhoz!!!

  8. #2388
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Orsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már alig várom,hogy megvegyem!!! Remélem siekrül az extrák-kal megvennem ami jár a PC verzióhoz!!!
    Csak steam-en láttam extrákat a játék alapváltozatához

    Mondjuk...
    .. ki tudnék gondolni valami fájdalmasat annak, aki az előrendelések darabszámától függő bónuszok közé betette az ajándék GoL-ot..
    Nem is értem, miből feltételezik azt, hogy aki képes egy alapvetően dobozos játékot náluk megvenni a bolti árnál magasabb áron, az nem vette meg a GoL-t párezer forintért megjelenéskor, vagy a számtalan akciók egyike alkalmával..

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyehheehehe Nem, lehet hogy megveszem és nézegetem egy hétig a dobozát hogy milyen szép, majd ha nem leszek túl lusta letörlök pár másik játékot hogy legyen neki szabad hely.
    Minden bizonnyal te csak úgy kibírnád..

    TressFX-es (haj-animációs) gameplay videó (a játék eleje van benne, kb, amikről a trailerek is szóltak)
    http://www.youtube.com/watch?feature...v=CpS7_-EX9a8#!
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-05 01:43 Oka: TressFX

  9. #2389
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyehheehehe Nem, lehet hogy megveszem és nézegetem egy hétig a dobozát hogy milyen szép, majd ha nem leszek túl lusta letörlök pár másik játékot hogy legyen neki szabad hely.
    na én is azt csinálom, csak az xboxos verzióval... fene tudja, mikor megyünk le unokaöcsémékhez az xboxért D'': már a hajam kitépem

  10. #2390
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Na gyerek, akkor sokak számára ma beindult az élet, a Tomb Raider élet.
    Nekem még egyenlőre nem jeleztek vissza, hogy mikor mehetek a játékért :/, de nem baj, bírom még.
    Amúgy is dolgoznom kell... :/ és ha meglenne, még a végén elfelejtenék dolgozni
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-03-05 09:07

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •