Oldal: 66 / 326 ElsőElső ... 1656646566676876116166 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 651 - 660 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #651
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mér ha megcsinálták volna akkor jobb lenne a játékuk ? Azért mert agyon reklámozzák/promózzák attól még nem lessz jó játék....

    Ez az hogy a CG-k általában mind jók de nekem ez nem tetszett annyira :SS mindig olyan pörgősek szoktak lenni ez meg hááát :SSS

    Mondjátok már meg hogy ti hogy a fenébe tudtok egy 4 éves játékot egy 15 éveshez hasonlitani ?
    Tomb Raider mindig a legjobb játék lesz akármilyen is... és bizt h nem lesz rosz

  2. #652
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!
    Jól teszed, fiam, jól teszed.

    Idézet Cindy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én majd akkor fogom nagyon dicsérni ha látok 1 JÓ gameplay videót is.
    CG-k általában mindig jók szoktak lenni.


    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mér ha megcsinálták volna akkor jobb lenne a játékuk ? Azért mert agyon reklámozzák/promózzák attól még nem lessz jó játék....

    Mondjátok már meg hogy ti hogy a fenébe tudtok egy 4 éves játékot egy 15 éveshez hasonlitani ?
    Sz*rd le te is, horus. Én is csak a fejemet fájdítottam vele.

  3. #653

    Alapbeállítás

    Dobáljatok meg kövekkel, de ez engem nem nagyon hoz lázba.
    Elolvastam minden hozzászólást, reagálnék is rájuk.

    Gépigény: PC-re úgy is konzolportot kapunk, szóval mindegy, ha azt jól optimalizálják, akkor menni fog sok gépen. Minden az optimalizáláson múlik.

    Lara: A csajnak köze sincs szerintem Larához, már csak névben Lara. Jó csaj, "bevállalnám", de nem látok benne "Laraságot".

    Maga a videó, és a dicséretek: A videó szép, nagyon jó az animáció, de ez csak CG, a játék nem lesz ilyen szép, ezt elkönyvelhetjük. Tapsolni fogok ha fele ilyen szépre megcsinálják. A dicséretekhez: Én nem dicsérem a videót agyon, mert ha tenném, és elkezdeném hogy "fúúú ez de ****aaa", és a játék majd f*s lesz, akkor koppantam, és csalódtam. Jó - jó a videó, de nem látok benne semmi különlegeset. Nekem kicsit többet kéne nyújtaniuk a Crystal -nak, hogy azt mondjam: "Na ez már valami!" 10/7 pont a vidinek.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  4. #654
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    szerintem mindenki tisztában van azzal h ez csak CG
    és azzal is hogy valszeg fele ennyire szép lesz maga a játék.... de ez a túl negatívságse jó ...annyira másztok a jó grafira pedig nem az a lényeg
    jó persze nyilván jobbnak kell lenie mint az elődjei.. de nekem akkor is kellene ha szarabb lene ...visz azzal kicsit eggyet értek hogy nem igazán lara de azért van hasonlóság .. nekem a hangja nem tetszik annyira :/.. a régi jobb volt ... am kék a szeme?? vagy csak a vidiben tűnik úgy ?

  5. #655
    Történész MissCroftable logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Gyula
    Üzenetek
    39
    Gamer ID-k

    Gamertag: MissCroftable

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy 2012 ősz rohadt soká van!

  6. #656
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem mindenki tisztában van azzal h ez csak CG
    és azzal is hogy valszeg fele ennyire szép lesz maga a játék.... de ez a túl negatívságse jó ...annyira másztok a jó grafira pedig nem az a lényeg
    jó persze nyilván jobbnak kell lenie mint az elődjei.. de nekem akkor is kellene ha szarabb lene ...visz azzal kicsit eggyet értek hogy nem igazán lara de azért van hasonlóság .. nekem a hangja nem tetszik annyira :/.. a régi jobb volt ... am kék a szeme?? vagy csak a vidiben tűnik úgy ?
    Zöld a szeme
    Senki sem mondta hogy legyen brutál grafikája hanem sokan itt mondják, hogy annyira szép lessz a játék holott még nem is fog rá hasonlitani... hisz nézzünk már meg egy screenshotot meg ezt... teljes egészében más....
    Ez már 1általán nem Lara Én nem találom a hasonlóságot .....
    MissCroftable: mikorára kijön már mind meghalunk xDDD :P

  7. #657
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Én aztán nem kövezlek meg, Petya. Sőt.

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem mindenki tisztában van azzal h ez csak CG
    és azzal is hogy valszeg fele ennyire szép lesz maga a játék.... de ez a túl negatívságse jó ...annyira másztok a jó grafira pedig nem az a lényeg
    jó persze nyilván jobbnak kell lenie mint az elődjei.. de nekem akkor is kellene ha szarabb lene ...visz azzal kicsit eggyet értek hogy nem igazán lara de azért van hasonlóság .. nekem a hangja nem tetszik annyira :/.. a régi jobb volt ... am kék a szeme?? vagy csak a vidiben tűnik úgy ?
    Néhány embernek azért el kell mondani, hogy CG, hidd el.

    Annyira másznánk a jó grafra?? Honnan szeded ezt?

    Nem tudom, milyen hasonlóságot találtál. Max külsőre.

    A szeme meg barna maradt.

    ________________________________
    MissCroftable (és a többi dupla hsz-es): Kéretik rászokni a Javít gombra!

  8. #658
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem mindenki tisztában van azzal h ez csak CG
    és azzal is hogy valszeg fele ennyire szép lesz maga a játék.... de ez a túl negatívságse jó ...annyira másztok a jó grafira pedig nem az a lényeg
    jó persze nyilván jobbnak kell lenie mint az elődjei.. de nekem akkor is kellene ha szarabb lene ...visz azzal kicsit eggyet értek hogy nem igazán lara de azért van hasonlóság .. nekem a hangja nem tetszik annyira :/.. a régi jobb volt ... am kék a szeme?? vagy csak a vidiben tűnik úgy ?
    Grafika... Világ életemben a grafikát néztem utoljára 1 játékban

  9. #659

    Smile

    igen szerintem is kék :S ez egy baki:O

    Énnekem ez a videó nagyon tetszett. Szerintem a játékban is hasonló lesz, mivel ha az Underworld trailerjét ismegnézzük ott is kábé olyan a grafika mint a játékban, tehát én remélem hogy ebben a játékban is kábé olyan lesz a grafika mint a trailerben. A videó mindenesetre nagyon eltalált...engem teljesen megfogott

  10. #660

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nekem testszik ez az új stílus. 2012 ősze csak győzzem ki várni.
    Spoiler!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •