Oldal: 6 / 18 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #51

    Alapbeállítás

    [QUOTE=OBig;41207]Igen, karbantartás van, frissítjük az oldalt új verzióra, azért van némi fennakadás.

    Hello

    A választ nagyon szépen köszönöm, a segítséget. Üdv : Kara

  2. #52

    Alapbeállítás

    Üdv.Sziasztok nagyon tetszik a játék,de elárulná valaki hogy, hogy a fenébe kell a toronyugrást végrehajtani? Sok mindennel probálkoztam,de eddig nem jöttem rá a megoldásra.Remélem tud valaki segiteni,elöre is köszönöm.

  3. #53

    Alapbeállítás

    A végigjátszásban ezt írtam: "3. Kihívás: Ahol megtaláltad a 8. céltáblát, ott van az első piros ugródeszka, ahonnan fejest kell ugranod a vízbe. 4 ilyenről kell a hideg vízbe ugrani, keresd hát meg őket. Tehát ez az 1. fejesugrás. Tudod hogy kell ugye? Ugrás +jobb klikk. Kis kesst is áshatsz a sziklák mellett. Ússz ki az innenső partra, és az őrtorony mellet menj le az alsó területre. Menj át az épen maradt hídon, ahol a túloldalon Szófia tartja a röpgyűlést. Menj balra, fel a lépcsőkön, és máris ugorhatsz egyet megint a folyóba. Ez a 2. fejesugrás. Juss vissza a gyűlésre, és most a másik irányba menj. Juss el a kis szigetre, ahol a torony tetején felgyújtottad a jelző máglyát. Juss fel félig, és megtalálod a következő ugródeszkát a torony egyik oldalán. Ez a 3. fejesugrás. Ússz most balra, lefelé a folyón. Látsz egy újabb magas őrtornyot a parton. Ennek az oldalán volt egy kosár, amit meg kellett töltened. Ott van a kis házikó mögött, ahol a feladatok egy részét kaptad. Mássz hát fel a toronyba, és meg is teheted az utolsót, a 4. fejesugrást."

    De megmondom a frankót, nekem se nagyon ment. Lényeg, hogy állítsd addig vissza a beállításokat, irányítást, amíg ezt megcsinálod, mert valamik összeakadnak. Futás-ugrás-jobbklikk a megoldás egyébként. De ha át vannak állítva a billek, akkor nem biztos hogy műxik.

  4. #54

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a segitséget ,de közben rájöttem .Nekem az ugrás nem sikerült ,a megoldás:ugrás (space),w+jobb klik).

  5. #55

    Alapbeállítás

    Hellosztok
    A Rise of the Tomb Raider -ben a mentések, hol vannak. Windows 10 64 bit-es a rendszerem.
    A választ előre is köszönöm: Kara

  6. #56
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok
    A Rise of the Tomb Raider -ben a mentések, hol vannak. Windows 10 64 bit-es a rendszerem.
    A választ előre is köszönöm: Kara
    Hello!

    Alapesetben Program Files (x86)\Steam\userdata\(Steam ID)\391220\remote. Persze attól is függ, hogy melyik meghajtódon van a steam. De hogy tovább fokozzam, olyan is van, hogy több meghajtón van steam mappa, akkor értelemszerűen az a meghajtó kell, amelyikre a játékot telepítetted.

  7. #57

    Alapbeállítás

    Hello!
    Köszi a segítséget. Megtaláltam a mentéseket.

  8. #58

    Alapbeállítás

    Hellosztok
    A "sovjet installation" pályán tartok, ott van egy ember aki azt mondja pucoljam ki a farkas barlangot mert oda akar menni menedékként.
    Kipucoltam a farkasbarlangot a farkasoktól, a tigrist is megöltem, bejártam az egész pályát vagy ezerszer egy szál farkas sincsen.
    A mikor meg visszamegyek az emberhez aki a farkas barlangba akar menni mindig azt mondja Lara még nem pucoltam ki a farkasbarlangot de ki lessz.
    Legálisan van meg a "Rise of the tomb raider"-em, a Steam-en frissítettem is.
    A választ előre is köszönöm: Kara

  9. #59
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Próbálj meg átmenni egy másik területre a gyors utazással, majd vissza, és aztán nézd meg azt a barlangot, amit a térkép jelöl. Van olyan melléküldetés, amit nekem is csak később sikerült megcsinálnom.
    Jelenlegi aláírás képed

  10. #60

    Alapbeállítás

    Szerintem Kara, nem azt a barlangot farkastalanítottad, amit kellett volna.
    Az a barlang ott van, ahogy mész felfelé az öreg malom felé, balra át kell menni egy hídon.
    NEM az, ami az öreg malommal szemben, attól jobbra van..

Oldal: 6 / 18 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •