Oldal: 2 / 18 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #11
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Szia Timi!

    Ha jól értem a problémád, akkor nem ismered, melyik gombokkal kell kezelni? A kontrolleren a back gomb hívja elő a térképet, a két alsó karral tudod zoomolni (RT és LT.) Mozgatni meg simán a bal joystickkal. Ha beírod google-ba, hogy "xbox kontroller gombok", ott mutatja, de rá is van írva. Ha nem ez a gondod, akkor elnézést. Nem tudok térkép megnyitási hibáról, de ha részletesebben leírod, mi a gond, akkor utánanézünk

  2. #12

  3. #13

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm ismerem a gombokat! a kijelölni nem tudok a térképen(map beacon asszem) amikor a zöld A gombot kellene meg nyomni a kurzora de nem reagál semmit.am benne van ez a survival guideba de nem segít sokat. :/
    Ezt egy másik fórumon volt képpel:
    press the View/Back button to open the map, center the cursor on the symbol for the coin cache, and press A to set a player beacon.
    És hiába nyomogatom zöld A gombot meg a karral se mozog...de ezt eljátssza minden betöltéskor/újrainditáskor...ja és állandóan újra kell indítani az xboxot..
    Köszönöm a segítséget
    Utoljára módosítva: Timi92 által : 2015-12-29 14:12

  4. #14
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Kicsit utánaolvastam, újabban többen is beleütköztek ebbe a problémába. Távolítsd el javító patchet, indítsd el a játékot a patch nélkül, nézd meg, működik-e a térkép, majd telepítsd újra a patchet. Ez elvileg megoldja a problémát, és újra mozgathatod a térképet.

  5. #15

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Szovjet instalation pályán Jacob feladata hogy találjam meg a hollót, sajnos nem találom

  6. #16
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Szia kuruc!

    A carrier birdet keresed Misguided Intelligence küldetésben?
    A választ spoilerbe teszem
    Spoiler!

  7. #17

    Alapbeállítás

    Köszi
    ez már meg volt nekem is de a holló amit keresek nincs meg hiába használom a si-t szerintem valami bug lehet már utána néztem

    üdv

  8. #18

    Alapbeállítás

    hello all!
    kérnék szépen egy kis segítséget:
    a végjátéknál amikor a főkavaró csókát kellene megölni.
    miután hátulról szólok neki jégcsákánnyal jön az interaktivitás először lehajolunk de amikor visszakézből szúrni kell nem tudom melyik gombbal tegyem /billentyű/ videókon "y" jelenik meg egy pillanatra a körbe de nekem piros felkiáltó jel (.....)? ergo megdöglik a liba
    köszi
    üdv.

  9. #19
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Az az F gomb lesz, azzal lehet közelharci támadást végrehajtani.

  10. #20

    Alapbeállítás

    A soviet installation pálya legvégén van lent egy tábor. Látszik lent mielőtt lecsúszna. Hogyan lehet odamenni?

Oldal: 2 / 18 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •