Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #141

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Ha kevés lőszered van, akkor sem kell megijedni, hanem lehetőség szerint minél több fejlövést leadni, mert akkor általában elég egy lőszer is - kivétel ez alól a sisakos ellenfelek, náluk tanácsos először a lábukat célba venni.

    Hello drlecter!
    Próbáltam a fejüket célozni, nagyon mozgatják, és egyszerre többen is támadnak. De azért köszönöm a segítséget.
    Üdv: Kara

  2. #142
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello drlecter!
    Próbáltam a fejüket célozni, nagyon mozgatják, és egyszerre többen is támadnak. De azért köszönöm a segítséget.
    Üdv: Kara
    Szia kara!

    Nincs mit! És igen, ahogy előrébb jutsz a játékban, annál nehezebb lesz. Esetleg megpróbálhatod lopakodásból leszedni őket.

  3. #143

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Majdnem kérdeztem, de szerintem a pálya ahol stagnálok ha jól emlékszem megnevezhetetlen, egy titkos sír a Soviet Installationban. A lényeg egy csörlőn van egy súly azon meg egy ellensúly. NA most ezt az ellensúlyt kellene egy kapu mozgatásával kibillenteni de nem tudom hogyan. Annyit tettem hogy a köteles nyílvessszővel rálőttem a fő súlyt tartó csörlőre de ekkor már nem lehet a csörlő szerkezet kipattaintó kütyüt (??) kezelni, kimegyek a fő termben van egy másik csörlő azt lehet tekerni hoyg a fő súly ellensúlya megmozduljon, de nem sok történik ha tekerem.
    Az esetleges végigjátszást, annak leírását hol találom? Bár az előző tomb anélkül is ment.
    Még egy kérdés a Vsyncet érdemes kikapcsolni- a video kari egy GTX 1060 OC 6gb... 16 gb ra a proci egy fx 8350 AMD, 250gb Samu ssd-n. Viszont a TR saját benchmarkja állíti szórást mutat a min FPS környékén, van hogy 2- 3 fps utána meg az összes 26- 34 a full az 80- 90 fps az átlag 59 fps. Beállítások very high.

  4. #144

    Alapbeállítás

    tr.jpg

    Egy kép a pályáról

  5. #145
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Majdnem kérdeztem, de szerintem a pálya ahol stagnálok ha jól emlékszem megnevezhetetlen, egy titkos sír a Soviet Installationban. A lényeg egy csörlőn van egy súly azon meg egy ellensúly. NA most ezt az ellensúlyt kellene egy kapu mozgatásával kibillenteni de nem tudom hogyan. Annyit tettem hogy a köteles nyílvessszővel rálőttem a fő súlyt tartó csörlőre de ekkor már nem lehet a csörlő szerkezet kipattaintó kütyüt (??) kezelni, kimegyek a fő termben van egy másik csörlő azt lehet tekerni hoyg a fő súly ellensúlya megmozduljon, de nem sok történik ha tekerem.
    Az esetleges végigjátszást, annak leírását hol találom? Bár az előző tomb anélkül is ment.
    Még egy kérdés a Vsyncet érdemes kikapcsolni- a video kari egy GTX 1060 OC 6gb... 16 gb ra a proci egy fx 8350 AMD, 250gb Samu ssd-n. Viszont a TR saját benchmarkja állíti szórást mutat a min FPS környékén, van hogy 2- 3 fps utána meg az összes 26- 34 a full az 80- 90 fps az átlag 59 fps. Beállítások very high.
    Szia fisi!

    A végigjátszásokat mindig megtalálod az adott játék menüjében, jelen esetben itt: https://tombraiders.hu/trgames/rise-...raider?id=1432
    A sír neve "Az Isten hangja/Voice of God", egész jó kis sír az. Egyelőre ennyi segítséget adok, végigjátszásból mennie kell.
    És szerintem maradhat nyugodtan a Vsync bekapcsolva, jó erős géped van. Ha több fps-t szeretnél, akkor inkább a gépigényesebb dolgokat érdemesebb visszább venni, pl. árnyékok minősége stb.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-11-27 22:34

  6. #146
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! Van egy külön menüpont is a végigjátszásoknak szentelve itt: https://tombraiders.hu/vegigjatszasok Itt mindent megtalálsz A rész, amit keresel a Soviet Installation részen belül lesz, a vége felé.

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Matie!
    Köszönöm a segítséget. Néztem a billentyűzet kiosztást. De nem találtam gurulás gombot. A kérdésem az volna, Lara, hogy tud gurulni?
    A választ előre is köszönöm: Üdv: Kara
    Szia! PC-n a C gombbal tudsz gurulni

  7. #147

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Van egy külön menüpont is a végigjátszásoknak szentelve itt: https://tombraiders.hu/vegigjatszasok Itt mindent megtalálsz A rész, amit keresel a Soviet Installation részen belül lesz, a vége felé.



    Szia! PC-n a C gombbal tudsz gurulni
    Hello Matie!
    Köszönöm szépen a segítséget. Most már gurulni is tud Lara. A "Lara rémálma" borzasztóan nehéz, állandóan megölnek, sokan is vannak, gyorsan is mozgatják a fejüket, bombával is szaladgálnak, sisakjuk is van, ők használhatják szemből támadásnál a kést, stb. Pedig a leggyengébb beállításnál játszom, a "Kalandor"-ral. Emlékszem régen a kispisztoly "No limit"-es volt, akármennyit lehetett használni. A "Vérkötelék" pálya nagyon jó, igazi Larás, olyan felfedezős, Már ezért is megérte a "Session Pass".
    Üdv: Kara

  8. #148

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm a választ, megyek nézem a végig játszást

  9. #149

  10. #150

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia fisi!

    A végigjátszásokat mindig megtalálod az adott játék menüjében, jelen esetben itt: https://tombraiders.hu/trgames/rise-...raider?id=1432
    A sĂ*r neve "Az Isten hangja/Voice of God", egĂ©sz jĂł kis sĂ*r az. EgyelĹ‘re ennyi segĂ*tsĂ©get adok, vĂ©gigjátszásbĂłl mennie kell.
    És szerintem maradhat nyugodtan a Vsync bekapcsolva, jó erős géped van. Ha több fps-t szeretnél, akkor inkább a gépigényesebb dolgokat érdemesebb visszább venni, pl. árnyékok minősége stb.
    PrĂłbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlĹ‘vel is megfeszĂ*tettem a kötelet a mutatĂł ujjam lassan Ă*nhĂĽvely gyulladás gyanĂşs, de csak nem akar kipattanni az a vacak. Már vagy 50x egymás után prĂłbáltam kipattintani de nem akar sehogy sem...

Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •