Oldal: 14 / 18 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #131
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi az infót, kb a felénél tartok most megyek a bányába
    Igazán nincs mit, jó játékot!

  2. #132

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Elakadtam, eddig nem igen találtam választ a problémámra. The pit of judgement pálya. Van a második kocsi, de túlhúztam, s most nem tudom megmozdítani.
    Itt egy videó a helyzetről, https://www.youtube.com/watch?v=doIfaxhw1o4 , de én húztam, amíg lehetett, most nem tudok semerre mozdulni. Eddig több helyen a tolást láttam a kocsin.
    (xbox360, ha ez az infó kell).

    Ha kell tudok képet küldeni.

  3. #133
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    A kocsi mindkét vége mozgatható, próbáltad a másik oldaláról hátrébb húzni, hogy Larának legyen helye megragadni a szélét? Ha végképp beragadt, és egyik oldalról sem mozdítható, nézd meg, hogy a játék újraindítása megoldja-e a problémát (ilyenkor alaphelyzetbe kell, hogy kerüljön a szerkezet). Ha pedig abszolút semmi sem működik, és teljesen beragadt, visszaállíthatod a játékállást egy korábbi pontra (a főmenüben a játék betöltése menüpontban nyomd meg egyszerre az LT és RT gombokat). Ezzel ugyan elveszítesz valamennyit az előrehaladásodból, de ha olyan hibával találkozol, ami miatt nem tudsz továbbjutni, ezzel menthető a helyzet, és minimális újrajátszással meg lehet úszni.

  4. #134

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    kérdésem lenne a baba yaga dlc-ről. Hogyan tudok köteles csáklyát készíteni, ill. használni? Előre is köszönöm!

  5. #135
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    A köteles csákányt a fő történeti szál egy adott pontjától kapod meg. A Baba Yaga DLC enélkül is teljesíthető, csak bizonyos tárgyakat nem tudsz addig megszerezni, de később visszalátogathatsz a helyszínre és utólag is összeszedhetsz mindent, ami kimaradt.

  6. #136

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A köteles csákányt a fő történeti szál egy adott pontjától kapod meg. A Baba Yaga DLC enélkül is teljesíthető, csak bizonyos tárgyakat nem tudsz addig megszerezni, de később visszalátogathatsz a helyszínre és utólag is összeszedhetsz mindent, ami kimaradt.

    Köszi! Egy kissé már idegesített ez a csáklya!

  7. #137

    Alapbeállítás Croft Birtok Vérkötelék

    Hellosztok!
    A "Croft Birtok Vérkötelék" pályáján játszok. Sok zombi van és kevés lőszer. Látom Lara oldalán ott a kés. Az "F"-el támadnák, de csak feléje megy, (nem használja a kést). A kérdésem az volna, hogyan tudom kivégezni a zombikat kevés lőszerrel, mondjuk közelharcban, például késsel, (ha már Lara oldalán ott van).
    A válaszokat előre is köszönöm:
    Üdv: Kara

  8. #138
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia

    Itt van egy leírás jó pár tippel a zombis harcról: https://tombraiders.hu/trgames/rise-...raider?id=1555 Remélem, a segítségedre lesz, a közelharcról is van benne szó. A kést akkor tudod használni, ha az ellenség nem vesz észre, és vagy hátulról, vagy felülről lopakodsz a közelébe. Ekkor megjelenik egy piros ikon, ami azt jelzi, hogy közelharccal rátámadhatsz az ellenségre. Harc közben is lehet alkalmazni kitéréssel, de ez picit talán nehezebb. Indulj meg felé és az a titka, hogy a megfelelő időben nyomd meg a gurulás gombot, ekkor jön fel az ikon és nyomhatod meg a közelharc gombot.

  9. #139
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Szia kara!

    Ha kevés lőszered van, akkor sem kell megijedni, hanem lehetőség szerint minél több fejlövést leadni, mert akkor általában elég egy lőszer is - kivétel ez alól a sisakos ellenfelek, náluk tanácsos először a lábukat célba venni.

  10. #140

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Itt van egy leírás jó pár tippel a zombis harcról: https://tombraiders.hu/trgames/rise-...raider?id=1555 Remélem, a segítségedre lesz, a közelharcról is van benne szó. A kést akkor tudod használni, ha az ellenség nem vesz észre, és vagy hátulról, vagy felülről lopakodsz a közelébe. Ekkor megjelenik egy piros ikon, ami azt jelzi, hogy közelharccal rátámadhatsz az ellenségre. Harc közben is lehet alkalmazni kitéréssel, de ez picit talán nehezebb. Indulj meg felé és az a titka, hogy a megfelelő időben nyomd meg a gurulás gombot, ekkor jön fel az ikon és nyomhatod meg a közelharc gombot.
    Hello Matie!
    Köszönöm a segítséget. Néztem a billentyűzet kiosztást. De nem találtam gurulás gombot. A kérdésem az volna, Lara, hogy tud gurulni?
    A választ előre is köszönöm: Üdv: Kara

Oldal: 14 / 18 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •