Oldal: 16 / 18 ElsőElső ... 61415161718 UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #151

    Alapbeállítás

    Ó ez mitől lett ilyen?

    Még egyszer- próbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlővel is megfeszítettem a kotelet, és a mutató ujjam lassan ínhüvely gyulladás gyanús, annyiszor lenyomtam az E-t de csak nem akar kipattanni az a vacak csörlő.Már vagy 50x egymás után rápróbáltam de nem pattan ki sehogy sem.

  2. #152
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó ez mitől lett ilyen?

    Még egyszer- próbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlővel is megfeszítettem a kotelet, és a mutató ujjam lassan ínhüvely gyulladás gyanús, annyiszor lenyomtam az E-t de csak nem akar kipattanni az a vacak csörlő.Már vagy 50x egymás után rápróbáltam de nem pattan ki sehogy sem.
    Van-e késed? Mert azt is használni kell annál a résznél. A kést a főszál során kapod meg, a gulágos részben, szóval ha nincs meg, akkor nem vagy már messze tőle. És az sem mindegy, hogy mikor vágod el a kötelet a csörlőn. De ha nem menne valamiért, akkor a korábbi linkben ott van a videóvégigjátszásunk is róla.

    És sajnos nem tudjuk, hogy miért ilyenek az ékezetek bizonyos posztokban, nemrég a szolgáltatónál volt valami, amit nem bírt a fórum. Elnézést érte, igyekszünk utánajárni.

  3. #153

    Alapbeállítás

    Szia drlecter!

    Köszönöm a válaszod- késem az nincs- tehát ez a baj
    Majdcsak lesz egyszer

  4. #154
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia drlecter!

    Köszönöm a válaszod- késem az nincs- tehát ez a baj
    Majdcsak lesz egyszer
    Szia fisi!

    Nemsokára meg lesz az is, biztos vagyok benne.

  5. #155
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Sziasztok!! Küzdök mint disznó a jégen ezzel a Baba Yaga val. A Gulágon már réges régen túl jutottam. Lassan már az Elveszett városnál vagyok. De Baba Yaga még mindig sehol. Külön feltételek mindent összegyűjteni? Vagy mikor fogom megkapni azt a küldetést és hol?? Ne haragudjatok, hogy ezzel rágom a fületeket, de kicsit kezd idegesíteni A lila bikafej sehol se világít a térképen.

  6. #156

    Alapbeállítás

    Az orosz bázison, az öreg malomnál, ott kell kinyitni egy ruhásszekrényt.
    Bármikor viszaautazhatsz oda a Malévvel.

  7. #157
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    AZ odaáig rendben, de se a villogó bika fej nincs a térképen , se a szekrény nincs a malomnál, amibe ez a "Nadia" van vagy kicsoda. Kezdjek teljesen új játékot? Vagy töröljem le és telepítsem újra.

  8. #158

    Alapbeállítás

    Akkor neked nincs meg az a kiegészítő. Egyértelműen nincs meg.

  9. #159

    Alapbeállítás

    segítséget szeretnék kérni a fejesugrás challenge-t szeretném meg csinálni a helyeket tudom hogy merre vannak de nem ugrik fejest a vízbe már minden gombal próbáltam és nem akar össze jönni. videokat is néztem ott simán be le ugranak. a tomb raifer.hun a jobb egér gombot írják de azzal se sikerül. talán ez valami bug lehet?
    erőre is köszönöm a segítséget ha tudtuk.

  10. #160
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet penge2007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    segítséget szeretnék kérni a fejesugrás challenge-t szeretném meg csinálni a helyeket tudom hogy merre vannak de nem ugrik fejest a vízbe már minden gombal próbáltam és nem akar össze jönni. videokat is néztem ott simán be le ugranak. a tomb raifer.hun a jobb egér gombot írják de azzal se sikerül. talán ez valami bug lehet?
    erőre is köszönöm a segítséget ha tudtuk.
    Szia!

    Igen, sajna lehet, hogy bugos, mert milliónyian panaszkodtak már erre, köztük én is anno. De valahogy csak sikerült.
    Ha jól emlékszem, akkor fuss neki, ugorj és közben tartsd nyomva a jobb egér gombot. Megpróbálhatod úgy is, hogy nem sprintelsz, csak a szélére állsz, és úgy ugrás+jobb egér gomb. A lényeg a gombok összhangja.

Oldal: 16 / 18 ElsőElső ... 61415161718 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •