Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Segítség, elakadtam!

    Ha valahol elakadtál és segítségre van szükséged, írj, szívesen segítünk a továbbjutásban.

  2. #2

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Van olyan rész, ahová valahogy úgy jutok, hogy nincs elég lőszerem, nyilam is kevés (ez az a rész, amikor először van égő nyíl) és egyszerűen nem jut minden ellenségre, nem tudok továbblépni. Van ilyenkor valami egyéb megoldás?

  3. #3
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Üdv! Nem tudom, láttad-e, a korábbi hozzászólásod áthelyeztem a TR2013-as részlegbe, mivel a Highway to Hell küldetés abban a játékban szerepel, nem pedig a frissen megjelent Rise of the Tomb Raiderben. Itt megtalálod a válasszal együtt: http://tombraiders.hu/forum/showthre...9925#post39924

  4. #4

  5. #5

    Alapbeállítás

    Sziasztok !
    Segítségetekre lenne szükségem. Elakadtam egy olyan részen amikor egy csomó páncélos lovag jön ellenem. Kardos,nyilas,bárdos és még nyilasok lőnek az emeletről is. Rengetegszer futottam neki , de mindig meghalok. van középen egy ló szobor ami körül van pár ,,robbanó,, cserép. Eddig sikerült eljutnom , hogy 3. hullám érkezik , de nincs elég lőszerem.
    Hogy lehet tuljutni ezen a részen? (kb a játék felénél van ez a rész)
    köszönöm

  6. #6
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Szia koppanyt!

    The Lost City, Citadel plaza base camptől indulva, a cutscene utáni helyszín?



    Spoiler!
    Utoljára módosítva: Thak által : 2015-11-28 22:07

  7. #7

  8. #8

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm ismerem a gombokat! a kijelölni nem tudok a térképen(map beacon asszem) amikor a zöld A gombot kellene meg nyomni a kurzora de nem reagál semmit.am benne van ez a survival guideba de nem segít sokat. :/
    Ezt egy másik fórumon volt képpel:
    press the View/Back button to open the map, center the cursor on the symbol for the coin cache, and press A to set a player beacon.
    És hiába nyomogatom zöld A gombot meg a karral se mozog...de ezt eljátssza minden betöltéskor/újrainditáskor...ja és állandóan újra kell indítani az xboxot..
    Köszönöm a segítséget
    Utoljára módosítva: Timi92 által : 2015-12-29 14:12

  9. #9
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Kicsit utánaolvastam, újabban többen is beleütköztek ebbe a problémába. Távolítsd el javító patchet, indítsd el a játékot a patch nélkül, nézd meg, működik-e a térkép, majd telepítsd újra a patchet. Ez elvileg megoldja a problémát, és újra mozgathatod a térképet.

  10. #10

    Alapbeállítás

    Hali!
    A Baba Yaga küldetéssel gond van. Már az elején, mikor Lara összefut Baba Yagával és ki lő rá egy tüzes golyót, leesika szakadékba, a játék nem töltődik be, és lefagy, majd kilép a játékból.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •