Oldal: 7 / 18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #61

    Alapbeállítás

    Még kezdő vagyok a játékban, de máris van két gondom. Az egyik, hogy a szibériai pályán van barlang, ahová csak kötéllel ellátott nyíllal lehetne bejutni, de kötelet szerezni nem tudtam. A másik a lock pick, amit szintén kéne használni az orosz ok első táborában már, ha meg akarom szerezni a relikviát. De ilyet sem találtam. Aztán később kötél már volna, de nincs kés, amivel levágnám. Szóval béna vagyok.

  2. #62
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    A játék tele van olyan részekkel, ahova vissza kell menni a későbbiek során, mikor már meglesznek bizonyos eszközök. Nem veled van baj, így lett felépítve a játék.
    Jelenlegi aláírás képed

  3. #63

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Végivittem a RotTR ps4-en nekiáltam a kihívásoknak!A gond az hogy a boszorkány lámpa kilövéseknél nincs liftem így nemtudom kilőni az összeset!
    Tudtok valami megoldást?
    Köszi

  4. #64

    Alapbeállítás

    Sikerült!Véletlenül leestem,meghaltam és visszatöltötte a liftet!

  5. #65
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Néha puszta véletlenekből születnek megoldások.
    Jelenlegi aláírás képed

  6. #66

    Alapbeállítás

    És ha nem tudtad mindet lelőni, akkor is le kell esni a liftből, és újrakezdve a megmaradtakat le tudod lőni.

  7. #67

  8. #68

    Alapbeállítás

    Hali!
    A Baba Yaga küldetéssel gond van. Már az elején, mikor Lara összefut Baba Yagával és ki lő rá egy tüzes golyót, leesika szakadékba, a játék nem töltődik be, és lefagy, majd kilép a játékból.

  9. #69
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fensterlaszlo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    A Baba Yaga küldetéssel gond van. Már az elején, mikor Lara összefut Baba Yagával és ki lő rá egy tüzes golyót, leesika szakadékba, a játék nem töltődik be, és lefagy, majd kilép a játékból.
    Szia!

    Ennek talán több oka is lehet. Hátha a legegyszerűbb segít: próbáld meg úgy, hogy újratöltöd a legutóbbi mentéstől.

  10. #70

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Ennek talán több oka is lehet. Hátha a legegyszerűbb segít: próbáld meg úgy, hogy újratöltöd a legutóbbi mentéstől.
    Hali!
    Sajnos úgy se megy. Próbáltam gyors utazással is betölteni a bejáratnál lévő táborhelyet, a játék újra telepítésével is, de semmi. A tombraiders.hu oldalon a végigjátszásoknál az, "Endurance mode" mit takar?
    A játékot még nem vittem végig.

Oldal: 7 / 18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •