Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718
Eredmény: 171 - 176 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #171

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Lenne egy kérdésem végig játszottam aRise Of Tomb Raidert,de nem csináltam végig pár kihívást.
    Szóval vissza utaztam a Path Of the Deathless pálya második tábortüzéhez.A feladat az,hogy 6 hordot fel kell robbantani,hogy felettük az égők meggyulladjanak.
    Ezt megcsináltam a problémám a következő nem tudok eljutni egyetlen tábortűzhöz sem .
    Visszafele nem tudok menni,mert kötélen csúsztam utána úgy estem le a pályaszakaszra(Vissza nem ugrik magasan van a kötél).
    Előre fele nem tudok menni,mert egy sziklarésen kellene átbújni,de az nekem eltűnt.
    Hogy tudok kijönni erről a pályáról?
    Xbox one-nal játszom.
    A válaszokat előre is köszönöm!

  2. #172

    Alapbeállítás

    Ha átmentél a kirobbant kapun, és szétlőtted mind a hat hordót, akkor ne tábortüzet keress, hanem menj át a következő pályára. Majd ott lesz mindjárt egy tábortűz.
    Tehát:
    Menj fel a lépcsőn, ugrás a jégfalra, mássz fel rajta, menj át a sziklarésen, csússz le, majd köteles ugrással ugorj egyet. De ez már nem jön össze, lezuhansz. Egy csontit pillantasz meg a jég alatt. Feltápászkodsz, és elindulsz a következő pályára.

  3. #173

    Alapbeállítás

    Köszi a gyors választ!
    De mint írtam nincs sziklares . Hiába mászók fel arra a parkanyra . Pedig már egyszer átmentem rajta.

  4. #174
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Próbálj meg nem előre menni, hanem visszafelé. Elvileg el tudod érni a kötelet, csak fel kell mászni - ebben a videóban látszik, merre kell menni.

  5. #175

    Alapbeállítás

    Szia!Köszi közben megtaláltam ,igen visszafele kellett mennem.

  6. #176
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy meglett, további jó játékot!

Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 8161718

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •