Oldal: 17 / 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #161

    Alapbeállítás

    Azt is megpróbálhatod, hogy visszaállítod a gyári beállításokra a gombokat, és úgy oldod meg. Lehet az is, hogy összeakadtak a billentyűk.

  2. #162

    Alapbeállítás

    köszi már azt is ki próbáltam de semmi
    sajnos ezt úgy veszem észre ki kell hagynom

  3. #163
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Igen, a jobb egérgombbal tudsz fejest ugrani, miközben futsz a szikla vagy deszka pereme felé. Sajnos néha elég kényes, én az egyik lentebbi ugrással (a gyülekezőhely mellett) iszonyatosan szenvedtem, mert nagyon ki kellett centizni. A többi helyen nem volt ilyen durva. Esetleg próbálj meg egy másik deszkát, hátha ott sikerül, és akkor már tudni fogod, hogy kell. (Lehet, nem így van, de úgy vettem észre, hogy ha 30-nál kevesebb FPS-ed van, az is nehezíti a folyamatot, úgyhogy ha nincs annyi, ideiglenesen vegyél vissza a grafikai beállításokból vagy ha kell, akár a felbontásból is.)

  4. #164

    Alapbeállítás

    Igen, a felbontással is lehet baj. A TR2003-ban a farkasos harcnál csak úgy ment, ha levettem a felbontást. Lehet itt is számít.

  5. #165

    Alapbeállítás

    hát max beállitás mellet 75 és felette van az fps azzal nincs baj. még ma meg próbálom de ha nem megy akkor abba hagyom ezt a fejes ugrást kár hogy szarul csinálták meg

  6. #166

    Alapbeállítás Croft Birtok Vérkötelék pálya

    Hellosztok!
    A Croft Birtok Vérkötelék pályán játszom. Ott tartok mikor a hálószobában, műteremben járok, és olvas Lara egy piros kockás képről amit meg is találtam.
    Utána küld a dolgozószóbába, nyitni Croft széfjét. Most már engedi, hogy megadjak kombinációt, de a piros téglalap szerinti elhelyezés nem ad jó választ.
    Azt szeretném megtudni mi a helyes kombináció és, hogy honnan van a helyes kombináció?
    A segítséget előre is köszönöm:
    Üdv: Kara

  7. #167

  8. #168

    Alapbeállítás Croft birtok felfedezése

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kara! Nem tudod hol találod az oldalon a végigjátszást?
    Hát itt: https://tombraiders.hu/trgames/rise-...raider?id=1550
    Hello OBig!
    Köszi a segítséget. Már csak egy ereklyét kell megtalálnom 53-at találtam az 54-ből. Dokumentumokat mindet megtaláltam. 98%-nál járok.
    A végig játszás magyar kommenttel: azt írja (Ez a videó nem érhető el).
    A végig játszás magyar kommenttel (felirattal) elérhető lesz a közel jövőben?
    A segítséget előre is köszönöm:
    Üdv: Kara

  9. #169

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A végig játszás magyar kommenttel (felirattal) elérhető lesz a közel jövőben?
    Valószínüleg többé ez nem lesz elérhető!

  10. #170

    Alapbeállítás Magyar feliratos végigjátszás.

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínüleg többé ez nem lesz elérhető!

    Köszönöm a választ OBig.
    Sajnálom nem értem, hogy miért?
    Üdv: Kara

Oldal: 17 / 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •