Oldal: 4 / 18 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #31
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az egész játékot egy az egyben sajnos nem, de fejezetenként végig lehet vinni az Expedíciók menüben, a Chapter Replay Elite funkcióval

  2. #32

    Alapbeállítás

    Sziasztok nekem lenne 1 olyan problémám hogy nem tudom használni a robbanó nyilt pedig meg van a hozzá való anyag elvileg.
    Mikor leülök a tábortüzhöz és meg nyitom az inventoryt vörös meg a méreg nyil is a tüzet mutatja csak.
    A tüznyilat tudom használni egér váltással mert pcs vok de a többi valamiért ne,és nem is mutatja csak a tűznyilat.
    Most bekéne robbantanom 1 kaput hogy továb jussak a történettel, ez a tábortűz után van amikor átugrok a hídon.
    Már majdnem maxos a bagem de így se engedi használni a robbanó nyilat.
    Valaki tudna segíteni ebben a problémában előre is köszi.
    Utoljára módosítva: Demon555 által : 2016-06-23 11:41

  3. #33

    Alapbeállítás

    Szia!

    Az 1-es gombbal veszed elő a nyilat. (Persze a jobb egérgombbal is előveheted, ha épp a nyíl van aktiválva.) Ha elővetted, az 1-es gombbal tudsz váltani a mérgező, tüzes, vagy robbanó nyíl között.
    A középső egérgombbal tudod kilőni az alternatív lőszereket.
    Ha nincs robbanós nyilad, ha már ott vagy a tábortűznél, ülj le, és az Eszköztár,-- Lőszer menüben tudod feltölteni magadat.
    Ha ez volt a baj.

  4. #34

    Alapbeállítás

    Köszönöm a gyors segítséget, váltani nem tudtam a nyilak között de már tudok még egyszer köszi.

  5. #35

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Nekem is a nyilaimmal van bajom (PC) Nem megy a váltás a normál és mérgezett között így maci uraság mindig lenyom.
    Egyes gombbal nem vált csak ugrál az ikonja de nem rakja be középső egérgomb nem csinál semmit. :/

  6. #36

    Alapbeállítás

    Egyáltalán van mérgező nyilad? Nem 0- van az ikonon? Ha nincs, töltsd fel magadat, akár egy tábortűznél is lehet.
    A macihoz meg nem feltétlenül kell mérgező nyíl. Lehet türelemmel is. Belelősz kettőt, kirohansz, el amerről jöttél. A maci megunja az üldözést, és visszamegy a barlangjába. Megint pár lövés neki, és így lassan kinyiffan.

  7. #37

    Alapbeállítás

    Szia
    Igen van nyilam 2, hát lehet az lesz akkor mert valahogy nem vált át de ez a későbbiekben is probléma lehet majd szerintem.
    Köszi a Választ

    UPDATE

    Szar volt az egér és ennél a Gamnél jött ki a hiba nem mükszik a görgő lenyomás nála orvosoltam egy másik egérrel és tovább is vittem
    Utoljára módosítva: Throrandor által : 2016-07-02 19:51

  8. #38

  9. #39

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Egész jól haladok a játékban csak egy problémám volna, hogy amikor kinyitok egy ládát (v. bőrönd) és valamilyen tárgy van benne akkor megmutatja kinagyítva, Lara mond egy-két dolgot róla és írja a játék hogy forgassam el további információk felfedezéséhez megcsinálom és ez működik, DE mikor olyan tárgy van amin nincs titkos(rejtett) információ hanem csak megmutatja és lehet forgatni NA itt elakadok. Forgatom mindenfelé a tárgyat, de nem tudok innen kilépni, hiába nyomkodom a bal felső sarokban a nyilat, nem csinál semmit. Kénytelen vagyok ALT+F4 -el kilépni a programból és újraindítani. Nem fagyot le a játék csak egyszerűen itt meg áll. Kérem segítsetek, mert idegbajt kapok ettől. Nagyon TUTI egyébként a játék.
    Segítségeteket előre is köszi !

  10. #40
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Én mindig az Esc gombbal szoktam kilépni az ereklyenézegetőből, azt esetleg próbáltad már a nyíl helyett? Illetve kezdettől fogva ilyen volt, vagy csak mostanában jött elő a probléma? (Érdekes, korábban már írt valaki ugyan ezzel a problémával kapcsolatban, de hiába keresgélek, nem találom nyomát, hogy bárki másnál előfordult volna ilyen.)

Oldal: 4 / 18 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •