Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #81
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Szia Kara!

    A Croft Birtokot nagyon egyszerűen el tudod érni, csak menj a főmenübe és ott lesz. A begyújtást pedig - alapesetben - az egérgörgővel lehet megtenni, viszont kell hozzá rongy. Nem tudom, hogy meddig jutottál el a főszálban, de a Szovjet létesítményen meg fogod találni, egészen pontosan a Rézkohóban. Onnantól kezdve már bármikor használhatod a molotov koktélt, csak legyen hozzá elég nyersanyagod.

  2. #82

    Alapbeállítás A Croft Birtok hol van?

    Hellosztok
    Köszönöm az instrukciókat drlecter, megtaláltam a rongyot, és a görgetővel meg tudtam gyújtani.
    A fő menüben nem találtam olyan menü pontot ahol a Croft birtok lenne. Nekem a fő menüben a következő menü pontok vannak, Folytatás, Játék betöltése, Új játék, Expediciók, Ranglista, Beállítások, Piactér, Kilépés, Kredit, Teljesítményteszt.
    Legújabb frissítés a Steam-en.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  3. #83

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Hát van egy elég szokatlan problémám. A komplett játékban 96%nál tartok és már csak 1 chalenget kéne megoldanom hogy a végjátékot folytassam,ami nevezetesen a csirkék karámba dobálása a Geotermal Walleyn. Bocs ha rosszul írtam Egy problémám van, jó ideje minden pályán éjszaka van bárhová is megyek,ami önmagában nem lenne akkora probléma, csak itt most akadály mivel a csirkék csak nappal jönnek elő,ezért nem tudom megcsinálni a feladatot. Ami nagyon bosszantó mert ezért nem tudom 100%ban kijátszani a játékot. Ha valaki tudja esetleg mit kéne tennem ahhoz hogy újra nappal legyen a pályákon az könyörgöm írja meg!!!!!! Előre is nagyon köszönöm!

  4. #84
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok
    Köszönöm az instrukciókat drlecter, megtaláltam a rongyot, és a görgetővel meg tudtam gyújtani.
    A fő menüben nem találtam olyan menü pontot ahol a Croft birtok lenne. Nekem a fő menüben a következő menü pontok vannak, Folytatás, Játék betöltése, Új játék, Expediciók, Ranglista, Beállítások, Piactér, Kilépés, Kredit, Teljesítményteszt.
    Legújabb frissítés a Steam-en.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Igazán nincs mit, örülök, hogy végül meglett.
    A Croft Birtoknak pedig ott kellene lennie a főmenüben egy külön címként, mert onnan lehet elérni. Akkor érhető el, amikor a főjáték során Szibériába kerülsz. Egyébként megvásároltad a DLC-t? Csak azért kérdezem, mert olyat el tudok képzelni, hogy nincs meg, de valamilyen bug miatt úgy érzékeli a játék, hogy mégis megvan. Hasonló volt az Endurance/Túlélő móddal is, amikor rossz szövegablakot kaptak azok a játékosok, akiknek nem volt meg az a DLC, de a barátjuk mégis meghívta őket játszani.


    Idézet georgie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Hát van egy elég szokatlan problémám. A komplett játékban 96%nál tartok és már csak 1 chalenget kéne megoldanom hogy a végjátékot folytassam,ami nevezetesen a csirkék karámba dobálása a Geotermal Walleyn. Bocs ha rosszul írtam Egy problémám van, jó ideje minden pályán éjszaka van bárhová is megyek,ami önmagában nem lenne akkora probléma, csak itt most akadály mivel a csirkék csak nappal jönnek elő,ezért nem tudom megcsinálni a feladatot. Ami nagyon bosszantó mert ezért nem tudom 100%ban kijátszani a játékot. Ha valaki tudja esetleg mit kéne tennem ahhoz hogy újra nappal legyen a pályákon az könyörgöm írja meg!!!!!! Előre is nagyon köszönöm!
    Szia!

    Nem tudom, hogy tudok-e segíteni neked, de azért megpróbálom. Hacsak nem valamilyen komolyabb bug lenne a hiba oka, akkor esetleg megpróbálhatod azt, hogy a Geotermikus Völgy valamelyik tábortüzéhez képest egy nem túl messzebb lévő tábortűzhöz "gyorsutazol", pl.: Akropolisz vagy Szovjet létesítmény, majd pedig vissza a Völgybe. Talán az segíthet neked, ha megpróbálsz a távolsággal játszadozni. Ezt már a Rebootban is el lehetett játszani. Ugyanis ha túl messze mész el, majd térsz vissza, akkor a játék úgy veszi, hogy eltelt egy nap, tehát voltaképpen megint éjszaka lesz. Egyébként nekem sokszor volt olyan, hogy amikor betöltöttem a legutóbbi mentésemet, ami pont a Völgy alaptábora volt, akkor a játékban automatikusan éjszaka volt, ezért először a távolsággal kellett játszadoznom, mivel jobban szerettem nappal közlekedni.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-12-11 22:04

  5. #85

    Alapbeállítás

    Szia! Köszönöm hogy próbáltál segíteni Sajnos a módszer nem segít,tényleg makacsul beleragadtam a problémába,de most már feladom,és végigviszem a játékot,aztán majd újra nekifutok nehezebb fokozaton és akkor már odafigyelek hogy elsők között oldjam meg a tyukos részt. Igazság szerint már nem is emlékszem mikor voltam utoljára napos pályán,jó régóta így tolom. Lehet hogy tényleg valami bug. Még egyszer köszönöm azért!!!

  6. #86
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet georgie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Köszönöm hogy próbáltál segíteni Sajnos a módszer nem segít,tényleg makacsul beleragadtam a problémába,de most már feladom,és végigviszem a játékot,aztán majd újra nekifutok nehezebb fokozaton és akkor már odafigyelek hogy elsők között oldjam meg a tyukos részt. Igazság szerint már nem is emlékszem mikor voltam utoljára napos pályán,jó régóta így tolom. Lehet hogy tényleg valami bug. Még egyszer köszönöm azért!!!
    Igazán nincs mit! Viszont nem hagyott nyugodni a dolog, és kicsit utánanéztem ennek. A megoldás valójában kézenfekvő, csak nem esett le. Azért van ez, mert a történet végén vagy, és még nem fejezted azt be. Tehát először fejezd be a storyt, majd utána menj vissza. Tudom és teljesen megértem, hogy nem így szeretted volna, csak hát ez egy scriptelt dolog, nem nagyon lehet változtatni rajta.

  7. #87

    Alapbeállítás A Croft birtok hol van?

    Hellosztok
    Köszi a segítséget drlecter. Legálisan van meg a Rise of the Tomb Raider. Dobozos verzió. A frissítést a Steam-en végezte. A siberia pályán már voltam, ezután megint lesz Siberia pálya, amikor aktívvá válik a Croft birtok?
    A választ előre is koszönöm.
    Üdv : Kara

  8. #88
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok
    Köszi a segítséget drlecter. Legálisan van meg a Rise of the Tomb Raider. Dobozos verzió. A frissítést a Steam-en végezte. A siberia pályán már voltam, ezután megint lesz Siberia pálya, amikor aktívvá válik a Croft birtok?
    A választ előre is koszönöm.
    Üdv : Kara
    Szia!

    Nincs mit. Kicsit pontosítok, az első nagyobb pálya neve, ami Szibériában játszódik (csakúgy mint a játék további része), a Szibériai vadon. Úgy tudom, hogy akkor aktiválódik a Croft Birtok, amikor oda először elérsz, tehát elvileg te már mehetnél is oda. És a 20 Year Celebration nevű DLC-vel is rendelkezel Steamen?

  9. #89

    Alapbeállítás

    Hellosztok
    Köszi a segítséget drlecter. Tudtommal a "20 Year Celebration" nevű frissítés van. A következő verziószámmal : v1.0 build 753.2_64. Ez a verziószám jó?
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  10. #90
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok
    Köszi a segítséget drlecter. Tudtommal a "20 Year Celebration" nevű frissítés van. A következő verziószámmal : v1.0 build 753.2_64. Ez a verziószám jó?
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Szia Kara!

    Nincs mit. Igen, a verziószám jó. Nézd már meg légy szíves ezt a linket (ne felejts el bejelentkezni). A Steam szerint a könyvtáradban van a csomag?
    http://store.steampowered.com/app/505540/

Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •