Oldal: 11 / 18 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #101

    Alapbeállítás

    Üdv mindenkinek!

    Egy picikét off téma,de igazán nem találtam ennek megfelelő helyet a fórumon.
    Lenne egy alapjátékom és hozzá egy DLC-m (20 year celebration "pack"). Akit esetleg érdekel az írjon az E-mailemre és megegyezünk az árban.
    Azért lett eladó,mert két példányba van meg - szerencsére -

    Üdv!

  2. #102

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Én nem tapasztaltam semmi rendkívüli irányításbeli problémát. A kérdésedre válaszolván, simán merülni a jobb egérgombbal lehetséges, azonban ha opcionális sírról van szó, akkor lehet, hogy kell hozzá egy bizonyos tárgy is, amit a főszálban kicsit később lehet megszerezni. Próbáld meg először a sima jobb egérgombos változatot, abból tudni fogod.
    Köszi a segítséget drlecter.
    Üdv : Kara

  3. #103

    Alapbeállítás A geometrikus völgy végén opcionális sír

    Hellosztok.
    A geometrikus völgy végén tartok egy opcionális sirnél. Videó lejátszást sajnos ehhez a részhez nem találtam. A szöveges lejátszásnál ezt írja.
    "Most jön a kicsit nehezebb rész. Lőj egy kötelet a vízesés mögötti másik hajóra, és rántsd meg. Futás, ugrás hajóra, de egészen a kötéldob mellé állj. Gyorsan lőj egy kötelet a szemközti oszlopra, és gyorsan kösd a kötéldobra. A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz. Bizony, végre partot értél. Hányszor loccsant ki a fejed? "
    Nekem kiloccsant már egy párszor a fejem. Azt írja "A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz." de én nem találok semmilyen tekerentyűt a ladikon amivel partra vontathatnám a ladikot.
    A játék egyharmad részénél tartok 33%.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Utoljára módosítva: kara által : 2016-12-22 19:41

  4. #104
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok.
    A geometrikus völgy végén tartok egy opcionális sirnél. Videó lejátszást sajnos ehhez a részhez nem találtam. A szöveges lejátszásnál ezt írja.
    "Most jön a kicsit nehezebb rész. Lőj egy kötelet a vízesés mögötti másik hajóra, és rántsd meg. Futás, ugrás hajóra, de egészen a kötéldob mellé állj. Gyorsan lőj egy kötelet a szemközti oszlopra, és gyorsan kösd a kötéldobra. A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz. Bizony, végre partot értél. Hányszor loccsant ki a fejed? "
    Nekem kiloccsant már egy párszor a fejem. Azt írja "A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz." de én nem találok semmilyen tekerentyűt a ladikon amivel partra vontathatnám a ladikot.
    A játék egyharmad részénél tartok 33%.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Szia kara!

    Csináltunk róla videóvégigjátszást, itt lesz hozzá a link. 29:25-től nézd végig azt a részt, és meg fogod tudni csinálni.

  5. #105

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Csináltunk róla videóvégigjátszást, itt lesz hozzá a link. 29:25-től nézd végig azt a részt, és meg fogod tudni csinálni.
    Szia drlecter.
    Köszönöm szépen a segítséget, és a végig játszást róla. Rossz ladikkal próbáltam, azon nem volt tekerentyű. Egy párszor kilottyant Lara feje, de azért sikerült.
    Üdv : Kara

  6. #106
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia drlecter.
    Köszönöm szépen a segítséget, és a végig játszást róla. Rossz ladikkal próbáltam, azon nem volt tekerentyű. Egy párszor kilottyant Lara feje, de azért sikerült.
    Üdv : Kara
    Szia kara!

    Semmiség, örülök, hogy meglett végül! Azon a részen nekem is meghalt párszor Lara.

  7. #107

    Alapbeállítás Hegygerinc:

    Hellosztok
    A 17 rész a "Szovjet létesítmény #06" végénél Gyorsutazás van a "Hegygerinc" táborba. A 18. rész a "Geometrikus Völgy #05"-ba. Én is megléptem gyorsutazással a "Hegygerinc táborba".
    De a 18. rész teljesen más pályarészt ad. 51%-nál járok.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Utoljára módosítva: kara által : 2016-12-29 13:09 Oka: Pontosítás

  8. #108

    Alapbeállítás A Hegygerinc táborba

    Hellosztok

    Boldog új évet mindenkinek.

    Az előző hozzászólásommal kapcsolatban, a játék során azért szoktam utólag rendszeresen megnézni a végig játszást, mert nem e hagytam valamit ki a játék folyamán.
    Most meg teljesen meg vagyok zavarodva, hogy a 18. pályarész mást ad a 17. pályarész végénél a Hegygerinc táborba utazás után.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  9. #109
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok

    Boldog új évet mindenkinek.

    Az előző hozzászólásommal kapcsolatban, a játék során azért szoktam utólag rendszeresen megnézni a végig játszást, mert nem e hagytam valamit ki a játék folyamán.
    Most meg teljesen meg vagyok zavarodva, hogy a 18. pályarész mást ad a 17. pályarész végénél a Hegygerinc táborba utazás után.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Szia kara!

    Köszönjük szépen, boldog új évet kívánunk neked is!

    Semmi baj nem történt. Igazából nyugodtan mehetsz arra, amerre csak szeretnél, bármilyen irányban fel lehet fedezni a területet, bármikor visszatérhetsz, ha kihagytál volna valamit. Persze vannak helyek, ahová kell majd valamilyen speciális tárgy is, de azokat a főszálban úgyis megtalálod majd. A végigjátszást meg utána is megnézheted ellenőrzésképpen. Jó kalandozást!

  10. #110

    Alapbeállítás Toronyugrás.

    Hellosztok
    Amikor Lara magasból a vízbe ugrik, (Toronyugrás). Akkor az én Larám simán csak ugrik, és nem megy olyan szépen fejjel a vízbe.
    A kérdésem az volna, Lara hogyan tud olyan szépen toronyugrást végezni?
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

Oldal: 11 / 18 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •