Oldal: 16 / 16 ElsőElső ... 6141516
Eredmény: 151 - 158 (158) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

Alapbeállítás

Ó ez mitől lett ilyen?

Még egyszer- próbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlővel is megfeszítettem a kotelet, és a mutató ujjam lassan ínhüvely gyulladás gyanús, annyiszor lenyomtam az E-t de csak nem akar kipattanni az a vacak csörlő.Már vagy 50x egymás után rápróbáltam de nem pattan ki sehogy sem.

Adminisztrátor drlecter logója
    Üzenetek
    761
    Blog bejegyzések
    8

Alapbeállítás

Idézet fisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó ez mitől lett ilyen?

Még egyszer- próbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlővel is megfeszítettem a kotelet, és a mutató ujjam lassan ínhüvely gyulladás gyanús, annyiszor lenyomtam az E-t de csak nem akar kipattanni az a vacak csörlő.Már vagy 50x egymás után rápróbáltam de nem pattan ki sehogy sem.
    Van-e késed? Mert azt is használni kell annál a résznél. A kést a főszál során kapod meg, a gulágos részben, szóval ha nincs meg, akkor nem vagy már messze tőle. És az sem mindegy, hogy mikor vágod el a kötelet a csörlőn. De ha nem menne valamiért, akkor a korábbi linkben ott van a videóvégigjátszásunk is róla.

És sajnos nem tudjuk, hogy miért ilyenek az ékezetek bizonyos posztokban, nemrég a szolgáltatónál volt valami, amit nem bírt a fórum. Elnézést érte, igyekszünk utánajárni.

Alapbeállítás

Szia drlecter!

Köszönöm a válaszod- késem az nincs- tehát ez a baj
    Majdcsak lesz egyszer

Adminisztrátor drlecter logója
    Üzenetek
    761
    Blog bejegyzések
    8

Alapbeállítás

Idézet fisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia drlecter!

Köszönöm a válaszod- késem az nincs- tehát ez a baj
    Majdcsak lesz egyszer
    Szia fisi!

Nemsokára meg lesz az is, biztos vagyok benne.

Felfedező Mephizto12 logója
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    166

Alapbeállítás

Sziasztok!! Küzdök mint disznó a jégen ezzel a Baba Yaga val. A Gulágon már réges régen túl jutottam. Lassan már az Elveszett városnál vagyok. De Baba Yaga még mindig sehol. Külön feltételek mindent összegyűjteni? Vagy mikor fogom megkapni azt a küldetést és hol?? Ne haragudjatok, hogy ezzel rágom a fületeket, de kicsit kezd idegesíteni A lila bikafej sehol se világít a térképen.

Alapbeállítás

Az orosz bázison, az öreg malomnál, ott kell kinyitni egy ruhásszekrényt.
    Bármikor viszaautazhatsz oda a Malévvel.

Felfedező Mephizto12 logója
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    166

Alapbeállítás

AZ odaáig rendben, de se a villogó bika fej nincs a térképen , se a szekrény nincs a malomnál, amibe ez a "Nadia" van vagy kicsoda. Kezdjek teljesen új játékot? Vagy töröljem le és telepítsem újra.

Alapbeállítás

Akkor neked nincs meg az a kiegészítő. Egyértelműen nincs meg.

Oldal: 16 / 16 ElsőElső ... 6141516

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •