Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen

Téma: Általános Lara Croft: Relic Run társalgó

  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Általános Lara Croft: Relic Run társalgó

    Minden Lara legújabb végtelen futós játékáról.

    Ki hogy teljesített?
    Hamarosan jön a Mountain Pass is új járművel, átkokkal, új boss is lesz benne, és a pálya állítólag egyfajta tisztelgés lesz majd a Tomb Raider II előtt!

  2. #2

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok nagy mobilon játszós típus, de ezt ki kellett próbálni, mert hát mégis csak Lara...
    Relikviákkal jelenleg így állok: Jungle Temple 20/20, Desert Ruins 10/20.

    Részemről 0 anyagi ráfordítással játszom, így elég lassan gyűlnek az ankh-ok és a gyémántok.
    Megfigyeléseim:
    -Ha csak lehet reggel-délben-este indítani egy runt, a supply drop miatt.
    -Minden nap benézni a Store-ba a gyémántvásárláshoz és nyomni egy visszát, gyakran felajánlja, hogy egy videóért ad 5 gyémántot.
    -Gyűjteni az ankh-okat és szinte csak a végén felhasználni, az utolsó relic-eknél, mert azokat már nagyon nehéz megszerezni.

    Az átkok sajna kimaradnak nekem, mert nem játszák az ismerőseim

  3. #3
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem vagyok nagy mobilon játszós típus, de ezt ki kellett próbálni, mert hát mégis csak Lara...
    Relikviákkal jelenleg így állok: Jungle Temple 20/20, Desert Ruins 10/20.

    Részemről 0 anyagi ráfordítással játszom, így elég lassan gyűlnek az ankh-ok és a gyémántok.
    Megfigyeléseim:
    -Ha csak lehet reggel-délben-este indítani egy runt, a supply drop miatt.
    -Minden nap benézni a Store-ba a gyémántvásárláshoz és nyomni egy visszát, gyakran felajánlja, hogy egy videóért ad 5 gyémántot.
    -Gyűjteni az ankh-okat és szinte csak a végén felhasználni, az utolsó relic-eknél, mert azokat már nagyon nehéz megszerezni.

    Az átkok sajna kimaradnak nekem, mert nem játszák az ismerőseim
    Jól haladsz!
    Igen, supplyt 6 óránként ad, de nekem már egy jó ideje nem ajánlja fel azt az 5 gyémántot, nem is próbálkozom már.

  4. #4

    Alapbeállítás

    Közben rájöttem, hogy a régi oldal fórumára írtam
    Ez volt a könyvjelzőmben.

    Volt, hogy pár napig nekem sem dobta az 5 gyémántot, de aztán visszatért

  5. #5
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Réginek nem régi, még működik. Ki átment, ki maradt, mindenki ahogy jónak érzi.

    Én szintén nem költöttem rá egy vasat se, a bossok megöléséből nagyon jól meg lehet élni. Egy boss killért 10 gyémántot kapsz és a jutalom egyre nő, ha egy futás alatt több bosst is megölsz. Harmadik alkalommal már 25 gyémántot ad, ha jól emlékszem.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Az már tényleg jó fizetség! Én sajna nem vagyok ennyire pro, még csak a t-rex volt meg, az is csak egyszer egy run alatt

  7. #7
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Majd belejössz Én egy jó darabig egyszer se tudtam megölni, de felfejlesztett crossbow-val sokkal könnyebb. Érdekes módon a T-Rexet jóval nehezebb legyőzni, mint a sivatagi bosst, sokszor már csak egyszer ad lehetőséget arra, hogy lőhessem. :/

    Végigpörgettem a stáblistát, találtam egy kis érdekességet:



    Egyetlen T-Rex sem sérült meg a játék készítése során

  8. #8

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Látom annyira nem pörög a téma, de azért lenne egy kérdésem:

    Nem tudjátok véletlenül, illetve nem hallottatok bármiféle információt arról, hogy a Mountain Pass pálya mikor válhat elérhetővé?

    Bízom benne, hogy nem lesz fizetős...

  9. #9

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a T-Rexet jóval nehezebb legyőzni, mint a sivatagi bosst, sokszor már csak egyszer ad lehetőséget arra, hogy lőhessem. :/

    Ez engem is idegesít :/ Eljutsz odáig, nagy nehezen, aztán meg csak nem jön össze....

  10. #10
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Mivel maga a játék ingyenes, nem hiszem, hogy ez a pálya külön fizetős lenne. Sajnos még mindig semmi hír nincs, hogy mikor jelenik meg, csak egy érdekesség, kiszivárgott egy tervrajz. Remélem, ez azt jelenti, hogy hamarosan játszhatunk is vele, már ideje lenne...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •