Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 35 (35) összesen

Téma: Általános Lara Croft: Relic Run társalgó

  1. #31
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Akinek még van kedve játszani, Halloween alkalmából 40%-kal olcsóbbak az ankhok, és feleannyi pénzért lehet átkokat szórni:



    Személy szerint én hozzá se nyúltam azóta az egészhez, olyan mértékben fogynak a medik és a kevlar vestek, hogy hamar kifogynék a nehezen összegyűjtögetett játékbeli pénzemből. Egyelőre jegelem a játékot én is.

  2. #32
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek még van kedve játszani, Halloween alkalmából 40%-kal olcsóbbak az ankhok, és feleannyi pénzért lehet átkokat szórni:



    Személy szerint én hozzá se nyúltam azóta az egészhez, olyan mértékben fogynak a medik és a kevlar vestek, hogy hamar kifogynék a nehezen összegyűjtögetett játékbeli pénzemből. Egyelőre jegelem a játékot én is.
    Nekem kb végigvihetetlen, mert szinte az összes pénzemet a barátaim elátkozására költöttem (Ezúton is bocsánat )
    Viszont annyira hamar jönnek a harcok, és annyira gyorsan fogynak a cuccok, hogy tényleg lehetetlenség gyűjtögetni - game over.

  3. #33

    Alapbeállítás

    Időközben kipróbáltam az általam korábban részletezett játékállás kimentéses dolgot (új rendszert telepítettem a telefonomra) és jelentem tökéletesen működik.

  4. #34
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Jó tudni, hogy létezik ilyen megoldás, és működik
    Aki PC-n játssza BlueStacks-en keresztül, ott szintén ki lehet másolni a mentést ES File Explorerrel, párszor már nagyon jól jött (hamarosan írok is róla egy rövid útmutatót).

  5. #35
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Azt kell mondjam, hogy személy szerint úgy vettem észre a legutóbbi mikulásos frissítés óta, hogy sokkal jobb cuccokat kapok a hat óránkénti supply dropoknál

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •