Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (35) összesen

Téma: Általános Lara Croft: Relic Run társalgó

  1. #11

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Aki Facebook bejelentkezéssel játszik és nem zavarná, megtenné, hogy felvesz FB-on ismerősnek, hogy az ezzel kapcsolatos achievement-eket meg tudjam/tudjuk szerezni?
    Elég csak erre az időre ismerősnek lennünk természetesen.
    Kamu FB-om van, Miatt Csak Játék néven.

    Megköszönöm, aki segít benne.

    Egyébként nagyon jól el lehet lenni vele, bár Snapi 800-on is képes szépen beakadozgatni, meg a telefont is keményen izzasztja meg meríti, de végülis korrektül is néz ki a játék, azt meg kell hagyni.

  2. #12
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Szívesen segítek, rég kaptam már én is átkokat a játékban. Írtam üzenetet.

  3. #13

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a segítséget itt is, meg is lettek időközben az átkos achievement-ek (gondolom te voltál ebben a segítségemre Matie, bevallom még csak most fogom tisztázni ezt, hogy akkor most ki is segített nekem a fórumról. )!

    Többiekhez is:
    Van közületek valaki, aki a War-Drobe achievement-et meg tudta szerezni?
    Ugye hordani kéne legalább egyszer mind az 5 ruhát, de én már mindet hordtam legalább egyszer és hármat mutat csak a számláló ennél az achi-nél. :S
    Lehet írok majd ezzel kapcsolatban a support-ra, mert gyanús, hogy ez bug-os.

  4. #14
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fery02 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a segítséget itt is, meg is lettek időközben az átkos achievement-ek (gondolom te voltál ebben a segítségemre Matie, bevallom még csak most fogom tisztázni ezt, hogy akkor most ki is segített nekem a fórumról. )!

    Többiekhez is:
    Van közületek valaki, aki a War-Drobe achievement-et meg tudta szerezni?
    Ugye hordani kéne legalább egyszer mind az 5 ruhát, de én már mindet hordtam legalább egyszer és hármat mutat csak a számláló ennél az achi-nél. :S
    Lehet írok majd ezzel kapcsolatban a support-ra, mert gyanús, hogy ez bug-os.
    Ha jól tudom, akkor megoldható a problémád úgy, hogy frissíted a játékot valamelyik patchel és átírja 4-re a számot.

  5. #15

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom, akkor megoldható a problémád úgy, hogy frissíted a játékot valamelyik patchel és átírja 4-re a számot.
    Köszi a segítséget, de előbb megvárom most már a szupport válaszát a dologra! Végül időközben megírtam nekik is a problémát.

    Az meg, hogy "patch-elnem" kéne a játékot (androidon játszom), azt jelentené, hogy valami internetről letöltött apk-val írjam felül az alapból legfrissebb verziós játékot?
    Nem hangzik túl szimpatikus lépésnek ez, majd max akkor próbálom ki, ha az az 1 achi fog már csak hiányozni (azon kívül már csak 2 másik hiányzik, ebből az "élj túl 25 ingát egy futás alatt" lesz a legkeményebb).

  6. #16
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nincs mit

    Igen, valószínűleg a patch szó nem a legjobb választás volt, úgy értettem, hogy updateld, vagy frissítsd. Nekem anno működött. Elvileg amúgy mindegy, hogy milyen verzión játszod, az update az mindenhol update. Bár az is lehet, hogy mindegyik frissítés kell, mert egymásra épül, és ha egy is kimarad, akkor valami nem lesz jó.
    És ok, az a biztos most már. Huh, nekem az még nem sikerült, sok sikert hozzá

  7. #17
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet fery02 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a segítséget itt is, meg is lettek időközben az átkos achievement-ek (gondolom te voltál ebben a segítségemre Matie, bevallom még csak most fogom tisztázni ezt, hogy akkor most ki is segített nekem a fórumról. )!
    Igen, én voltam a bűnös Sok sikert a többihez is!

    A War-Drobe nekem gond nélkül működött. Érdekes, nem 5 ruhát kellene kérnie, hanem csak négyet. Volt egy frissítés még mielőtt belerakták volna a klasszikus öltözetet, abban átírták a követelményt 5-ről 4-re. Az utána lévő frissítésben adták hozzá az ötödik ruhát. Lehetséges, hogy valahogy kimaradt a korábbi frissítés? Hátha a support a segítségedre lesz ezzel kapcsolatban...

  8. #18

    Alapbeállítás

    Fura hogy írjátok ezt az "egymásra épülő frissítes" dolgot, ugyanis Androidon tudtommal jó ideje már intelligensen működik a Play áruházból való letöltés, miszerint egy applikációt ha letöltünk (jelen esetben ez a játék ugyebár), akkor azt kompletten tölti le, nincs is lehetőség pl korábbi verziók telepítésére, mindig csak az aktuális kiadás érhető el.
    Neten lehet persze keresgélni meg próbálgatni kétes eredetű különféle verziós .apk telepítőcsomagokat, de ha lehet hivatalos úton szeretnék eljárni mindenképp, máskülönben olyan kalózkodás érzésem lenne (még ha elméletben nem is történne közben ilyesmi).

    Válaszolt is már közben egyébként a support, tanácsolták, hogy két telefon újraindítás között állítsam le, majd töröljem a Play Áruház adatait és gyorsítótárát és mindezek után próbáljam ki a játékot, ha szükséges, akkor mind az 5 ruhával újrajátszva játékokat.
    Sajnos ez továbbra sem segített, szóval itt valami más lesz a dolog hátterében.


    De hogy valami örömmel szolgáljak (mondjuk ez persze számomra öröm inkább csak).
    Meg lett a "25 inga csapda" acsi!!!

    Ma sikerült nyomni egy 8 695 709 pontos kört 32,21 km-t futva és bőven teljesítettem benne a kritériumot. Meg is lepődtem, hogy az achi felvillanása után milyen megkönnyebbültem cikáztam a későbbi ingák között. Ugye onnantól már lement a vállamról a teher, felszabadulva könnyebben ment minden.
    Hozzáteszem ahhoz a menethez még, hogy az alap ruhával játszottam, 115 gyémántot hoztam össze T-rex-ek leölésével és az utolsó percekben támadó sima (lilás színű) ellenfeleknek már 3 lövés kellett maxra tuningolt íjpuskából, így elég gyorsan fogyódhatott a medipakkom (nem is csekkoltam a végén, hogy most hogy állhatok vele).

    Szóval már csak a War-Drobe acsin kívül már csak egy érme gyűjtős acsi hiányzik (az majd magától meglesz napokon belül) és ha minden sikerülni fog nagyon büszke leszek magamra.

  9. #19
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fery02 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fura hogy írjátok ezt az "egymásra épülő frissítes" dolgot, ugyanis Androidon tudtommal jó ideje már intelligensen működik a Play áruházból való letöltés, miszerint egy applikációt ha letöltünk (jelen esetben ez a játék ugyebár), akkor azt kompletten tölti le, nincs is lehetőség pl korábbi verziók telepítésére, mindig csak az aktuális kiadás érhető el.
    Neten lehet persze keresgélni meg próbálgatni kétes eredetű különféle verziós .apk telepítőcsomagokat, de ha lehet hivatalos úton szeretnék eljárni mindenképp, máskülönben olyan kalózkodás érzésem lenne (még ha elméletben nem is történne közben ilyesmi).

    Válaszolt is már közben egyébként a support, tanácsolták, hogy két telefon újraindítás között állítsam le, majd töröljem a Play Áruház adatait és gyorsítótárát és mindezek után próbáljam ki a játékot, ha szükséges, akkor mind az 5 ruhával újrajátszva játékokat.
    Sajnos ez továbbra sem segített, szóval itt valami más lesz a dolog hátterében.


    De hogy valami örömmel szolgáljak (mondjuk ez persze számomra öröm inkább csak).
    Meg lett a "25 inga csapda" acsi!!!

    Ma sikerült nyomni egy 8 695 709 pontos kört 32,21 km-t futva és bőven teljesítettem benne a kritériumot. Meg is lepődtem, hogy az achi felvillanása után milyen megkönnyebbültem cikáztam a későbbi ingák között. Ugye onnantól már lement a vállamról a teher, felszabadulva könnyebben ment minden.
    Hozzáteszem ahhoz a menethez még, hogy az alap ruhával játszottam, 115 gyémántot hoztam össze T-rex-ek leölésével és az utolsó percekben támadó sima (lilás színű) ellenfeleknek már 3 lövés kellett maxra tuningolt íjpuskából, így elég gyorsan fogyódhatott a medipakkom (nem is csekkoltam a végén, hogy most hogy állhatok vele).

    Szóval már csak a War-Drobe acsin kívül már csak egy érme gyűjtős acsi hiányzik (az majd magától meglesz napokon belül) és ha minden sikerülni fog nagyon büszke leszek magamra.
    Mivel nekem eddig sose volt androidos telefonom, ezért nem tudom hogyan működik.
    Amúgy meg nem hiszem, hogy csak neked öröm az új rekordod, szerencsére sok ember van, aki tud a másik örömének is örülni - ügyes vagy! Gratulálok! Nem lehetett könnyű...
    Ha pedig jól sejtem, az érmés acsi az egymilliós, de az előbb-utóbb úgyis meglesz magától.

  10. #20

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel nekem eddig sose volt androidos telefonom, ezért nem tudom hogyan működik.
    Amúgy meg nem hiszem, hogy csak neked öröm az új rekordod, szerencsére sok ember van, aki tud a másik örömének is örülni - ügyes vagy! Gratulálok! Nem lehetett könnyű...
    Ha pedig jól sejtem, az érmés acsi az egymilliós, de az előbb-utóbb úgyis meglesz magától.
    Köszönöm a gratulációt!

    Végül pedig meglett a megoldás a bugosnak vélt War-Drobe achi ügyében. A játék nálam valamiért nem számolt úgy tűnik korrekten, ha csak közvetlen a főképernyőn lévő hátizsák ikonból váltottam ruhát, márpedig kb mindig ott cserélgettem.
    Gondoltam kipróbálom mi lenne, ha bemennék a Store/Outfit szekcióba és ott próbálgatnám fel sorba a ruhákat. Az volt a megoldás.

    Szóval már csak igen, az az 1 millió coinos acsi hiányzik, ami ugye már piskóta. Várom a harmadik helyszínt.

    Köszönet a segítségetekért!
    Szupport is elismerésre méltó, mert legutóbb elég sok adatot bekértek tőlem, screenshot-okkal együtt, látszik, hogy érdekelte őket is a probléma.
    Természetesen nekik is megírtam a megoldást és azért ott valóban nem stimmel valami, hogy hátizsákból váltva ruhát nem számolja az achi-hoz az értékeket.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •