Eredmény: 1 - 10 (35) összesen

Téma: Általános Lara Croft: Relic Run társalgó

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Általános Lara Croft: Relic Run társalgó

    Minden Lara legújabb végtelen futós játékáról.

    Ki hogy teljesített?
    Hamarosan jön a Mountain Pass is új járművel, átkokkal, új boss is lesz benne, és a pálya állítólag egyfajta tisztelgés lesz majd a Tomb Raider II előtt!

  2. #2

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok nagy mobilon játszós típus, de ezt ki kellett próbálni, mert hát mégis csak Lara...
    Relikviákkal jelenleg így állok: Jungle Temple 20/20, Desert Ruins 10/20.

    Részemről 0 anyagi ráfordítással játszom, így elég lassan gyűlnek az ankh-ok és a gyémántok.
    Megfigyeléseim:
    -Ha csak lehet reggel-délben-este indítani egy runt, a supply drop miatt.
    -Minden nap benézni a Store-ba a gyémántvásárláshoz és nyomni egy visszát, gyakran felajánlja, hogy egy videóért ad 5 gyémántot.
    -Gyűjteni az ankh-okat és szinte csak a végén felhasználni, az utolsó relic-eknél, mert azokat már nagyon nehéz megszerezni.

    Az átkok sajna kimaradnak nekem, mert nem játszák az ismerőseim

  3. #3
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet bowgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem vagyok nagy mobilon játszós típus, de ezt ki kellett próbálni, mert hát mégis csak Lara...
    Relikviákkal jelenleg így állok: Jungle Temple 20/20, Desert Ruins 10/20.

    Részemről 0 anyagi ráfordítással játszom, így elég lassan gyűlnek az ankh-ok és a gyémántok.
    Megfigyeléseim:
    -Ha csak lehet reggel-délben-este indítani egy runt, a supply drop miatt.
    -Minden nap benézni a Store-ba a gyémántvásárláshoz és nyomni egy visszát, gyakran felajánlja, hogy egy videóért ad 5 gyémántot.
    -Gyűjteni az ankh-okat és szinte csak a végén felhasználni, az utolsó relic-eknél, mert azokat már nagyon nehéz megszerezni.

    Az átkok sajna kimaradnak nekem, mert nem játszák az ismerőseim
    Jól haladsz!
    Igen, supplyt 6 óránként ad, de nekem már egy jó ideje nem ajánlja fel azt az 5 gyémántot, nem is próbálkozom már.

  4. #4

    Alapbeállítás

    Közben rájöttem, hogy a régi oldal fórumára írtam
    Ez volt a könyvjelzőmben.

    Volt, hogy pár napig nekem sem dobta az 5 gyémántot, de aztán visszatért

  5. #5
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Réginek nem régi, még működik. Ki átment, ki maradt, mindenki ahogy jónak érzi.

    Én szintén nem költöttem rá egy vasat se, a bossok megöléséből nagyon jól meg lehet élni. Egy boss killért 10 gyémántot kapsz és a jutalom egyre nő, ha egy futás alatt több bosst is megölsz. Harmadik alkalommal már 25 gyémántot ad, ha jól emlékszem.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Az már tényleg jó fizetség! Én sajna nem vagyok ennyire pro, még csak a t-rex volt meg, az is csak egyszer egy run alatt

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •