Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (160) összesen

Téma: Tomb Raider (2015)

  1. #121
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Megan Fox szerintem csak egy playmate csaj, nem igazán színésznek való, a Transformers 1-2 be is csak mutatóba volt. csak a kinézete menne a filmhez. Meg Lara nem egy nyávogós p**a
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #122

    Alapbeállítás

    Én úgy olvastam valahol, hogy az új tr film nem élőszereplős lenne, hanem a 13-as game grafikáját követve animációval készülne el.

  3. #123
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Sakuh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy olvastam valahol, hogy az új tr film nem élőszereplős lenne, hanem a 13-as game grafikáját követve animációval készülne el.
    Nem lenne rossz, de akkor már az E3-as trailer grafijával

    UI.:
    Nem lehet hogy a game bemuatója a filmből volt kiszedve??D
    Utoljára módosítva: Rumplestillskin által : 2013-03-22 22:27

  4. #124

  5. #125
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A MGM (Metro Golden Mayer) megszerezte a Tomb Raider film jogait, így a GK Films-el karöltve vágnak majd bele a filmbe.

    Forrás

    Azért jó látni a mozgolódást - én imádtam is a TR filmeket, és most már tényleg epekedve várom az újat is.

  6. #126

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A MGM (Metro Golden Mayer) megszerezte a Tomb Raider film jogait, így a GK Films-el karöltve vágnak majd bele a filmbe.

    Forrás

    Azért jó látni a mozgolódást - én imádtam is a TR filmeket, és most már tényleg epekedve várom az újat is.
    Abban azért reménykedem, hogy hosszabb életet él majd meg az új próbálkozás, mint az előző. Nekem mondjuk az első rész nagyon tetszett, de a második az már inkább olyan volt, mint egy James Bond film, női főszereplővel. Ennek ellenére az sem volt rossz, meg hát Terry karaktere jól sikerült, így végülis ott működött az, hogy Larának van valaki pár szerűsége, de összességében azért elmaradt az első résztől.
    Most már csak tényleg az a nagy kérdés, hogy ki lesz az új Lara. Az első film előtt nagyon nagy baromságok merültek fel ötletként, kíváncsi vagyok ez most is így lesz-e.

  7. #127
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nekem van egy olyan megérzésem, hogy vagy Camilla Luddington lesz, vagy pedig CGI film.

  8. #128

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem van egy olyan megérzésem, hogy vagy Camilla Luddington lesz, vagy pedig CGI film.
    Én a CGI filmen meglepődnék. Eddig azok valahogy nem igazán arattak sikert. Akár a Resident Evil, akár a Final Fantasy filmeket nézzük, mind eltűntek a süllyesztőben. A Dragon Age film nem lett rossz, de azért annál sem éreztem azt, hogy egy mozifilmet nézek, inkább olyan volt, mint egy filmsorozat dupla epizódja.

    Camilla Luddington mondjuk nem lenne rossz, de szerintem nála azért nagyobb nevet keresnének. Aztán meglátjuk. Nekem megfelelne

  9. #129
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na, végre valami hír! CGI-n én is meglepődék, de jó lenne, mert talán közelebb lenne a játékhoz (a modellek terén legalább). Ha pedig rendes film lesz, szerintem is 100%, hogy Camilla lesz a főszerepben. (Színésznő, hang, mocap, és hasonlít is.)

  10. #130

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, végre valami hír! CGI-n én is meglepődék, de jó lenne, mert talán közelebb lenne a játékhoz (a modellek terén legalább). Ha pedig rendes film lesz, szerintem is 100%, hogy Camilla lesz a főszerepben. (Színésznő, hang, mocap, és hasonlít is.)
    Én azért nem venném biztosra, mert volt már korábban is színésznő a hivatalos Lara modell, és akkor meg sem fontolták, hogy a moziban is ő legyen. Majd meglátjuk. Üzletileg nem biztos, hogy rá mernének tenni egy ekkora összegű frencsájzt egy relatíve ismeretlen színésznő vállaira.

Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •