Oldal: 12 / 16 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (160) összesen

Téma: Tomb Raider (2015)

  1. #111
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Míg az igazi film várat magára, addig már készülőben van a Raider Origins, egy rajongói rövidfilm. Mit gondoltok?


  2. #112
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Na ez tök jó.
    Az én véleményem az ilyen rajongó fan made rövidfilmekről: Szerintem nem rosszak sőt néhány nagyon is jó és akár lehetne belőle teljes estét mozifilm is ez a Raider origins első látásra klasszul néz ki.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  3. #113

    Alapbeállítás

    Nagyon komolynak néz ki! Bár ez szerintem kicsit durvább egy fan made videótól
    Spoiler!

  4. #114
    Orsi
    Vendég

    Alapbeállítás

    Így nézne ki a Tomb Raider Movie 2013

    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

  5. #115

    Alapbeállítás

    Látom, hogy itt Olivia Wilde-ot favorizálják sokan, de nekem is lenne egy javaslatom az új Lara kapcsán Szintén a House-ban szerepelt (az utolsó évadban) Odette Annable Én már a reboot előtt is őt mondtam volna inkább, mert szerintem teljesen olyan karakter a lány, mint amilyennek egy Lara Croft-nak lennie kell.

  6. #116

    Alapbeállítás

    Hát én nem favorizálom. Jolie-nak kéne 30 kilót híznia és tökéletes lenne újra.

  7. #117

    Alapbeállítás

    Odette Annable én is szivesen látnám, bár nekem csak a Cloverfieldböl, meg valami romkom-ból ismerős.

  8. #118

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én nem favorizálom. Jolie-nak kéne 30 kilót híznia és tökéletes lenne újra.
    Jolie-nak szerintem több kellene 30 kilónál

    Idézet BobaFett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Odette Annable én is szivesen látnám, bár nekem csak a Cloverfieldböl, meg valami romkom-ból ismerős.
    Romkom? Azt hiszem az talán a "Már megint te?" lehetett Kristen Bell-el. Én igazából a Breaking In című sorozatban kedveltem meg (most azt hiszem Simlisek címen fut vagy az RTL2-n, vagy a Super TV2-n) Na ott aztán tipikusan olyan Lara féle vagány karakter.

    Külföldi oldalakon amúgy mondták Jennifer Lawrence-t is. Lehet, hogy ő sem lenne rossz, de nekem akkor is Odette Annable marad a favoritom. Bár meglepődnék rajta, ha egyáltalán felmerülne a jelöltek közt a neve

  9. #119

    Alapbeállítás

    Szerintem Megan Fox is jó lenne Laranak. még Angelinára is hasonlít http://www.google.hu/search?hl=hu&si...8_IipQB9oPM%3A
    Utoljára módosítva: Dodo által : 2013-03-19 21:33

  10. #120

    Alapbeállítás

    Idézet Dodo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Megan Fox is jó lenne Laranak. még Angelinára is hasonlít http://www.google.hu/search?hl=hu&si...8_IipQB9oPM%3A
    Megan Fox nem igazán Larának való. Egyrészt az első Transformers idején még volt benne természetesség, ami mostanra totál kiveszett (nem csúnya, de teljesen műnő). Másrészt túl kurvás. Harmadrészt, míg Lara egy egészen kivételes intelligenciával megáldott csaj, Megan Fox arcáról olyan fajta sötétség sugárzik, mint egy fekete lyukból. A testalkata jó lenne a szerephez, semmi más nem.

Oldal: 12 / 16 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •