Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (94) összesen

Téma: Általános Lara Croft and the Temple of Osiris társalgó

  1. #81
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Hümm. Letoltam egy nap alatt ezt is, meg a Guardian of Lightot. Emez tetszett. Pörgősebb volt, és kevésbé tele idegesítően elhelyezett oszlopokkal, amikre muszáj ugrálni, de nem olyan könnyű landolni a pc-s förtelem keyboard irányítással... GoLban káromkodtam is egy csomót miatta.

    A sztori mindkettőn okés volt, ToO-ban viccelődtek is egymással a karakterek, néha elkuncogtam magam rajtuk. Multiban végigrohanni vicces lehet, szóló játéknak azért... nem az igazi mégsem. Ezzel az arcade stílussal jobban járt volna, ha nem lineáris a játékmenet. Állítólag ezek hivatottak valami régi TR-es érzést visszahozni?

    Mostanában sokat multiztam a TR2013-mal, a játékot is újrajátszom, (ezúttal jóval lassabban, figyelve a történetekre, beszélek a karakterekkel, stb.) továbbá olvastam pár relatíve eltalált fanfictiont is. Mondhatni elborított teljesen a Reboot. Ilyen alapon a TR2013 igenis nagyon jó játék, lehet, átformált engem is az igényeket tekintve... túl sok türelmem már nem lenne szaladgálni oda-vissza, keresni a nyamvadt, eldugott kapcsolókat, mint az OldGen részekben.

    Vissza erre a játékra. Grafika nagyon szép (pedig low-mediumon toltam...), hangulatos is, kár, hogy kb soha nem lehet megállni bámészkodni. A "rejtvények" nekem tetszettek, de helyesebb kihívásnak nevezni őket, mint ahogy angolul is van, mert ezek nem rejtvények... A bombával való navigálgatás viszont szórakoztató volt Hogy ezzel multiban mennyit lehetne ökörködni, lol.

    Lejátszottam őket (GoL, ToO), és nincs elégedettség-érzésem. Annyi maradt meg, hogy mi értelme volt ezeket kiadni, azon kívül, hogy életben tartsa a franchise-t? Hiányzik belőle a plusz, kicserélhetnénk Larát, és ugyanezt a valamit kapnánk. Ha a húzó karakter nem tudja egyedivé tenni, akkor valami nem jó, sztem.

  2. #82

    Alapbeállítás

    Lassan végzek a végigjátszás írásával, (még két, idegesító, nagy harc), de nekem még sokkal lesúlytóbb a véleményem erről.

  3. #83

    Alapbeállítás

    Nna végeztem a végigjátszással. Olyan, amilyen. Szívwesen veszem, ha valaki kiegészíti, esetleg korrigálja, ha valamit nem jól írtam.
    Viszont amit én nem tudok megcsinálni, valaki bevállalhatná.
    A szövegkönyvet magyarul.

  4. #84
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Megcsinálom azt a szövegkönyvet, ha megvan valahol leírva.

  5. #85

    Alapbeállítás

    Hát nézzetek utána angolosok, hátha meg van valahol ángolul.
    Azt se tudoim, hogy keressek rá. Textbook, script..............?

  6. #86

    Alapbeállítás

    Amíg nem kerül fel az oldalra, itt meg lehet lesni a végigjátszást: http://tombraiders.hu/osiris/vegigjatszas_alap.htm

  7. #87
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Akinek kimaradt, de szeretné pótolni:
    Lara Croft and the Temple of Osiris (Gold Edition) - 3390 Ft

    Eredeti fóliás, dobozos verzió!
    Én is innét vettem nemrég, minden tartalom megvolt hozzá, a Steam is elfogadta az alapjáték és a Season Pass kódját!
    Utoljára módosítva: TBlint által : 2015-11-23 13:25

  8. #88
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek kimaradt, de szeretné pótolni:
    Lara Croft and the Temple of Osiris (Gold Edition) - 3390 Ft

    Eredeti fóliás, dobozos verzió!
    Én is innét vettem nemrég, minden tartalom megvolt hozzá, a Steam is elfogadta az alapjáték és a Season Pass kódját!
    Köszi, ez eddig kimaradt nekem, mert kicsit sokalltam az eredeti árát. Ahogy hallottam, igen kevés tartalom jutott bele, meg optimalizálatlan is. De ennyiért jöhet!

  9. #89
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Csak kezdeti állapotában volt optimalizálatlan. Azóta a javításokkal változott a helyzet. A Season Pass (amit a Gold verzió is tartalmaz) pedig csak tovább bővítette a tartalmat, szóval annyira már nem is rövid.

  10. #90
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak kezdeti állapotában volt optimalizálatlan. Azóta a javításokkal változott a helyzet. A Season Pass (amit a Gold verzió is tartalmaz) pedig csak tovább bővítette a tartalmat, szóval annyira már nem is rövid.
    Köszi a felvilágosítást!
    Azóta sikerült beszereznem, és ugyan még nem értem a végére, de nem csalódtam.

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •