Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (94) összesen

Téma: Általános Lara Croft and the Temple of Osiris társalgó

  1. #61

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen géped van? :O
    drága
    a videokártya fontos neki gondolom. az nekem egy EVGA GTX 770 SC 2GB (ezen kívül i7-4790k, 2x4GB ram, SSD, vízhűtés...)
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  2. #62
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Paks.

    Hogyne lenne a Rise PC-re, nem a pénzük ellenségei. A Square Enixet eddig bírtam, de egyre inkább el EA-sednek...
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  3. #63
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    drága
    a videokártya fontos neki gondolom. az nekem egy EVGA GTX 770 SC 2GB (ezen kívül i7-4790k, 2x4GB ram, SSD, vízhűtés...)
    Wow! Szép darab! :P
    Egy jó darabig elleszel vele xD Jó szórakozást hozzá!

  4. #64
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Wúhaaa....
    Spoiler!

    Én,mezei ember,majd később szerzem be a játékot,de jó szórakozást hozzá. Mindenkinek!
    Volenti Nihil Difficile

  5. #65
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Sikerült végezni a játékkal, ablakos módban kisebbre összehúzva szerencsére több FPS-em van, így többnyire játszható volt. Annyira végülis nem rövid, de pár óra alatt simán végig lehet futni rajta, a GoL-nál határozottabban rövidebb. Viszont a történet befejezése után is van még érdekesség és tennivaló. Igazán jó puzzle, amin rendesen el kellett gondolkodni, sajnos elenyésző mennyiségben van jelen. Viszont a bossharcok zseniálisak, imádtam őket. A zenét, hangulatot szintén jól eltalálták, az irányítás pedig elég nehézkes, nem értem, miért kellett így átszabni.
    Singleplayerben nem találkoztam bugokkal, de co-opban meg (az első 2 órát leszámítva) alig volt olyan, hogy ne futottam volna bele valami súlyos hibába - mondjuk ez fakadhatott abból is, hogy nehezen bírja a játékot a gépem. Bár végigvihetném az egészet normális grafikával, amit eddig láttam belőle képeken, nagyon szép volt.

    Jól bele lehet merülni, egész szórakoztató kaland, bár párszor meglehetősen idegesítő. 3-4 baráttal együtt a legjobb játszani, csak győzd lopkodni a drágaköveket.

  6. #66

    Alapbeállítás

    Nos én is 2 nekifutásra végigtoltam, sajnos nekem is az a véleményem hogy nem üti meg a GOL-t, sem hosszúságban, sem kihívásban. Egyáltalán nem sikerült elakadni, a fejtörők itt is nagyon egyszerűek lettek, még a TR 2013 szintjét sem érik el sajnos És persze elsőre nincs meg a egy csomó gyűrű, meg pályán elérhető extra, de valahogy nincs bennem az mint álltalában szokott hogy na visszamegyek, mert ezt ki kell maxolni. Hát kér érte.

  7. #67

    Alapbeállítás

    szerintem fejtörő szinten messze meghaladja a TR2013-at. Abban semmire nem emlékszem azon kivül hogy gyújtogass fel némi akadályt magad előtt. Itt néha legalább kellett gondolkodni. Bár leginkább talán csak a tüzes, fogaskerekes résznél. Azon kívül nem nagyon.
    Én szerencsére nem találkoztam igazán bugokkal, csak egyszer kerültem fura helyzetbe, ahol 10-15mp után meghaltam.
    Viszont annyira nem ragadott meg, hogy nekiálljak összegyűjteni a dolgokat minden sírban. Számomra csak egy erős közepes. Co-opban biztos izgalmasabb kicsit.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  8. #68

    Alapbeállítás

    Ma 2015 01 17.-e van Scoobykah.
    Merre jársz, hol tartasz az ígéreteddel?

  9. #69

    Alapbeállítás

    Sajnálom,volt némi technikai probléma,már elkezdtem,jelenleg még csak első végigjátszás van.
    Illetve édesanyám balesete után-amit nagy nehezen,de túlélte- nem nagyon voltam gépközelben...sajnálom.Tudom kicsit kések vele,de csinálom!

  10. #70

    Alapbeállítás

    Rendben, köszi, és jobbulást édesanyádnak.

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •