Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (94) összesen

Téma: Általános Lara Croft and the Temple of Osiris társalgó

  1. #51

    Alapbeállítás

    Sajnos, ha nem fog menni XP-n, akkor én nem tudom megírni a végigjátszását. Roli sem tudja más okokból.
    Nem vállalná be valaki?

  2. #52
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás DX 11

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos, ha nem fog menni XP-n, akkor én nem tudom megírni a végigjátszását. Roli sem tudja más okokból.
    Nem vállalná be valaki?
    Megtenném, ha elindulna.

    Ti indokoltnak tartjátok, hogy csak DX11-es kártyákon fut? (A konzolosdit megértem, sima üzletpolitika...sajnos.)

    Feltettem és hibaüzi, csá. Nividia 9600 GSO-m van, amivel az előző rész fullon ment.
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  3. #53
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nagyon durva gépigénye van. Az egy dolog, hogy csak nextgen konzolokra fejlesztették ki és hogy a Definitive Edition motorjával, de ennek ellenére normálisan optimalizálhatták volna PC-re. Olvasom itt-ott, hogy egyesek gépén ahol a TR2013 magas grafikai beállításokkal fut, ez épphogy eldöcög nagyon alacsony beállításokkal 800x600-as felbontásban.

  4. #54
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Jó lenne valami hasonló buhera hozzá, mint a hasonlóan jól optimalizált/ SE által fejlesztett FF XIII-hoz. (Az legalább elindult...)

    A Definitive Edition is egy bőrlehúzás, nem szebb a sima változatnál, egyszerűen másabb. Értem, hogy generációváltásoknál kell ez a parasztvakítás, de miért pont ilyen címekkel? Csinálnák egy FIFA-val, amivel ugyanúgy tudsz játszani 2014-ben PS2-n is. De egy Tomb Raiderrel...? (Ráadásul a Lara Croft spin-offal, ami miatt aligha vesz valaki next-gen konzolt.)
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  5. #55

    Alapbeállítás

    Én is látom rengeteg helyen,hogy van akinek épp csak elindul...
    ezzel pedig szerintem csak közönséget veszítenek...vagyis pénzt...szóval,ha ez a szitu marad,akkor lehet,előbb utóbb lesz valamiféle kiegészítőfájl...vagy fene tudja.

    Más:
    Teljesen elképedtem,hogy semmi nincs átvéve (zene,hangok) a TRből,hanem teljesen az Underworld-ös Larát használja a játék...
    A zenék teljesen újak,le a kalappal!
    Ami kissé aggaszt,hogy már vannak fenn youtube-on teljes végigjátszások...ha bő egy nap alatt végig lehet rohanni rajta,akkor az jelent valamit azt hiszem.(bár mondjuk az emberről is sokat elárul,hogy amolyan tessék-lássék módon végignyomták...)

  6. #56
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is látom rengeteg helyen,hogy van akinek épp csak elindul...
    ezzel pedig szerintem csak közönséget veszítenek...vagyis pénzt...szóval,ha ez a szitu marad,akkor lehet,előbb utóbb lesz valamiféle kiegészítőfájl...vagy fene tudja.

    Más:
    Teljesen elképedtem,hogy semmi nincs átvéve (zene,hangok) a TRből,hanem teljesen az Underworld-ös Larát használja a játék...
    A zenék teljesen újak,le a kalappal!
    Ami kissé aggaszt,hogy már vannak fenn youtube-on teljes végigjátszások...ha bő egy nap alatt végig lehet rohanni rajta,akkor az jelent valamit azt hiszem.(bár mondjuk az emberről is sokat elárul,hogy amolyan tessék-lássék módon végignyomták...)
    Először én is örültem az új zenének, mert annyit tudtam róla csak, hogy vadiúj lesz. Szuper gondoltam, költenek erre is.
    Aztán... összvissz 8 szám van a hivatalos soundtracken, ami 18 perc :/ Legalább a nyitány szép

  7. #57
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Sajnos tényleg elég rövidnek tűnik. Van pár challenge, de eddig közel sem olyan nehézségűek, mint a GoL-ban. A puzzle-k szintén, a játékmenet se olyan leleményes. Az időzített golyók, illetve Ízisz és Hórusz képességei jók, de ezeken kívül nem nagyon tudok kifejezetten pozitív újítást mondani. 3 vagy 4 játékossal volt eddig a legjobb élmény, amikor még nem laggolt nagyon az egész, jól össze lehet dolgozni, és persze hátráltatni is egymást.

  8. #58
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Ha egy ilyen "egyszerű" játékok így prezentáltak elénk, akkor már előre félek a Risetól... (persze csak ha lesz pc-re is )

  9. #59

    Alapbeállítás

    Nem tudom mi a bajotok, nálam 60-80 fps között megy 1080p-n ilyen beállításokkal
    Igaz, nem merültem bele komolyabb termekbe, épp csak elindítottam a játékot.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #60
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi a bajotok, nálam 60-80 fps között megy 1080p-n ilyen beállításokkal
    Igaz, nem merültem bele komolyabb termekbe, épp csak elindítottam a játékot.
    Milyen géped van? :O

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •