Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://hu.ign.com/tomb-raider-2/2190...tomb-raider-fi

Az alcím: Felejtsük el Angelinát, itt van Alicia! - azért én nem felejtem el a valaha szebb napokat látott, remek színésznő és anno klassz csaj Angie-t Persze vitathatatlan, hogy az idő múlása miatt (plusz a mostani filmben eleve a nagyon ifjú Lara szerepel) már nem lenne alkalmas a szerepre. Lássuk, mit hoz össze Alicia...

Kieg.:

Azért ez a tartalmi leírás eléggé odaver, alaposan kikerekedtek tőle a szemeim:

"A 21 évessé cseperedő lány különösebb cél nélkül tengeti mindennapjait, motorosfutárként dolgozik a trendi Kelet-Londonban: albérletre alig telik neki, az egyetemi óráin pedig csak néhanapján bukkan fel."

Emberek, egy kőgazdag angol nemesi család sarja, Lady Croft még 21 évesen sem nagyon kell, hogy motoros futár legyen és nehezen megfizethető albérletben éljen - a Croft Manor helyett. WTF? ))) Még a futárkodás csak-csak, uncsizik, rendben, de albérlet? LOL
Nekem meg pont az általad említett rész tetszett meg. Végre valami újítás. Merthogy általában eddig nem ilyen karaktereket kaptunk. Az viszont nemgyerebe, hogy már megint a drága papát kutatja... De attól még kiváncsi leszek a filmre, eddig bizakodó vagyok vele kapcsolatban.