Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (93) összesen

Téma: Csoportos Játék - Tomb Raider: Anniversary

  1. #51
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nem értem, hogy PC-re miért nem tudják soha kiadni jó minöségben a játékokat? örökké a konzolosok nyernek látvány szempontból -.-***
    És bocsi, holnap hozom a képeket, most nem ülhetek sokáig x.x
    "Need doctor bad..."


  2. #52
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ^Bizony-bizony, nem panaszkodom a PS3-as verzióra.
    http://imgur.com/a/0K23E#0
    Chöh!

    Folyt. köv.:

    Spoiler!

  3. #53
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nagyon jó képek, ha hozzá kapcsolódó szövegek meg...

  4. #54
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Michele, olyan jó képek lettek, de az aláírt szövegek azokat nem lehet überelni. XD

    Nos, én is elkezdtem a TRA-t, tudom, hogy lassan haladok, de hát na. XD

    Hmmm... Szép ez az ajtó, de hát nagy a házamba. XD


    Hupsz, valaki úgy látom elélvezett. XDDDDD

    Oké, miért nem hagyod már abba? XD Ez sikítás akarna lenni Barbi néni? XD

    Ez az árnyék olyan unrealisztikus, ki is kapcsoltam, mert mi lenne az árnyéka Larának, E.T.? XD

    Csajszi, nincs "enyhe" gerincferdülésed? LOL

    Na, mindjárt jobb. Karót nyeltél babám? XD

    Hmm... Szép, de mégse annyira szép, mint 1996-ban. :P

    Szappant ettél Brumi, hogy habzik a szád?

    Popsin lőlek Brumi, mert megtámadtál. XD

    Meg van a relic.

    Végül a stafó. Miért csak két lábat látok?? :O XD Én is szeretek ugrálni, mert olyan uncsi sprint gomb nélkül. :S Bezzeg a régi szép időkben. Na jó, TR1- és TR2-ben nem volt sprint gomb, de üres unalmas termek sem voltak. :P
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2014-03-14 18:40
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  5. #55
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Örülök, ha tetszetősek valakinek a beszámolóim. =)
    tombraidermaster1996, nem baj, hogy most szállsz be. Megint többen lettünk. Még valaki?

    Spoiler!

  6. #56
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Kezit csókolom! Pontosabban arcát
    Kissé elkéstem, (kicsit nagyon xD) de itt van Qualopec sírja, aminél most sok volt a mérgelödés -.-**
    Spoiler!

    S akkor most St. Francis Folly, aka Pierre szülöházaxDDDDDD
    Spoiler!

    A follyt újból kellet kezzem, mert nem tudom, hogy miért de Tomb of Qualopec-et írt ki és tisztáznom kellet a játékkal, hogy én azt már rég elhaladtam -.- Aztán kezdhettem elölröl a pályát mert mentettem(szerencsére)
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2014-03-15 00:20
    "Need doctor bad..."


  7. #57
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Michele, imádom a képaláírásokat

    Iza: hűű, de szép úgy a St. Francis Folly! Wow.. *-*
    És uh, nálad is előjött az a bug, hogy az előző pálya nevét írja ki? S: Nálam végig ez volt, mert nem voltam hajlandó megint végigcsinálni a Tomb of Tihocant... :/


    Folytatom Atlantisszal:
    Spoiler!


    Érdekes volt így pár év után újra végigvinni. Nem rossz, de nem hiszem, hogy többször végig fogok menni rajta újra.

  8. #58
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Annyira gyönyörűen néz ki a TR1-es textúrákkal a TRA-d Iza! Esküszöm, hogy leszedem a modokat hozzá. XD Sokkalta szebb így, kezd hasonlítani a TR1-re. Fú, a Follyt de utálom a TRA-ban. XD off: Bezzeg a TR1-ben. XD Ott olyan könnyű. Végülis a telefonomon sokkalta előrébb járok a ps1-es TR1-ben, mint itt. XD Ott már a Colosseumnál járok. Ja és már nem szaggat az emu a telefonon, csak állítgatnom kellett rajta. XD Viszont ma folytatom a kalandomat a TRA-ban is, mert szeretném már Natla nénit senékbe rúgni. XD Vagy inkább senékbe lőni? XD Szerintem Egyiptomnál kidobom majd a laptopom. XD Utálok egy pár helyszínt. XD Minek kellett így belepiszkálni az eredeti történetbe?
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  9. #59
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Én Egyiptom végefelé vagyok, csak nem készítettem annyi képet meg lemaradtak a stadtok. Majd fejezetvégit csinálok de eddig megvannak ami kell

    __________________________________________________ __

    Na akkor itt vannak a képek

    Egyiptom pályák
    Temple of Khamon:


    Obelisk of K.



    Sanctuary of the scion









    Ez a Natla egy idegölő egy nőszemély, elvégeztem a csicskásai helyett a piszkos melót. Most mit viszek a British Múzeumnak.





    Na akkor egy kis beszámoló:

    Eléggé ki idegelt ez a pálya főleg az obeliszkek megszerzése, az a sok penge és csapda és egyik kedvenc fejezetem Egyiptom 2. pályája de csak persze ezután jött a java no de ami kell az megvan!

    Na mehetünk a bányába tartok attól a torony féleségtől no meg torzókát meglátogatjuk
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-03-18 19:29
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #60
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Atlantis-Nátla bányája

    Larson mond hogy Csíííííííííííííííííííz


    itt is láva, ott is láva, mindenhol láva


    Ne szórakozz Larával


    jöjjön egy kis ugra-bugra





    __________________________________________________ ____
    SZERKESZTÉS:

    Na én végeztem a játékkal nem tudom ki hol tart benne.


    Végső összecsapás.





    Egy kis beszámoló a játékélményről


    Első fejezet:

    Peru pályái ötletesek voltak igen az első csapda meglepő volt ki lehetet kapcsolni, no meg a sok denevér, meg a falucska is tetszett, no az első boss fight is ötletes egy cuki t-rex, nagy melák volt szegény, de nem volt túl nehéz elbánni vele, az utolső pálya meg az interaktív feladat a végén

    Görögország

    Lövöldözős rész az eleje nem volt nagy kunszt, no de ami utána jött a 4 kulcs megszerzése, eléggé ugrabugrálós pálya volt főleg damocles terme:



    Na meg a második pályája a Coliseum csak egy kis kitérő nem volt nehéz, inkább ami utána jött a Midas Templom annak a dárdás része volt nehéz meg a tűz terem de bugos volt sajnos, no meg a kentaurok no mindegy először nehéz volt de nem volt már kihívás.

    Egyiptom:
    Hosszú volt de sikerült, inkább az ugrálás zavart hogy a szobrok visszamentek a helyükre az nehezítette de a második pályája na az igen nem beszélve az utolsóról túl sötét volt így behúzott függönyök mellett játszottam. Viszont az kár hogy nem volt boss Fight, azé el lövöldözgettem volna egy dühödt fáraót vagy valami szörnyikét az a vízszintemelgetés nem volt valami nehéz.

    Az elveszett sziget:

    Fegyvertelen kezdés és idegesítő pateszok , szegény larson a cukipasit (csak vicceltem)le kellett puffantani mert egy két színű alak volt nem beszélve a barátaitól az a Kold meg eléggé hajmeresztő egy csóka volt. No mindegy a tornyos rész kiidegelt nem volt könnyű feljutni de meglett Natla teremtménye nem volt nehéz Torzika de örültem hogy végén harcolhattam egy Istennővel megérdemelte hatalommániás majom volt.


    A játék nagyon is jó bár egy két bug meg a fura kameraállások felhúzták az agyamat, a felújított grafika jót tett a játéknak de örültem volna ha nekem kellett volna kijutnom a szigetről.


    két stat lemaradt:


    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-03-19 14:22
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •